Crusader Knights

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Prin prezenta, membrii C.K. va invita in data de 24.02.2010, orele 16:00, in binecunoscutul Sud-Est, sa luati parte la inca o incercare de a combate n00bia ce a invadat acest joc.
Deci, prieteni si mai ales dusmani, va asteptam cu drag sa ne mai intalnim si de aceasta data topoarele cu lancile dumneavoastra, sa ne mai plimbam berbecii prin zidurile dumneavoastra precare, sa ne umplem casutele postale cu mesajele voastre pline de urari de sanatate si sa ne distram copios asa cum ne sta in caracter.
Deoarece noi asteptam o lume cu o viteza mai mare, sederea noastra pe aceasta lume va fi extrem de scurta. Vom juca la maxim 5 sate, iar dupa ce ne vom lamuri cum e cu noile setari, va vom parasi cu un enorm regret in suflet si cu dorinta de a ne intalni pe lumi viitoare, cu viteza mai buna.

Ne cerem scuze ca v-am anuntat atat de tarziu locatia si ora la care vom intra, dar acum am decis-o, dupa lungi certuri si baute pe aceasta tema. Absenta noastra din alte zone ale hartii se datoreaza doar faptului ca membrii C.K. joaca doar in Sud-Est.

Ne asteptam cu drag toti fanii sa ne dea o lectie de joc.



Ale dumneavoastra vedete,
 

DeletedUser24244

Si asta e adevarat intr-un fel...cel putzin pana apare speed 2:D
 

DeletedUser20561

Sper ca acolo intra C.K. ;=nBz=;IMMO si [-_-].Ar fi o lume geniala.Si ca bonus ar fi perfect sa fie si UNIQUE...
 

DeletedUser24244

Ma uimitzi...chiar credetzi ca vor intra triburile astea pe l19?:D Eventual vor intra doar de fun...dar nu cu tribul
 

DeletedUser

Stimati colegi ,C.K a fost si pe l18 ))) ,s-a dus de rapa la fel ca si pe vitoarea l19...Din pacate pe l18 nu a avut parte de asa zisii veterani de la voi pe care ,unii recunosc ca i-am innobilat ...ups
 

DeletedUser

Stimati colegi ,C.K a fost si pe l18 ))) ,s-a dus de rapa la fel ca si pe vitoarea l19...Din pacate pe l18 nu a avut parte de asa zisii veterani de la voi pe care ,unii recunosc ca i-am innobilat ...ups

lasa 18-le... ca acolo nu s-a jucat. Intra maine, la 16:00 in Sud Est. Cand/daca scoti nobilii, sa ne cauti :D
 

DeletedUser

ora 14 ...O sa fiti bine pozitionati si cred ca nu ve-ti avea probleme acolo daca nu mai apar niste pirati :D
 

DeletedUser

L19 cred ca va arata a lume frumoasa.. deci va avea si triburi sanatoase.
Nu am mai avut o lume care sa ne starneasca interesul de mult, si centralizarea actiunilor triburilor bun pariu ca va fi apreciata.
GG inno, dar hai cu o lume ceva mai rapida
 

DeletedUser27408

Stimati colegi ,C.K a fost si pe l18 ))) ,s-a dus de rapa la fel ca si pe vitoarea l19...Din pacate pe l18 nu a avut parte de asa zisii veterani de la voi pe care ,unii recunosc ca i-am innobilat ...ups

Bre n-am auzit de tine. Pe cine din CK ai inobilat? Ca sunt curios. Sub ce nick intri? Poate mai povestim.
 

DeletedUser

Al doilea topic in interval de 2 zile.Iar faceti propaganda jalnica ca pe 17?

-Rupem,dregem,dominam n00bia...intram in NV sa va aratam cine suntem noi,nu ne este frica de nimeni


HAHAHAHA,bullshit!


(...am uitat) Intradevar,pozitionarea este extrem,extrem de bine gandita si ora este extrem de favorabila,ca doar nu intrati la inceput cand intra extrem de bunii jucatori.Important e ca va doreaza valybullet extrem de mult noroc
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus