CrashF/B vs ~13~ 2011 Persia

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da e de apreciat crash-ul pentru rezistenta de care a dat dovada desi a avut perioade foarte grele
Oricum scheletul de baza al tribului cu bondy misu jokeroo si care erau in fostul focul si-a pus amprenta

Celalat trib care dupa parerea mea va si domina lumea in totalitate este burn
la fel oameni foarte activi insa si de o calitate foarte buna


...adika noi suntem activi dar nu suntem de " o calitate foarte buna" :D
e si asta un punct pozitiv pentru noi:D
 

DeletedUser

chrash a fost mereu in topuri pe l 20 , speram sa ii ajungem noi OLDTKL , si cine stie in timp poate o sa fim aliati
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
sa fii in top 20 nu iti trebuiesc valori nu la nivelul de joc care e acum

zona crash e cea mai populata in sensul ca s-au luat cele mai multe barbare de pe harta, e si normal sa creasca jucaotrii
analizeaza treaba asta si ai sa vezi ca in afara de zona unde e bondy si agent crash nu prea mai vezi barbare
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Degeaba iti bati capul cu asta micu' sa ii explici :))

El inca viseaza cai verzi pe pereti :)
 

DeletedUser

Intr-o alta ordine de ideei:
26bcce15e7.png
 

DeletedUser

Gabyy89 , raspunde aici la intrebari:
1. Dece nu neati inobilat 'cat ai zice peste' , ca mereu va laudati:p:p
2. Daca razboiul tine de ceva timp , de ce mai va laudati ca ne inobilati 'cat ai zice peste' daca nu puteti!:p
3. De ce sunteti ofticosi pe noi;)


raspunde:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
1. Crezi ca se bate din palme si castigi un razboi?
2. Idem 1
3. Nu suntem ofticosi..de unde tragi tu aceasta concluzie?

Si 4 : Vezi ca aici nu e vorba de SPQR vs OLDTKL, ai gresit topicul ! :))
 

DeletedUser

va dati mari pe langa CRASH:p :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cata.. tu zici aici ca nu am valoare sau nu am inteles eu bine? =))
 

DeletedUser

sa fii in top 20 nu iti trebuiesc valori nu la nivelul de joc care e acum

zona crash e cea mai populata in sensul ca s-au luat cele mai multe barbare de pe harta, e si normal sa creasca jucaotrii
analizeaza treaba asta si ai sa vezi ca in afara de zona unde e bondy si agent crash nu prea mai vezi barbare

Ai facut si un grafic cu satele de barbari luate comparativ cu alte triburi...probabil si o simulare cu urmatoarele care sate se vor lua de barbari de catre Crash ....
"E usor a spune vorbe cand nimic nu ai a spune ... "
 

DeletedUser

tin cu crash ca cica am avut cont acolo :))...si ca n-am luat sate de barbari m-au innobilat :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
I-auzi hoata... a jucat pe 20 fara sa stim noi ! Kami...cand mai vine prin Bucuresti sa o sechestrezi si sa ma chemi sa-i aplic o pedeapsa :))
 

DeletedUser

Poate nu stii ca in Bucuresti vine numai la mine....ia ai grija!

Si haideti la spam....ca am luat-o de tot prin balarii :))
 

DeletedUser

Ai facut si un grafic cu satele de barbari luate comparativ cu alte triburi...probabil si o simulare cu urmatoarele care sate se vor lua de barbari de catre Crash ....
"E usor a spune vorbe cand nimic nu ai a spune ... "

A spus corect clepo :)

Cam greu de estimat/calculat sa ajungi la o asemenea afirmatie :)

Avand in vedere ca doar BURN si CrashF sunt top5 care si-au pastrat de la inceput tribul, putem face o usoara comparatie (mai ales ca astea doua ai spus ca sunt pe placul tau )

CrashF a luat 6,275 sate fara trib (sursa twstats)
BURN a luat 5,706 sate fara trib (sursa twstats)

Avand in vedere ca la noi, inactivi se dau afara direct find inconjurati de trib si find si trib de margine apar jucatori mici care mai cresc satele si periodic se face o recolta buna, nu e diferenta prea mare la "domeniul asta" cel putin intre astia 2 triburi :)

Cu ceilalati e greu sa faci o comparatie :)

Dar cum probabil au si alte triburi, sunt jucatori care nau luat nici un sat de barbar (personal nu am avut rabdarea sa cresc) prea ocupat cu diverse pentru trib, dar am beneficiat de sate intern direct crescute, respectiv cand am luat barbari au fost de 9k+ pct :)

Dar sunt alti care pur si simplu doar asta fac, iau barbari si ne trimit aparare pentru granita, norocul nostru e ca ne-am extins pe 13 continente si inca mai avem multe barbare de crescut, cei care le fac placere, mai au mult de muca si cine sunt eu sa-i opresc?? :D

Si cat despre BURN cred ca ai dreptate, au mai multi jucatori ff buni, care au jucat si de la inceput si pe centru si s-au descurcat bine si le doresc multa bafta in continuare.

Am avut placerea sa joc impotriva/si cu eddy77 pe l8 (un jucator care lam dat mereu exemplu cum se joaca la agresor la cei care jucau petru prima oara) , respectiv Roxana si alti :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus