Crusader Knights vs Aventurile lui Habarnam

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

asa karma.. rizi de ei ca merita. niste verze =)))
tot isi gasesc scuze.. ba ca e zona grea, ba ca sint zeci de activi pe cm patrat, da unu nu a dat restart sa se duca in zona de noobi :d ( mai la margine)
indruga oamenii aia numa balarii.

a.. uitasem. ba ca le-eu plecat niste "vedete" care nu au fost de acord cu niste simple regului...
 

DeletedUser

habarnam cum e in top 10 tribul asta de sa razboieste cu CK. le mai dau maxim 2 saptamani si dupa o sa dispara ca orice trib de oameni care habarnau cum se joaca.
pun pariu ca nu au nici grajd inca.
 

DeletedUser

Scuzati ca ma bag. Daca zic si eu ceva sunt prost? Nici pe voi nu va baga nimeni in seama asa ca sunteti chit. :D

tii musai? stii toata povestea? banuies ca nu. vrei sa il iei in brate pe alin? ia-l!

nici pe NOI nu ne baga nimeni in seama.. CARE NOI!?
 

DeletedUser

Scuzati ca ma bag. Daca zic si eu ceva sunt prost?

prea tarziu,deja te-ai bagat in seama..si ai facut-o in acelasi mod ca alin ala :(

Nici pe voi nu va baga nimeni in seama asa ca sunteti chit. :D

bravo..buna concluzie..e bine ca esti si tu printre "nimenii aia" :))

Karma, dar trebuie neaparat sa deschizi tu atatea topicuri pentru "maretul" tau trib ?

http://www.youtube.com/watch?v=Oz5WjVBjGg4 enjoy..e dedicatie pentru tine si xblondy...din partea celor ca noi :)



on-topic:

karma,ati trecut la maieu?ca nu va mai vad gulerul :D
 

DeletedUser9837

@Craus : despre alin09 pot spune ca are 15 ani,blond,e fan Karma,face post hunting,scoate pe gura numai porcarii,dar nu e in vacanta...Traiasca moderatorii!

@X : Posibil sa iti placa si tie situatia de a te baga...Pur si simplu ,pentru mintile tuturor,este un topic CK vs Habar,singurele triburi care ne intereseaza pe L17 :eek: Si este un duel exclusivist...Nu vrem sa captam atentia vedetelor forumiste,ci vrem sa ne jucam p-aici in legea noastra..Asa ca,data vittoare cand postezi,cauta si citeste mai bine...

On topic: Suntem pe 1 ...suntem pe 1 :Deci,maieu cu gulerash :))
 

DeletedUser

deja incep sa ma uit sub fusta lui tanti syncro ca e cocotata de nu mai bat pana la guler :(

karma, ziarul, unde mi-e ziarul? :D
 

DeletedUser

@Craus : despre alin09 pot spune ca are 15 ani,blond,e fan Karma,face post hunting,scoate pe gura numai porcarii,dar nu e in vacanta...Traiasca moderatorii!

@X : Posibil sa iti placa si tie situatia de a te baga...Pur si simplu ,pentru mintile tuturor,este un topic CK vs Habar,singurele triburi care ne intereseaza pe L17 :eek: Si este un duel exclusivist...Nu vrem sa captam atentia vedetelor forumiste,ci vrem sa ne jucam p-aici in legea noastra..Asa ca,data vittoare cand postezi,cauta si citeste mai bine...

On topic: Suntem pe 1 ...suntem pe 1 :Deci,maieu cu gulerash :))




Cine ti-a zis ca sunt blond, spionii tai ?: ))


O.T. Acum nu conteaza cine e pe 1 la inamici invinsi, vedem peste 2-3 luni cine va fi.
 

DeletedUser

Eu va las in pace , dar nu uitati ca puteti primi mesaje/sau da-ti, nu trebuie sa deschide-ti topicuri pentru a spune ce aveti voi pe inima , pa si respect cui merita !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Tinand cont ca acest topic a fost REDESCHIS cu toate ca eu inchisesem deja un astfel de topic pentru spam urez vacanta placuta domnului Karma. Data viitoare cine mai indrazneste sa deschida un topic ce a fost deja inchis fara sa discute in prealabil si cu mine va suporta sanctiunile de rigoare!

Acest topic va fi inchis si sters!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus