Crazy noobs

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pt ca am vazut ca tribul Cnoobs este un trib care se vinde bine pe extern..am facut un topic special acestui trib in care sa se vorbeasca doar despre acest trib si membri acestuia...


PS:Cnoobs are de astazi fun club...recrutam membri...
 

DeletedUser

CE sa zic .... trib de spameri:)) ... si la fan club se stie ca sunt sponsoru clubului...:)
 

DeletedUser

Sa nu uitam ... cnoobsa are razboie cu cele mai bune triburi de pe K 42 si 33 ... moemtan ama avut multe atacuri dar penibile toate:))
 

DeletedUser5970

Sa nu ma intelegi gresit, nu imi permit sa vorbesc despre triburi sau membrii despre care nu sunt informat dar argumentele pe care le-ai adus pentru deschiderea topicului sunt puerile.
 

DeletedUser

daca nu iti dai seama desper ce este vorba pe aici ... mutatea la politica si sugestii l18 :))
 

DeletedUser

Sa nu ma intelegi gresit, nu imi permit sa vorbesc despre triburi sau membrii despre care nu sunt informat dar argumentele pe care le-ai adus pentru deschiderea topicului sunt puerile.

asta am zis si eu inaite sa il deschid...probabil va vi inchis la aparitia primului moderator... dar totusi imi place topicul:))
 

DeletedUser5970

Bun, bafta pe harta si aveti grija sa ramaneti cu topicul deschis.
 

DeletedUser8607

Cnoobs va rămâne la numărul actual de membri sau va încerca să mai recruteze?
 

DeletedUser

Va recruta decat fosti membri ai Cnoobs si va mai recurata si altii playeri dar in mici exceptii
 

DeletedUser15358

Ramanem ... pe unde sunt si veti vedea unde vom fi ...

la marginea hartii sau unde ? Nici propaganda, nici spam nu stiti sa faceti...mai bine inchideti topicul si va vedeti de joc. Daca nu reusiti asta e...macar nu va-ti facut de ras.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus