CrashF vs ORG

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40739

Trusthead ai sarit peste orice limita ! am avut si eu cu tine dispute in trecut, dar cat de cat ne-am evitat si s-a terminat frumos. La un moment dat m-am gandit ca am gresit eu dar nu mi se pare normal ca un om matur de peste 40 de ani parca ( scz. daca ma insel ), sa vorbeasca in halul asta.
Sincer GeorgeCatali te-a descris bine atunci ! stii tu ;)
 

DeletedUser

Poate ar fii cazul ca trusthead sa aiba o singura intrebare:

Dumnezeu de unde a aparut?

Decat 3123123 mai bine una si importanta, nu?:))
 

DeletedUser

Trusthead ai sarit peste orice limita ! am avut si eu cu tine dispute in trecut, dar cat de cat ne-am evitat si s-a terminat frumos. La un moment dat m-am gandit ca am gresit eu dar nu mi se pare normal ca un om matur de peste 40 de ani parca ( scz. daca ma insel ), sa vorbeasca in halul asta.
Sincer GeorgeCatali te-a descris bine atunci ! stii tu ;)

Fratioare... era poza cu tine pe forum, nu ti-e rusine sa apari in public ? Salut.
 

DeletedUser40739

you c ant escape nu te cunosc mai deloc .. eu eram deja fantoma cand ai intrat in ORG ! Salutare :)
 

DeletedUser

ce pot zice... si noi am avut dusmani , dar niciodata nu ne=am jignit in asemenea hal:D

niciodata nu ne-am permis sa ii zicem lui caius/bao/kami/cristina/13 etc astfel de cuvinte si caracterizari
( cei drept pe forumul tribului am mai facut misto dar limita bunului simt a fost tot timpul trasata .... si cu sempreveritas m-am clontanit pe extern dar pe joc am discutat mereu civilizat .... este doar un joc si nu cred ca familia jucatorului sau caracterizari grosoloane isi au locul)
personal am ramas stupefiat de cuvintele tale trsut( si cred ca si multi alti care au citit aici...probabil moderatul e foarte ocupat:D ) si de aceea pacea nu va fi posibia niciodata , cel putin atat tmp cat eu voi fi pe harta.
 

DeletedUser

Buna seara, sa va reamintesc Regulamentul:

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.

Il respectati si nu avem probleme.

O seara placuta, va doresc!
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
chinez tu sa taci ca tu ai fost si prin conducerea org cat ai jucat si sti bine ca nu se lasa sitter din alt trib asa ca si chestie de bun simt.sa inteleg ca tu ai vrut prin asta sa distrugi org.rusine sa-ti fie.
am fost in conducere de la inceput dupa 5 zile de la intrarea mea in trib
ORG era ala pe care il conducea GAVA

sitterul l-am lasat dupa ce contul a fost expuls din trib
desi eu am intrat doar sa imi copiez sectiunea scripturi
chiar nu ma intereseaza ce rotiti voi pe acolo cat timp nu se leaga de mine si prietenii miei (injurii)

daca ai ceva de spus ai ID-ul meu
pentru tine mereu disponibil
 

DeletedUser40739

chinez unikt este printre putinii care au fost in ORG si au coloana vertebrala !
 

DeletedUser40838

Speli bine la baieti, vezi sa nu albeasca.

ce sa faca si el ...pe forumuri ...doar atata poate ...
tu mi ai zis ceva ...dar eu ...Batman , Batman...:)))

dar si pe mine ma mananca ...sa mi pun mintea cu toti EDITAT ...
cateodata imi merit si eu soarta ...
dar nici parca sa suport un pusti sa arunce vorbe la nesfarsit .
in fine ...
mai am 4 avertizari de la admini pe forumul asta :)))
sper sa le iau cat mai repede sau deloc ...:)))

ps : stii care e faza tare ? ca eu iti raspund la postul tau dar nu se poate sa nu vina acusi unul sa se bage in seama si gata :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si eu am infractiuni multe :(
S-a mai trezit un destept, de plecase de vreo 5 luni... sa intre si sa-si dea cu parerea.
 

DeletedUser40739

Din cate stiam forumul e pentru toata lumea ! Indiferent ca am plecat acum 5 luni cum zici tu sau acum 1 an, am voie sa-mi dau cu parerea.
EDITAT

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: CrashF, CrashM
Parte 2:
Triburi: ORG, ORG.jr

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 23
Diferență: 28

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 509,430
Tabăra 2: 236,777
Diferență: 272,653

chart


Parte 1:
Triburi: CrashF, CrashM
Parte 2:
Triburi: ORG, ORG.jr

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 890
Tabăra 2: 695
Diferență: 195

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,032,206
Tabăra 2: 6,775,801
Diferență: 2,256,405

chart


felicitari tribului org !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus