Crusader Knights si primele regrete

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9837

Marele Florinel Lord of the war,care,dupa ce mi-a promis pe extern ca ma innobileaza,ce credeti ca a vazut pe harta?....??? ...m-a gasit vecin :)))

Din pacate pentru mine,s-a speriat si a dat inceput nou...Mai Florinele....pai asa jucator esti tu???

RUSINE
 

DeletedUser12737

taman in K44 s-a carat :)) sa fie sigur ca scapa de noi. Of of...
 

DeletedUser5596

ce drak aveti bree nici nu o inceput bine lumea si deaja va certati:(
 

DeletedUser3357

chiar ma miram cand apare un topic de genul acesta.
multumesc lui dumnezeu pentru asemenea jucatori, care fac forumul extern plin de spam, nu de alta dar mai radem si noi.
 

DeletedUser9837

pai tu ai mai ramas...papusa ...avem mare grija sa te innobilam rapid...vezi sa nu faci ca amicul tau,marele jucator care m-a vazut pe harta si a facut in izmene...ok?
 

DeletedUser3357

pai tu ai mai ramas...papusa ...avem mare grija sa te innobilam rapid...vezi sa nu faci ca amicul tau,marele jucator care m-a vazut pe harta si a facut in izmene...ok?

poftim cultura.
ce va mai place sa va laudati singuri.
pe orice lume pe care a intrat ck, acolo si kharma cu topic cu tema aiurea.
hai sa ne vedem de joc si sa mai lasam vedetismele astea.
 

DeletedUser9837

poftim cultura.
ce va mai place sa va laudati singuri.
pe orice lume pe care a intrat ck, acolo si kharma cu topic cu tema aiurea.
hai sa ne vedem de joc si sa mai lasam vedetismele astea.

Si tu esti cineva?...ma scuzi...mi-ai inmuiat sufletul...te rog sa plescai,pardon,postezi atunci cand te vom baga in seama,ok?

Si pe ce lume vom juca ne vom deschide topic...pe care insistam sa il ocolesti!
 

DeletedUser22787

ma aline noi nu aveam nimic dar daca ai facut afirmatii nefondate ce sa iti fac...
 

DeletedUser

Karma , nu esti vedeta, lasa-ne cu topicul tau C.K.

Orice lume incepeti ajungeti la margine, asa ca bye-bye.


@pryncyus, e un joc de razboi, nu trebuie sa ai ceva cu mine.
 

DeletedUser9837

Se cred vedete ,lasa-i in legea lor.

P.S nu mai e iseevoices;)

Pisoi...nu te muti cu Florinel prin nord??? Ca te asigur ca am sa te fac de ras...nu ca n-ai fi...dar am sa iti postez toate mesajele,inclusiv alea in care imi faceai "capul mare" in pm...Pe harta,in sud est,unde esti acum, ai cuvantul meu de onoare,vei fi innobilat
 

DeletedUser22787

e joc de razboi alin...asa e...dar nu imi aduc aminte cand a fost trimis ck la margine una si a doua noi suntem jucatori frate si ne cunoaste multa lume si stie ce putem...si tot nu ne dam mari si facem afirmatii cum ai facut tu inainte sa inceapa lumea.
ei uite vezi...eu vrb frumos si tu o dai in mars...oricum iti garantez ca o sa patesti ceva rau
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus