Crash vs Avalon

DeletedUser11867

ai acces la conducere sa vezi cate conturi sunt in sitter?
ca sa stii si tu la noi majoritatea au peste 30 de ani crezi au timp de sittere??:))
pierderi uriase??:))
majoritatea de la noi nici nu va baga in seama inclusiv eu:))
 

DeletedUser

ai acces la conducere sa vezi cate conturi sunt in sitter?
ca sa stii si tu la noi majoritatea au peste 30 de ani crezi au timp de sittere??:))
pierderi uriase??:))
majoritatea de la noi nici nu va baga in seama inclusiv eu:))


:rolleyes:
 

DeletedUser11867

:)) adica ai acces la conturi de jucatori cu drepturi de conducere??:))
hai sa am o luam logic atunci...
cand a venit noobul ala de la noi la tine cu propunerea aia, inseamna ca stiai ca actiona dupa capul lui ca nu sa discutat la nivel de conducere nimic, dar totusi teai dus la sh repede cu mesajul numai sa bagi zazanie intre noi?:))
ori asta ori invata cum sa creezi suspiciuni:))
 

DeletedUser

:)) adica ai acces la conturi de jucatori cu drepturi de conducere??:))
hai sa am o luam logic atunci...
cand a venit noobul ala de la noi la tine cu propunerea aia, inseamna ca stiai ca actiona dupa capul lui ca nu sa discutat la nivel de conducere nimic, dar totusi teai dus la sh repede cu mesajul numai sa bagi zazanie intre noi?:))
ori asta ori invata cum sa creezi suspiciuni:))

Eu cred ca era normal sa-si anunte si avertizeze aliatul despre actiunile altor triburi impotriva aliatului... e ceva legat de bun simt si respect, nu ma astept sa intelegi.
 

DeletedUser

:)) adica ai acces la conturi de jucatori cu drepturi de conducere??:))
hai sa am o luam logic atunci...
cand a venit noobul ala de la noi la tine cu propunerea aia, inseamna ca stiai ca actiona dupa capul lui ca nu sa discutat la nivel de conducere nimic, dar totusi teai dus la sh repede cu mesajul numai sa bagi zazanie intre noi?:))
ori asta ori invata cum sa creezi suspiciuni:))

am sa citez pe un bun amic de al meu de pe triburi ( fiind pentru mult timp adversar de al meu), un jucator despre care se poate spune ca este un jucator "complet" :

"prea putine caractere mai joaca triburile"

Trebuia sa stiti deja ca politica noastra este " un singur aliat" si chiar de tribul crash se va destrama tot ceea ce e mai bun va pleca la cei ce au stiut sa trateze un trib mic ca al nostru fara ingamfare si cu cuvinte alese.
 

DeletedUser11867

Eu cred ca era normal sa-si anunte si avertizeze aliatul despre actiunile altor triburi impotriva aliatului... e ceva legat de bun simt si respect, nu ma astept sa intelegi.

da tribul avalon sa dus la crash pt o alianta contra sh...nu sa dus la th,wwizz si tbkm sa dus la crash...voi ganditi? vi sa spus odata ca a facut de capul lui nu?
de bun simt era sa respectati si voi intelegerea si sa dati in burn atunci cand hotarasem nu sa faceti pna...

de fapt ce sa mai spun dupa ce dizolvati tribul inamic cum lati dizolvat...

apropo cititi si voi ironia...clepo a facut aluzie ca are acces la forumul ascuns...si iam demonstrat ca nu are...pt daca avea ar fi vazut ca nu se discutase nimic acolo...iar daca sa spunem ca discutasem sa ii intoarcem pe crash impotriva sh var fi anuntat mai dinainte...
 

DeletedUser

adica noi suntem degeaba pe harta? :D
aceasi ingamfare caracteristica voua care o sa va duca la pierzanie....
 

DeletedUser34078

Pierdeti timp aiurea cand harta va arata clar ce e de facut si-n ce directie s-o luati! Harta practic e impartita in doua, pe verticala.Asta asa la orgoliu ca i s-a parut unuia si altuia ca e prea cald pt. luna iulie :p
Sa mai bage naiba astia niste secrete sa va mai ocupe timpul, macar cu obiective mai serioase.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da tribul avalon sa dus la crash pt o alianta contra sh...nu sa dus la th,wwizz si tbkm sa dus la crash...voi ganditi? vi sa spus odata ca a facut de capul lui nu?
de bun simt era sa respectati si voi intelegerea si sa dati in burn atunci cand hotarasem nu sa faceti pna...

de fapt ce sa mai spun dupa ce dizolvati tribul inamic cum lati dizolvat...

apropo cititi si voi ironia...clepo a facut aluzie ca are acces la forumul ascuns...si iam demonstrat ca nu are...pt daca avea ar fi vazut ca nu se discutase nimic acolo...iar daca sa spunem ca discutasem sa ii intoarcem pe crash impotriva sh var fi anuntat mai dinainte...

