Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser45540

Tu il consideri noob nu ?

1. Din cate vad avea mai multe trupe ca tine ( Poate te-ai mai spart ... Dar n-ai dovezi )
2. Joaca old school ;) Acum 2 ani era considerat un jucator bun din cate stiu.
3. Tu nu esti cu mult mai bun decat el :))
 

DeletedUser

Ma,tu te bagi in seama ca musca-n c...l calului !

Inainte sa dau pe el am mai curatat cate ceva ;) Nu stii ? Taci .

2. Joaca old school Acum 2 ani era considerat Era considerat , acum s-a ramolit din cate se vede ;)

Si tu esti mare jucator de triburi ? aiurea .


Vorbesti sa nu adormi .
 

DeletedUser45540

Sami , din cate vad tu nu intelegii ce citesti .
Am zis ca poate te-ai spartinainte dar n-ai dovezi . Iar tu mi-ai zis ca te-ai spart dar eu nustiu .
Old school inseamna fara scripturi ( ceea ce tu nustii ) si as vrea sa te vad fara scriptul de farm vs master.
Poate nu sunt mare jucator , dar sunt cu mult in fata ta si asta conteaza ;)
 

DeletedUser

acum 2 saptamani mi-a dat tiganu spcriptu ala legal de farm ;)
PANA ATUNCI NU AM AVUT NICI UN SCRIPT DE FARMARE .


The ArcaneK DomiHnionT de ce te bagi ? joci atat de bine speed si nu stiu eu ?



sprite tu la cat suferi de tine esti mai bun si ca nustiucine.....
 

DeletedUser45540

Mda, iar te-ai facut de rahat :)) stiu foarte bine ca scriptu il ai de la mine de acum 2-3 luni :D
 

DeletedUser

Esti obosit sprite !

Nici un script nu am de la tine , nu iau nimic de la tine
Cine stie , poate imi bagi virusu' ala care i l-ai bagat si lu' sorinaciosorinel de i-ai spart contul , i-ai schimbat parola , numai sa ne arati ca stii sa te uiti la un tutorial pe youtube , sa ne arati ca esti mare si tare.

Tu sPRITE esti = cu 0 pentru mine .
 

DeletedUser45540

LOOOOOOOL, intreaba-l pe sorinel ca nu i-am bagat niciun virus :)))) stiam parola de la frentiu .
Vrei sa pun printu cand mi-ai cerut scriptul de farm ?
 

DeletedUser

Poate ti l-am cerut , dar dupa ce imi reinstalasem windowsu
Si contul i l-ai spart , ca te crizasei ca pune poza cu domnia ta :))))
 

DeletedUser45540

Sami , ma crezi ca nici n-am stiut de poza cu dolanescu pana cand am schimbat emblema ? Dup-aia l-am bagat in confa si era o scuza sa nu isi dea seama de unde am parola .
 

DeletedUser5068

Nea Ioane zis si Sprite, un sfat de la un "noob", nu mai fi asa duplicitar, si daca vrei sa castigi un speed nu te mai folosi de nu stiu ce tertipuri...:))
inviti in trib, te dai cu binisorul, intrebi ce trupe are respectivul...si apoi concediezi si ataci...ti-era frica sa joci cu cartile pe fata? :)
Daca stiam ca ai un asemenea caracter nici nu mai deschideam mesajul in care ma invitai in trib...
spor la joc.
Domnilor, sfatul meu prietenesc este feriti-va de asemnea personaje josnice...
O seara buna tuturor..:)
l.e. sa nu uitam de "amicii" adriano94(care chipurile a fost sitter in acel moment) si beni9500 (care a infiintat trib, invita jucatorii si apoi iese ca sa ii atace din tribul dominant :)..)...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45540

De unde sa stiu eu ce face ala pe cont ? Eu numai am avut timp si nu am mai jucat , chiar si in momentul de fata tot adriano94 este pe cont.
Si oricum , nici nu ma intereseaza ca te-a scos ... Backstabb sau nu , te pot scoate si eu oricand .
 

DeletedUser

@rookye eu sincer nu am auzit de persoana dumneavoastră pîna in momentul de faţă :))
Adevărul e ca spriTe mai dă backstabb , da' anunţă înainte :))
După o rundă de speed dumneata caracterizezi o persoana ? jalnic.

Lăsînd la o parte certurile mele cu spriTe tind să cred că el te poate scoate oricînd , la orice ora .
Şi mai pot afirma că el nu a mai jucat speed în ultima vreme
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus