Crusader Knights vs Aventurile lui Habarnam

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9837

Bun...deoarece moderatorul nostru(de pe L17) a considerat ca spamuim si nu stiu ce mai facem noi pe L17,eu,in persoana :p,am decis ca tribul CK sa provoace membrii tribului Habar ...la un altfel de topic...

Deoarece,multi dintre membrii acestor triburi suntem obositi de triburile,stresati de pustisme si comentarii fara rost,am hotarat sa facem un topic unde sa ne laudam...Poate ca apare moderatorul sa ne cenzureze,dar,pana se va intampla asta,noi ne vom amuza copios :))

Asadar,dragilor Habarnami-isti...am boala pe voi...iar ne-ati luat-o inainte...dar pana maine vom sta deasupra voastra si va vom intreba: "se vede bine gulerul?"

@ Borgora : sper sa fiti la fel de receptivi si sa incepeti a va lauda pe extern...asta de mai vrei ziarul :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

despre ce ziar vorbesti? :D daca e ceva secret vreau detalii pe privat,altfel nu se lauda nimeni din habar aici :p
 

DeletedUser

nu vreau abonament,vreau sa fiu partener,sa cumpar cateva actiuni :D

ontopic: - =))
pana ne-o luati inainte,vreau sa va intreb ceva..se vede bine gulerul? :D:D :))
 

DeletedUser

Ca agresor Ca apărător În total
Rang Numele tribului Cucerit
1 Crusader Knights 21.346
2 Aventurile lui habarnam 20.772


nu stim ; ia zi u arata bine guleru?
 

DeletedUser9837

cam sifonat,dar va sta bine(de sus vorbind)....insa avem o intrebare: De jos de acolo se vede gulerul nostru de punctari? Ca imi pare mare diferenta :D

1 ....
2 C.K. 16.742 28.749 80 359 80 359
3 ....
4 ....
5 ....
6 ...
7 Habar 15.902 25.012 72 347 72 347
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sper sa fie la fel de mare diferenta si la trupe..ca deh..punctele nu vorbeste! :D
 

DeletedUser

pai...n-ati inceput cam repede cu intrigile? "in trupe" cel putin in urmatoarele 3 luni nu cred ca o sa va masurati...
 

DeletedUser

Slabut Rhadookoo eu in maxim 14 zile ii inobilez si pe C.K. si pe Habar sa nu se mai certe baietii pe extern, nu de alta. :D
 

DeletedUser

Jura-te! :D
Eu mai am 18 zile si scot nobilul..

sa mor eu. nici nu stiam ca exista lumea 17. si tu scoti nobil? banuiesc ca pe alta lume.. nu? :D


eu sint vaaaaaaaaaarzaaaaaaa pe alta lume.. logic :p


@Scaldaspiller
citeste CU ATENTIE primul post a lui karma!!!
 

DeletedUser

sa mor eu. nici nu stiam ca exista lumea 17. si tu scoti nobil? banuiesc ca pe alta lume.. nu? :D


eu sint vaaaaaaaaaarzaaaaaaa pe alta lume.. logic :p


@Scaldaspiller
citeste CU ATENTIE primul post a lui karma!!!

da...am observat acum...citisem doar post-ul lui blackdude unde spunea ceva de trupe...restul nu am mai citit ca era prea mult...credeam ca-si declara razboi...:(

PS: Dar chiar nu-si declara nimeni raboi pe lumea asta...!?
 

DeletedUser

da...am observat acum...citisem doar post-ul lui blackdude unde spunea ceva de trupe...restul nu am mai citit ca era prea mult...credeam ca-si declara razboi...:(

PS: Dar chiar nu-si declara nimeni raboi pe lumea asta...!?

si cu ce vrei sa innobilezi satele ? cu paladinul ?:D
 

DeletedUser

o, da! frumos karma, bravo
in sfarsit putem sa ne dam in barci nederanjati :)

pe lumea asta nu ma laud ca nu am timp de joc :((

PS. n-am mai primit de mult ziarul :( cred ca mi-ai taiat abonamentul, dar nu inteleg de ce :confused:
 

DeletedUser

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Numele tribului Cucerit
1 Aventurile lui habarnam 22.840
2 Crusader Knights 22.190
3 Praetorians 13.177


:p iar? :D
 

DeletedUser9837

@borgora: acum lucram la editia de toamna...format nou,personaje vechi ...etc :rolleyes:

@craus: Va sta bine gulerul...pacat(pt voi :p) ca maine dimineata o sa trebuiasca sa-l analizati p-al nostru :)))
 

DeletedUser28810

N-am habar ori habar n-am si totusi parca suntem ca sus. Va declaram academie? :rolleyes:


Haidi bre Blackie langa mini sa ne batem:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus