Credeti in sufletele pereche?

  • Autor subiect DeletedUser16450
  • Data de început

DeletedUser

toate le ascult
dar care e legatura cu reincarnarea? ok nu cred in ea,
 

DeletedUser

aici e o diferenta de opinie
alta viata - spus de o doamna
inaseamna maine la un tip:p
timpul curge diferit pentru noi decat la voi:p
 

DeletedUser39592

aici e o diferenta de opinie
alta viata - spus de o doamna
inaseamna maine la un tip:p
timpul curge diferit pentru noi decat la voi:p

Am inteles acum, ca mi-ai dat traducerea!:)))
Baga "translate" cand mai vii cu chestii din astea ca sa vorbim aceeasi limba.:)))
 

DeletedUser39950

Fiecare dintre noi a visat sau inca viseaza la o iubire de vis. Unii dintre noi au trait asa ceva, altii inca isi doresc sa li se intample. Voi ce spuneti? Credeti in sufletele pereche? Voi ati intalnit acea jumatate care sa creeze mult doritul intreg?

Bineinteles ca cred in suflete pereche, dar inca nu mi l-am gasit... Sper sa il gasesc aici, pe forumul lumii 4... :)

pup u all :*
 

DeletedUser16450

pupam si noi fata.
Bun venit pe L 4, esti ca o briza racoroasa, dupa ce ne-au invadat un numar impresionant de specimene insensibile :)
 

DeletedUser39950

pupam si noi fata.
Bun venit pe L 4, esti ca o briza racoroasa, dupa ce ne-au invadat un numar impresionant de specimene insensibile :)

Ouch... ma bucur ca am nimerit bine :) :* Numele meu este Ioana si sunt in cautarea barbatului ideal... Ce-mi poti spune despre The Patriot? :D
 

DeletedUser39950

Pe mine m-a impresionat acest utilizator prin discutiile sale ... il urmaresc de ceva vreme, dar abia acum mi-am gasit curajul sa postez la un loc cu el ... :)
 

DeletedUser16450

avand in vedere ca tu esti in cautarea barbatului ideal, iar patriotul nostru este usor casatorit, idelul devine usor neideal :D
 

DeletedUser

avand in vedere ca tu esti in cautarea barbatului ideal, iar patriotul nostru este usor casatorit, idelul devine usor neideal :D

zi-o pe sleau ca ii plac blondele si asta e, ca sa se resemneze fata... fazele cu 'usor casatorit' sunt fix de genu 'consum alcool doar in zilele impare'
 
Sus