Eu nu cred ca forumul vostru ascuns este atat de ascuns, aveti grija cui da-ti drepturi...

Iar despre chestia cu Crash si ala ca s-a dus la ei, a trecut, iti spun doar sa nu scoti ochii ca sa intram in amanunte iar, o s-o tinem asa pana ne inchide Conrad topicu', da nici atunci, deschid eu altu'.

Vedeti de treburile voastre, nu mai implicati si alte triburi in discutii, cum nici noi nu implicam, sau cel putin nu vorbim fara sa stim sau sa argumentam iara ceva ce s-a rezolvat.

Scurt si la subiect.

Iar ca sa stii, vad ca tot o tii pe aia cu dizolvatu'. Nici un membru din SH nu are legatura cu dizolvatu' triburilor. Mazare a recunoscut ca a fost pe un cont Wwizz pentru 1 minut, 2, dar era cont fara drepturi. Arunca o privire la statistica si poate iti dai singur seama de ce se dizolva wizz, doar esti baiat mare, nu !?:rolleyes:
 

DeletedUser

Eu nu cred ca forumul vostru ascuns este atat de ascuns, aveti grija cui da-ti drepturi...

Iar despre chestia cu Crash si ala ca s-a dus la ei, a trecut, iti spun doar sa nu scoti ochii ca sa intram in amanunte iar, o s-o tinem asa pana ne inchide Conrad topicu', da nici atunci, deschid eu altu'.

Vedeti de treburile voastre, nu mai implicati si alte triburi in discutii, cum nici noi nu implicam, sau cel putin nu vorbim fara sa stim sau sa argumentam iara ceva ce s-a rezolvat.

Scurt si la subiect.

Iar ca sa stii, vad ca tot o tii pe aia cu dizolvatu'. Nici un membru din SH nu are legatura cu dizolvatu' triburilor. Mazare a recunoscut ca a fost pe un cont Wwizz pentru 1 minut, 2, dar era cont fara drepturi. Arunca o privire la statistica si poate iti dai singur seama de ce se dizolva wizz, doar esti baiat mare, nu !?:rolleyes:

clepo în data de 05.07. la ora 22:41
(...) la noapte avalon va declara razzboi
:cool::rolleyes:

(cei drept mai am multe de invatat de la jucatori mai titrati)
 

DeletedUser

clepolica here I come ;)clepolica here I come ;)
Coordonate: 332|424
Puncte: 1.110
Jucător: fri3nds
Trib: AVALON
» Centrarea hărţii
» Trimitere de trupe
» Trimitere de materii prime
» Rezervă un sat
» Adaugă la favoriţi
» Marchează pe hartă
» Actele satului (pagina externă)


Maarea realizare a no1 Avalon, dupa ce la atacul organizat a trimis cate 15 fuluri si nobili cu distanta de 2,3 secunde pe un sat crezand ca in acest trib sunt doar incepatori(evident s-a ales cu buza umflata), a reusit sa faca marea realizare de a inobila un barbar (sprijinit in prealabil) lucru cu care se lauda in gura mare...patetic
 

DeletedUser

Dar de cand a inceput razboiul cu SH, nimeni nu a mai zis nimic pe aici.. :(
 

DeletedUser

Cand un trib are 70% din sate atac,iti permiti sa toci trupele adverse apoi sa mai faci un organizat sa iei sate.. of, of !
 

DeletedUser

ala a fost organizat pentru tocarea deff-ului tribului advers..nu am urmarit cucerirea satelor :D:D:D(replica luata de la sh ) :D

nu stiu zau cine a avut ideea stralucita de a "toca defensul" in conditiile in care multi au atacat pe moral 50% .
un sambure de adevar a fost....a-ti tocat catapultele :)
 

DeletedUser

Poate au vrut ei sa-si toace ofensiva...au zis ca au pre multe sate de atac si pre putine de aparare....
Nu stiu de ce se ia clepo de tactica voastra foarte avansata..:))
 

DeletedUser

ai dreptate, cred ca au spart atacul ca sa transforme satele in aparare:)
poate fi plauzibil....
 
Sus