Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5068

patetic...chiar crezi ca ma intereseaza daca ma scoate sau nu... sau, chiar crezi ca ma intereseaza daca ai auzit sau nu...
si care e problema ca il caracterizez dupa o runda speed? nu e normal? sau trebuie sa faca de 5-6 ori asa ca sa ajung la aceeasi concluzie? :))
acum regret ca am postat...mi-am facut datoria ca sa stie si altii ce fel de om poate sa fie in spatele contului..
spre exemplu nu am facut, nu fac si nici nu sunt de acord cu backstab-ul...
asa ca nu va mai agitati cu parerile, nu am postat aici ca sa fiu compatimit sau jignit, ci doar ca sa imi exprim o parere iar viitorii jucatori care se vor aventura in rundele speed sa stie ce ii asteapta...
bft all...:)

l.e.
apropo,
@rookye eu sincer nu am auzit de persoana dumneavoastră pîna in momentul de faţă :))
Adevărul e ca spriTe mai dă backstabb , da' anunţă înainte :))
După o rundă de speed dumneata caracterizezi o persoana ? jalnic.

Lăsînd la o parte certurile mele cu spriTe tind să cred că el te poate scoate oricînd , la orice ora .
Şi mai pot afirma că el nu a mai jucat speed în ultima vreme
nu am mai auzit pana acum, dar, ce fel de backstab e ala cand te anunta dinainte..:))
 

DeletedUser

gen : ba ii scoateam pe astia si la final face 1 v 1


nu m-am exprimat eu bine , imi cer scuze :)
 

DeletedUser46060

Tu il consideri noob nu ?

1. Din cate vad avea mai multe trupe ca tine ( Poate te-ai mai spart ... Dar n-ai dovezi )
2. Joaca old school ;) Acum 2 ani era considerat un jucator bun din cate stiu.
3. Tu nu esti cu mult mai bun decat el :))

Cum adica old school?
Pe vremuri cum se juca? :)
 

DeletedUser45540

Rookye , majoritatea jucatorilor stiu ca eu am 3 maxim 4 persoane cu care nu ma atac in niciun caz ;) .

The core , inseamna fara niciun script .
 

DeletedUser45540

iar te oftici ? :)) Pe joc imi zici "backstabber" si nici nu eram in trib ... am intrat , te-am scos si am iesit .
Simplu ca buna ziua
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5068

ma oftic? doar iti fac carcaterizarea sa stie lumea cu cine are de-a face..:)
n-am de ce sa ma oftic pt ca nu pierd nimic.
ce ma deranjeaza e ca pozati ca best player-i, dar in schimb...
am intrat pe lume, am fost intr-un trib si asasin in altu...
apoi asasin a facut el un trib si am devenit colegi...am purtat o conversatie civilizata, am jucat cateva ore si apoi el a disparut timp de vreo 2 ore...am iesit din trib ca sa ii dau resurse unui prieten, lasandu-i mesaj in prealabil lu' asasin...el nu a miscat un punct in timpul asta si desi ceilalti ziceau hai sa il spargem am zis nu pt ca, la naiba, am fost si teoretic inca eram colegi, pt ca ma intorceam in trib cand revenea el (nu lasase drepturi la nimeni ca sa primesc invite inapoi atunci, deci trebuia sa astept revenirea lui)...si deodata - apare domnia ta si calare cu atacurile..:)
asa ca mai usor...
spor la joc!
 

DeletedUser42606

cum dc ma? voi doar backstab visati va, plictisiti prea repede si nu va puteti tine cuvantul mai mult de 4 ore.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus