CrashF/B vs ~13~ 2011 Persia

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

repet .. voi o tot dati cu ce a fost la inceput ... intotdeauna prezentul conteaza
 

DeletedUser

:))))

esti tare rau ma jur, dar prezentul de atunci nu a contat?:))

Sau faptul ca inca avem diferenta destul de mare? e irelevant tot ce nu-ti convine tie:p

Intr-un razboi unele batali le pierzi, unele le castigi, pierderi sunt de ambele parti si victime colatorale si pagube mari, dar conteaza totalul la urma urmei nu? defapt nu.. doar daca era invers.. :d

Nu caut prieteni, dar ma amuza mentalitatea de mereu castigator (in capul tau) :p
 

DeletedUser38554

mda se pare ca statistica asta nu e chiar cum ii place lu nightmare aici se vede cinei ii mai bun si cine se duce la vale :)) ati avut si voi o luna mai asa si ai ales o statistica care sa va faca un pic rotunzi asta e statistica corecta
 

Deleted User - 556077

Parte 1:
Triburi: BURN, ~Fr~
Parte 2:
Triburi: CrashF, CrashS, CrashL, CrashM

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,384
Tabăra 2: 2,329
Diferență: 55

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23,258,421
Tabăra 2: 22,677,392
Diferență: 581,029

chart




Parte 1:
Triburi: BURN, ~Fr~
Parte 2:
Triburi: CrashF, CrashS, CrashL, CrashM

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,021
Tabăra 2: 1,874
Diferență: 853

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 291
Tabăra 2: 49
Diferență: 242

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,684,694
Tabăra 2: 15,690,593
Diferență: 7,005,899

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,786,615
Tabăra 2: 464,615
Diferență: 2,322,000

chart



asta din partea tribului BURN ca sa nu va mai laudati atat cu statistica.
 

DeletedUser

pt preasfintenia sa mihai .. inteligentu numaru 1

Parte 1:
Triburi: BURN, www
Parte 2:
Triburi: Crash, CrashF, CrashI, CrashL, CrashM

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,128
Tabăra 2: 1,641
Diferență: 513

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 242
Tabăra 2: 73
Diferență: 169

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,872,419
Tabăra 2: 13,613,290
Diferență: 3,740,871

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,330,435
Tabăra 2: 726,769
Diferență: 1,603,666

chart




unii cauta prieteni pe joc .. altii iubite .. altii dusmani .. eu caut sa ma distrez
e clar ca familia crash nu e invatata cu un razboi de anduranta.. ei au vazut la inceput ca le merge .. s-au dat zmei ...si acum nu mai pot saracii

sunt curios cum o sa combateti si statistica asta
 

DeletedUser

Pai cea all-time cu +900 nu-ti convine? :p

Aia nu reflecta adevarul asupra acestui razboi nu?:p

Am uitat, cand noi luam sate de la voi, luam doar de la inactivi si conturi moarte :))

Dar voi cand luati de la noi, luati strict de la cei mai buni jucatori si toti mega mega activi:))

Nici nu stiu de ce mai pui statistica nightmare... ca oricum ai fost, esti si vei fii invingator, indiferent de realitate :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dar voi aveti jucatori "buni" macar? Din pacate, nu. De ce treci rank-ul la "cei mai buni" ? Fii matematic !
 

DeletedUser

daca real are mai multe ligi ale campionilor decat barca inseamna ca acum sunt mai buni ca ei? hai ca mai vorbim in 3 luni
 

DeletedUser

Editat TT... chiar ca esti tare rau.. night:))

Deci pe ultimele 3 luni statistica e in favoarea noastra +900 sate... dar vrei ca sa ne luam dupa statistica abia peste 3 luni:))

Nu ti se pare usor contradictoriu?:))

Daca nu conteaza ultimele 3 luni, de ce sa conteze urmatoarele 3? Parca era vorba de "prezent" iar "prezentul" primelor 2 luni e ca ati fost condusi la greu:))

Ultima luna find mai proasta, dar doar aia conteaza la tine:)) Per total nu conteaza, doar din momentul cand (teoretic) ai trece pe plus:))

Daca statistica se intoarce luna viitoare, ce vei face? :))

