Crusader Knights

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24244

Extremul e jiji tractor...el grande, magnifico, super playerul care a rupt CK:D
 

DeletedUser

stiu, dar l-a marcat pe tractoras extremitatea noastra ;)

unknown reloaded a spus:
app si daca tot zici de un asa numit duel ,de ce nu intrati voi in NV,nu in SE unde te batii cu barbarii

La noi a fost un vot in care majoritatea au ales SE, eu unul am votat NV, dar nu stiu ce va opreste sa intrati in SE la ora mentionata? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu l-am uitat pe mamba... doar ca el pt moment e pe pauza tribala.
cu duelul... cine vrea sa ne scoata "aerele tribale din cap" (asa cum ni s-a promis) sa vina dupa noi. am anunat cand si unde intram si ca asteptam fanii. daca postam ca intru in NV la ora X, ati fi spus ca intra tribu lu Gheorghe la ora Y... si ca special am ales ora ca sa nu dam de ei. Comentarii se gasesc destule... cine are probleme cu noi, sa ne caute... adresa am lasat-o
 

DeletedUser

Bai ce plictisitori sunteti, pe bune.... Tot ma uit, tot ma uit, doar de o zice vreunu ceva mai inteligent...
 

DeletedUser

ok! acum ma duc! imediat:)):)))) da in timp ce eu ma duc sami beau lapticul tu dute si culcate! :))
 

DeletedUser

si eu care va invitasem sa ne declarati razboaie :( si voi v-ati dat pe spam :((
 

DeletedUser

ce face omul face si maimuta(many si no name)
Edit: aaa si sa nu se supere no name poate fi maimuta si many5lei
 

DeletedUser

si marmota citea forumu extern.
acum pe bune, asteptam propuneri de "joaca" pt maxim 2 luni cat o sa stam

take it easy...

mai intru pe forum din obisnuinta, in rest nu mai ma intereseaza triburile...e o pierdere de timp ;)

cine e extrem?

app si daca tot zici de un asa numit duel ,de ce nu intrati voi in NV,nu in SE unde te batii cu barbarii

bine macar ca ai trib =)))) sa indraznesc sa te intreb cine il va intemeia ? sting,iluzie,yozefiny cine ? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

buzzz...buzzz... cata cearta pentru un joc stupid din care unii se imbogatesc pe euroii platiti pentru contul premium !!!!!
 

DeletedUser

take it easy...

mai intru pe forum din obisnuinta, in rest nu mai ma intereseaza triburile...e o pierdere de timp ;)



bine macar ca ai trib =)))) sa indraznesc sa te intreb cine il va intemeia ? sting,iluzie,yozefiny cine ? :D

ce le place unora sa mance in necunostinta de cauza
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus