Crash vs Avalon

DeletedUser

chestia cu interesul :) e o scuza najpa

De la voi, cei ce jucau bine nu prea mai joaca.
Au fost cativa de la voi care intradevar stiu jocul , dar nu mai sunt, au ramas doar conturile.
De unde stiu ?( m-am chinuit oleaca cu colegi sa le sparg nobili la cele 2 organizate)
Pentru acei jucatori, da, jos palaria ( se vedea ca erau si educati cand discutam cu ei).

Dar acu pe bune, voi rezistati??? ma gandeam ca sunteti in ofensiva si SH rezista si tine granita in NORD pe loc...............................................................................
 

DeletedUser

Caline :) cred ca ai ajuns sa ma cunosti in 2 ani de zile....

Cand un trib care are pretentii la podium demonstreaza ca e bun doar la interne ce vina am eu ca zic adevarul ?
Cat despre TBKM nu comentez, cunosc cativa jucatori de pe acolo si cred ca impreuna cu SH sunt de fapt singurele triburi care conteaza cu adevarat pe harta.
Deobicei cand cei 2 MARI se bat cei mici castiga , lucru demonstrat de atatea ori pe alte lumi.
Nu prea am inteles razboiul celor din TBKM cu SH ( este lipsit de logica,tactica...e ceva gen cum a fost la noi pe 20 Crash vs Burn , noi ne bateam si restu prosperau pe langa noi bucuranduse ca cei mari se anihileaza reciproc ) dar sunt alti care au argumente in acest sens.

Iar noi....noi suntem "veterani" :) adica greu de ucis, au simtit-o pe pielea lor UNIQUE si AVALON ( iar tu stii bine asta caline :p )



da, cleptomane, te stiu prea bine:))

cand ai timp sa-mi dai un baz pe mess.
 
Sus