O sa spui ca "e na.. prezentul nu conteaza, luna trecuta conteaza ca ati luato la vale" :))

Ma amuza logica :))

Cat despre 'Why are you crying ?" sa se prezinte, ca multi au fost mari si tari si au iesit pe usa din dos dupa primele sate pierdute.. :)

Vorba lu darkviciouss inaintea fuziuni burn cu juma de harta, ca rezistam 2 sapt :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

esti amuzant... de fapt eu sper in 3 luni nici macar statistica per total sa nu va mai fie favorabila..prezentul a fost detaliat deja.. procesezi greu si prost...mai pui si vorbe aiurea in gura altuia...eu zic ca e periculos pentru tine... cat despre faptul ca te iei de colegu... stai linistit ca esti atat de neimportant ca nici eu nu stiu pe ce cont esti
 

DeletedUser38554

din statistica care ai puso tu eu vad tot ca inpotriva taberei opuse adica inamici ca sa intelegi si tu noi avem 242 de sate voi 73 ce mai vrei nu te uita la cuceriri totale ca acolo se pun si inobilarile interne si barbari si tot acolo e ghiveci
 

DeletedUser

Realitatea este ca in momentul de fata statistica nu conteaza deoarece amandoua tabere se orienteaza catre "jucatori accesibili" ... cum am mai zis deja lumea 20 a devenit o lumea a dinozaurilor si a conturilor de atac...mai apare cate un zmeu de pe alta lume care joaca pe un cont parasit si se baga in seama , in rest nimic nou ... acu sincer kami mai aceasi placere sa joci acuma ca inainte? cati colegi de ai tai dau doar recrutare/atac ... vremea lumii 20 a trecut si agent avea dreptate nu cel mai bun o sa castige acest razboi ci cel care are rabdare/timp liber mai multa.

PS. Dar voi aveti jucatori "buni" macar? Din pacate, nu. De ce treci rank-ul la "cei mai buni" ? Fii matematic !
__________________
If you're stupid, you better shut up ... than to speak and remove all doubt.


Tu de unde ai mai aparut? :D
 

DeletedUser34153

Realitatea este ca in momentul de fata statistica nu conteaza deoarece amandoua tabere se orienteaza catre "jucatori accesibili" ... cum am mai zis deja lumea 20 a devenit o lumea a dinozaurilor si a conturilor de atac...mai apare cate un zmeu de pe alta lume care joaca pe un cont parasit si se baga in seama , in rest nimic nou ... acu sincer kami mai aceasi placere sa joci acuma ca inainte? cati colegi de ai tai dau doar recrutare/atac ... vremea lumii 20 a trecut si agent avea dreptate nu cel mai bun o sa castige acest razboi ci cel care are rabdare/timp liber mai multa.

PS. Dar voi aveti jucatori "buni" macar? Din pacate, nu. De ce treci rank-ul la "cei mai buni" ? Fii matematic !
__________________
If you're stupid, you better shut up ... than to speak and remove all doubt.


Tu de unde ai mai aparut? :D



eu sunt curioasa care sunt dinozaurii si care sunt conturile de atac..ne luminezi?
 

DeletedUser

tu esti o dizonaoritza:) T-REX :)

PS. nu ma corectati am condus toata noaptea si imi pica ochi in gura:D
 

DeletedUser

asa e nu e aceeasi placere ... dar eu nu sunt jucator de start .. ci de anduranta .. acei jucatori vor ramane .. bine daca va permite si timpul
ieri mi-era dor de un sitter care sa aiba macar 2-300 atacuri ... dar vremurile s-au schimbat
 

DeletedUser

o statistica


Parte 1:
Triburi: BURN, LOST, ~Fr~
Parte 2:
Triburi: Crash, CrashF, CrashL, CrashM, CrashS

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,203
Tabăra 2: 6,864
Diferență: 661

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,142
Tabăra 2: 409
Diferență: 733

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 52,749,489
Tabăra 2: 55,335,487
Diferență: 2,585,998

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,078,543
Tabăra 2: 4,037,329
Diferență: 7,041,214

chart
 

DeletedUser18437

familia crash de mult timp nu mai ataca ... nu mai au jucatori sau chef,nu cunosc motivul concret dar se vede ca acest razboi e deja castigat de burn :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus