Cronica de SPAM la speed

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14000

Spam -Ianuarie 2010​

Speed​

Regulile sunt aceleasi si va rog sa le cititi cu atentie inainte de a va hotari sa postati (http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12).
Atacurile la persoana, jignirile si atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate si vor fi sanctionate extrem de dur.Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu inseamna ca orice fel de spam este tolerat.

Va anunt de pe acum, daca doriti sa postati doar pentru a va creste numarul de postari, nu acesta este locul potrivit.La sfarsitul fiecarei luni(in ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi sterse, topicul de asemenea, iar in data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzator lunii in cauza.

Discutiile vor fi tot in legatura cu P&P lumea Speed dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplica in continuare).
De exemplu puteti da "quote" unui post din alt topic si il puteti discuta aici, asta pentru a pastra cat mai curate topicurile de propaganda pura.

Voi participa si eu la discutii, atat ca moderator, cat si ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discutii mai tarziu.
Pentru nelamuriri si intrebari ma puteti contacta pe privat.


Distractie placuta.

Copyright: Gabi23, Ingerasa
 

DeletedUser31552

cred ca raportul pe care lai atacat u la modificat cu ala care la postat
 

DeletedUser

Hihihihi! You're baaaaack!!!! Ce face carliontata aia mica?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23101

Primul meu post la spam in 2010 :D

WAZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa
 

DeletedUser

:d Heeeey!!La multi ani, iubitorilor de speed!!


Cum va merge-n noul an? :) Ati reusit sa prindeti gustul jocului si anul acesta sau v-ati lasat dusi de gustul preparatelor traditionale si ati uitat de joc? hehe... :red:
 

DeletedUser31552

stiu mah inainte ieseam la agresori pe 20 acum 5-4 chiar mai sus daca se p[oate sa joc toata runda
 

DeletedUser20869

Sisule tu ai probleme cu memoria :)
Nu stau eu sami pierd timpul cu memoria ta ,deci
Pa
si la o memorie mai buna :)
 

DeletedUser23101

ok speederilor si speederitelor mia facut placere sa joc speed cu voi ne vedem in weekend!
 

DeletedUser31552

ma dar stii sa minti am avut atac doar la runda 2009vs2010 de la tn dar la runda aceea nu sa stii
eu pastrez doate rapoartele in word
 

DeletedUser

Se zice succesuri in continuare...
29.gif
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus