Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Datorita faptului ca EU am castigat acest turneu multumesc celor care m-au ajutat :
BARECAU
Rayne.ro
Hezbollah
Tigan u (CUMPARA-TI ADIDASI) stie el cine
Silviu(el e mai slab)
Huun Huur Tu
brencus

Multumesc si celor care vroiau sa ma gadile in talpa :
Go ?
Ov3rdose8
BL@C-007
Spartacus24
tulei
MadyT


Si cu astea fiind spuse rakanishu impinge pp-urile si iti multumesc rakanishu pentru acest turneu :* .
 

DeletedUser45846

Ca sa castigi nu e suficient sa reusesti.Trebuie ca si adversari sa esueze.

Caut ferma serioasa pe turneul de bash.Rog seriozitate
 

DeletedUser42606

Datorita faptului ca EU am castigat acest turneu multumesc celor care m-au ajutat :
BARECAU
Rayne.ro
Hezbollah
Tigan u (CUMPARA-TI ADIDASI) stie el cine
Silviu(el e mai slab)
Huun Huur Tu
brencus

Multumesc si celor care vroiau sa ma gadile in talpa :
Go ?
Ov3rdose8
BL@C-007
Spartacus24
tulei
MadyT


Si cu astea fiind spuse rakanishu impinge pp-urile si iti multumesc rakanishu pentru acest turneu :* .

Din ce spui tu mai sus turneul e castigat de alti nu de tine:)))
zi ms lui rayne si lui tiganu k ei ti-au castigat turneul:))

Si brencus sa te tragi de urechi daca l-ai ajutat pe sami:)) ( Cand pisica nu e acasa ,soarecii joaca pe masa nu?)
 

DeletedUser

Cilnic , Cilnic .
Arogant mic ce esti , baietii au stat cu mine pe conferinta , mi-au ridicat moralul . Ultima runda am fost demolat de 4 ori si prins cu trupele in sat . 5v1
Cu o ora inainte de terminarea rundeii m-am ridicat , intreaba-l pe Ov3rdose8 ca si el m-a atacat , si nu era cu mine , era impotriva mea.
Si inafara de cai care i-am enumerat sus , cei care "au vrut sa ma gadile in talpa" au mai fost vreo 5 daca nu mai multi care mi-au servit catapulte .
Si prietenul tau , brencus , mi-a spart 600 de cai la inceput :)

Asa ca numai trage tu concluzii ca nu esti in masura ;)
 

DeletedUser45846

Datorita faptului ca EU am castigat acest turneu multumesc celor care m-au ajutat :
BARECAU
Rayne.ro
Hezbollah
Tigan u (CUMPARA-TI ADIDASI) stie el cine
Silviu(el e mai slab)
Huun Huur Tu
brencus

Multumesc si celor care vroiau sa ma gadile in talpa :
Go ?
Ov3rdose8
BL@C-007
Spartacus24
tulei
MadyT


Si cu astea fiind spuse rakanishu impinge pp-urile si iti multumesc rakanishu pentru acest turneu :* .



Ordinea din lista cu reflecta realitatea :))) ordinea e alta
 

DeletedUser42606

Cilnic , Cilnic .
Arogant mic ce esti , baietii au stat cu mine pe conferinta , mi-au ridicat moralul . Ultima runda am fost demolat de 4 ori si prins cu trupele in sat . 5v1
Cu o ora inainte de terminarea rundeii m-am ridicat , intreaba-l pe Ov3rdose8 ca si el m-a atacat , si nu era cu mine , era impotriva mea.
Si inafara de cai care i-am enumerat sus , cei care "au vrut sa ma gadile in talpa" au mai fost vreo 5 daca nu mai multi care mi-au servit catapulte .
Si prietenul tau , brencus , mi-a spart 600 de cai la inceput :)

Asa ca numai trage tu concluzii ca nu esti in masura ;)

Nu sunt mic,sunt mare(asa ca sa fiu iar arogant cum zici tu) si trag concluzii pt k pot,plus k voi ati fost 8 si ei doar 6 din ce zici tu,nu mai inflorii acum zicand k in afara de aia care i-ai enumerat tu, au mai fost si altii k doar nu a fost toata harta contra ta k daca era asa mai mult de 26 de pct nu aveai. Mai ales k Go si Over te fac la dezvoltare,restul nu stiu cat de bine joaca k am jucat doar putin.
 

DeletedUser45540

Si ca sa castigi runda aia ai avut nevoie si tu de 10-15 persoane ? :D
Sau ai castigat asa cum se "castiga" ? :))
 

DeletedUser42606

pe runda aia sincer am fost doar 3 pe confa si ce e drept eu am fost neutru cu toti mai putin cu kedira el a fost singurul pe care l-am atacat eu primul, cu restu doar am ripostat.
 

DeletedUser45540

Go ? castiga runde doar cand nu jucam noi , cautati o runda in care a fost in fata noastra ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus