Crusader Knights si primele regrete

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9837

De fapt, am regretat ca nu am facut alianta cu CK, in loc de SAS, mi se parea mai viabil, si in orice caz, mai constructiv; totdeauna am iubit mai mult razboaiele decit 'fuziunile'. Urit cuvint.

Carrhae...si CRONOS cred ca regreta....Lumea 5 a fost deosebita...acolo a fost un joc serios...si intens...triburile noastre nu pareau a avea vreo sansa...si totusi...si Sepia si CK si AG au stat in picioare...

E drept ca o alianta si pe plan ofensiv ar fi schimbat multe...Insa d-asta avem de unde invata!

App...tu mai joci?
 

DeletedUser26998

Te salutam si noi pe aceasta cale...tu ne stii dupa alte lumi...propagandisti...Pacat ca nu ai intrat...

Oricum,asteptam si noi viteza 2 :)
Si eu cu cativa. Sa vedem cum evolueaza treaba pe L17. Pentru ca depinde foarte mult de aceasta lume ce o sa fie pe viitoarele. Cine se lasa si cine ramane pe aici. xD Ne vedem si alta data, dusmanii mei preferati.
 

DeletedUser6558

Carrhae...si CRONOS cred ca regreta....Lumea 5 a fost deosebita...acolo a fost un joc serios...si intens...triburile noastre nu pareau a avea vreo sansa...si totusi...si Sepia si CK si AG au stat in picioare...

E drept ca o alianta si pe plan ofensiv ar fi schimbat multe...Insa d-asta avem de unde invata!

App...tu mai joci?

Eu am inceput sa joc pe l5, cu CRONOS, si a fost frumos....doar ca fuziunea cu SAS nu era chiar ce am dorit eu in momentul acela, si m-am cam dezumflat. Am mai jucat si pe alte lumi, pina la 11-12, dar mai mult din inertie, nimic comparabil cu senzatile razboinice de atunci... Ar fi fost fain sa facem un bloc acolo, AG si CK aveau o pozitie frumoasa , care ar fi putut crea un punct nevralgic pentru monopolul SAS-DHBM, dar zarurile au decis altfel... CK era un trib solid acolo, chiar si DHBM aveau anumite retineri in a ataca, dar...'divide et impera' a functionat. Intii am cazut noi, si apoi AG, si apoi CK.

LE. Am intrat pe l17.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9837

Si eu cu cativa. Sa vedem cum evolueaza treaba pe L17. Pentru ca depinde foarte mult de aceasta lume ce o sa fie pe viitoarele. Cine se lasa si cine ramane pe aici. xD Ne vedem si alta data, dusmanii mei preferati.


E totusi lenta...dar vad ca s-a ingramadit ceva lume aici
 

DeletedUser

Daca lumea viitoare va avea o viteza superioara mai mult ca sigur vor disparea multi jucatori.
 

DeletedUser5953

joc la asteptare...asta este....si are dreptate ca multi o sa renunte ca nu le place ca trebuie sa stea mult timp....dar asta este o lume pt oameni ocupati :D
 

DeletedUser11867

mda iar o lume cu ck care vor face un mare nimic dar care vor juca murdar...sper sa schimbe tacticile murdare ca sunt jucatori care sau plictisit de ele...
 

DeletedUser6077

mda iar o lume cu ck care vor face un mare nimic dar care vor juca murdar...sper sa schimbe tacticile murdare ca sunt jucatori care sau plictisit de ele...

Ce intelegi tu prin "murdar"? E totusi un joc de razboi...scopul scuza mijloacele...
 

DeletedUser11867

Ce intelegi tu prin "murdar"? E totusi un joc de razboi...scopul scuza mijloacele...

o fi cum spui tu dar sunt triburi bune care nu au avut nevoie de asa ceva...ati folosit tacticile acestea pe toate lumile pe care ati jucat vau ajutat sa urcati in top dar cand ati dat de adversari puternici in care strategiile nu au mers vati plictisit brusc de joc si ati dat delete...la ce strategii ma refer? cei care au avut ghinionul sa joace cu ei pe aceasi lume le stiu...
 

DeletedUser6077

o fi cum spui tu dar sunt triburi bune care nu au avut nevoie de asa ceva...ati folosit tacticile acestea pe toate lumile pe care ati jucat vau ajutat sa urcati in top dar cand ati dat de adversari puternici in care strategiile nu au mers sau plictisit brusc de joc si au dat delete...la ce strategii ma refer? cei care au avut ghinionul sa joace cu ei pe aceasi lume le stiu...

nu sunt in CK,joc cu nick "lordlucifer". vorbeam in principiu...
 

DeletedUser9837

mda iar o lume cu ck care vor face un mare nimic dar care vor juca murdar...sper sa schimbe tacticile murdare ca sunt jucatori care sau plictisit de ele...

O sa jucam mai curat(o sa stergem sangele de pe topoarele cu care am spart capete - inclusi ale avalonilor)...sa nu te suparam...Felicitari...ai ajuns un formator de opinie...vorbesti la plural...:))),desi,nu ai nimic a spune...Esti sigur ca ai citit semnatura mea?

Se refera la ajutorul care l-au primit;) din exterior.

Am fost sustinuti cu CP-uri gratis...au fost anulate atacurile :))) si tu nu ai gasit prospectul la Clerasil in timpul asta :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

O sa jucam mai curat(o sa stergem sangele de pe topoarele cu care am spart capete - inclusi ale avalonilor)...sa nu te suparam...Felicitari...ai ajuns un formator de opinie...vorbesti la plural...:))),desi,nu ai nimic a spune...Esti sigur ca ai citit semnatura mea?



Am fost sustinuti cu CP-uri gratis...au fost anulate atacurile :))) si tu nu ai gasit prospectul la Clerasil in timpul asta :))







In locul tau mai bine taceam, du-te pe simpatie.ro si cauta-ti jumatatea :) ca am auzit ca e la moda in C.K. asta:D
 

DeletedUser9837

@Clerasil: :))) mor de ras...esti cel mai c00l copil de pe triburile...Esti unic..
 

DeletedUser

@simpatie.ro

Aici te dai important, dar in real life, ce esti ?sufli in pungi parca ?:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus