Crusader Knights invadeaza L19

  • Autor subiect DeletedUser16836
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16836

Desi viteza lumii nu ne este pe plac,membrii Crusader Knights isi anunta prezenta.

Cu toate ca,pe aceasta lume se pare ca vom juca mai scurt ca de obicei,doar pentru a testa noile setari...vom merge la actiune,nu la vegetare pe harta :)

Prin urmare,pana luni asteptam votul membrilor pentru a decide in ce zona vom intra...Traditionalul SE sau,NV...

Vom tine cont si de razboaiele pe care fanii nostrii consacrati ni le declara...Asadar asteptam provocarile din partea lor pentru a stabili cu exactitate ce zona vom decide :)

Asadar,rugam fanii C.K. sa faca sugestii la zona geografica pe care doresc sa ne duelam...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24244

Eu astept sa vad unde o sa fitzi pana la urma, nu ma bag sa influentzez:D
 

DeletedUser

pai nu ne deranjeaza si opinia voastra... ca sa stim unde merita sa intram. in SE doar Mondenu ne-a declarat razboi... dar vad ca acum isi cauta trib :( asa ca nu stiu daca mai ramane valabila oferta lui
 

DeletedUser24244

Nu itzi face griji, sa inceapa lumea si o sa vezi cate oferte de razboi vor veni:)))
 

DeletedUser9837

Clar ca vom intra undeva sa ne batem cu adversari,cu inamici ante-declarati,nu sa stam iar pe o lume de viteza 1,sa vegetam...caci o facem deja pe L17 deja

Probabil ca si decizia Inno sa aloce aceasta viteza si nu una mai mare,a fost pentru a nu migra jucatorii celor 2 lumi de viteza melcului,17 si 18
 

DeletedUser24244

PAi ai dreptate, pentru ca daca aparea speed 2, lumile 17 si 18 ramaneau goale:)))
 

DeletedUser

dap... dar faza marfa e ca si cand va aparea viteza mai mare, vor ramane 3 lumi goale :D
 

DeletedUser24244

Eu zic ca mai mult de 3:)))...partea buna e ca speed2 o sa fie un fel de allstars triburile:D
 

DeletedUser9837

@many multumim

@valy ar fi una...desi tare ma tem ca de o deschid pe vara...va fi un fiasco,pentru ca vara...stii bine ca vara e de terase...nu de farmari :p
 

DeletedUser

lasa ca jucam la iarna acum vine vara nu am chef sa stau la pc sa joc triburile...
 

DeletedUser

lasa ca jucam la iarna acum vine vara nu am chef sa stau la pc sa joc triburile...

versiunea 6.0 merge si pe mobil daca ai premium ;)

on: bafta C.K, si daca nu va decideti in ce zona sa stiti ca puteti sa va intindeti din n-v pana-n s-e si-ii impacati pe toti :D
 

DeletedUser

:)

eu propun sa intram pe N-V,mai toate triburile importante,vor "tinti" N-V,deci va fii ceva interesant !
 

DeletedUser

Prin urmare,pana luni asteptam votul membrilor pentru a decide in ce zona vom intra...Traditionalul SE sau,NV...
eu propun sa intram pe N-V,mai toate triburile importante,vor "tinti" N-V,deci va fii ceva interesant !


negrulece.jpg
 

DeletedUser11365

anuntati o directie si o ora de intrare..posibil sa fie oameni interesati ..spor..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus