Crazy

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7711

Va anunt ca pe lumea 7 voi veni cu prietenii mei de pe tribalwars.net w11 . Poate ca e putin crazy dar asta e . Va fi singurul trib care nu va avea romani in el si va fi singurul care nu va avea playeri dezertori si etc . Vom vedea ce se va intampla :) . Il aduc pe server pe cel mai mare strateg de pe tribalwars.net w11 ( uldor ) . Care nu ma crede sa intre pe twstats si sa se uite la interviuri . Bafta la toti .
 

DeletedUser7711

Nu , voi fi doar eu si ei . E ca un "Beta" incercat cu ei . Vreau sa aduc player cu experientza pe server roman . Voi vedea ce va iesi :D .
 

DeletedUser

am jjucat,eram vecin cu koss :),faceam misto de aia din =m=,intreabal pe koss :)),poate as veni si eu daca ma primiti
 

DeletedUser11222

:Dpai degeaba ii aduci...L-0-L, din contra o sa aveti cat mai mult dusmani!vezi pentru ce am intrat noi in UE?Ca sa ne dusmanim:)
 

DeletedUser7711

Acum avem razboi cu =M= :D ... avem multe razboaie , suntem in razboi cu 11 triburi care toate is in top 10 si tot pe locul 1 suntem :))



Zi ce nume aveai :D . Sa il intreb pe koss :D
 

DeletedUser

vezi ca ti-am trimis msj pe clasica,vb acolo sau pe mess,hai sa stergem ultimele posturi de aici
 

DeletedUser7711

:Dpai degeaba ii aduci...L-0-L, din contra o sa aveti cat mai mult dusmani!vezi pentru ce am intrat noi in UE?Ca sa ne dusmanim:)




Nu conteaza ca avem multi dusmani , eu aduc playeri cu experienta sa vada cum e viata pe la noi :D . Si ce daca avem multi dusmani , avem pe cine bate ;)
 

DeletedUser7711

Hahaha rapid cu critici , din cele 11 triuri 6 sunt in top 10 iar restu academiile lor ... ma exprim si eu gresit ... sunt si eu om .
 

DeletedUser2368

Aducerea unor adevarati jucatori de pe .net pe un server care este dominat de noobism, de ingamfare, de copii care se cred "smecheri" ca au 100 de sate si conduc un trib de 1000 de oameni ar avea 2 rezultate posibile...

1. O adevarata dominare a zonei in care se vor pozitiona...

2. Atragerea atentiei celorlalti jucatori (lucru deja facut prin acest post inutil, realizat doar pentru lauda) si mai ales atragerea dusmanilor in numar foarte mare (pentru a demonstra ca strainii nu fac fata aici)... aici rezultatul poate fi pozitiv sau negativ pentru trib...

Oricum eu va doresc multa bafta si realizari... Stiu ce inseamna .net fata de .ro si eu unu zic ca o sa aveti o viata destul de usoara ! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus