Crusader Knights

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca nu, stati si putreziti in NV-ul vostru si laudati-va ca barbarii vostrii nu sunt la fel de productivi ca aia din SE, ca nubii din jurul vostru au cazarmele la 48 in comparatie cu ai nostrii si de-aia e o zona mai grea... si tot asa... pana la urma, daca o iei logic, Nord Vestul e punctul ales de toti n00bii

Asta e ca si cum te-as invita eu pe tine la mariott si tu mi-ai spune ca iti doresti ferentari.

Gata cu postatul aici ca replica asta m-a naucit complet.

Bafta
 

DeletedUser

Asta e ca si cum te-as invita eu pe tine la mariott si tu mi-ai spune ca iti doresti ferentari.


prefer in ferentari. de mariott nu am auzit, asa ca nu am cum sa ma dau cu parerea... daca vrei, fara probleme, te iau in excursie prin Marriott, ca sa ai ce sa povestesti la nepoti.
Aline, daca tu comentezi de lumea 9 vis-a-vis de CK si legat de postul meu... nu pot sa ma pronunt ca ar insemna sa te jignesc groaznic. Si, ce legatura au lumile? Eu aici fac propaganda pt lumea 19, nu pt lumea 9... inteleg, poate iti e greu sa citesti numere formate din 2 cifre, dar incearca macar sa te abtii atunci cand nu reusesti.
Pentru orice problema legata de lumea 19, va asteptam cu drag sa comentati. Legat de alte lumi... va rog sa lasati spamul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus