Crusader Knights

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

sa dispara de unde C.K singur ca trib nu va scoate NOI in veci :)



C.K profita si de faptul ca NOI isi ia bataie pe alte fronturi si atunci poate sa faca ceva.
 

DeletedUser

Mai vedem dupa pace ce pot sa faca..tribul este alcatuit din caporalul& tradatori plecati din NOI..greseala noastra a fost ca i`am recrutat in loc sa`i distrugem..
 

DeletedUser

ralph,nu ma refer ca NOI o sa dispara din cauza C.K. , ci din cauza razboaielor pe care le duce
 

DeletedUser9837

Mai vedem dupa pace ce pot sa faca..tribul este alcatuit din caporalul& tradatori plecati din NOI..greseala noastra a fost ca i`am recrutat in loc sa`i distrugem..

Caporalu a fost in NOI? :))) Ce tare!!!

Tradatori plecati din NOI?...Inca nu au plecat tradatorii...caci tribul NOI are 1/3 tradatori :))) Daca vor pleca :)) o sa fie foarte tare :))
 

DeletedUser6843

Caporalu a fost in NOI? :))) Ce tare!!!

Tradatori plecati din NOI?...Inca nu au plecat tradatorii...caci tribul NOI are 1/3 tradatori :))) Daca vor pleca :)) o sa fie foarte tare :))


Denumire topic Crusader Knights aici candva se discuta de acest trib,acum se discuta despre NOI.
O sa fie tare rau?Cred ca de aia s`a dus si CK ai fost prea atent la NOI,defapt ai timp liber disponibil foarte mult,e normal sa ai timp de toate triburile,acum chiar ma intreb daca erai si jucator bun ce se intampla!?
 

DeletedUser12312

ralph,nu ma refer ca NOI o sa dispara din cauza C.K. , ci din cauza razboaielor pe care le duce

Helooo!!News Flash:NOI a avut dublul razboaielor pe care le are acum si tot nu a "disparut"


Stii vorba aia cu cat ai mai multi dusmani cu atat esti mai important.
 

DeletedUser

Ce sa zic despre voi C.K sunteti un trib de oameni foarte educati,care cand sunteti atacati jigniti jucatorii care va ataca.
 

DeletedUser6843

Ce sa zic despre voi C.K sunteti un trib de oameni foarte educati,care cand sunteti atacati jigniti jucatorii care va ataca.

Mihai nu stiu de ce te complici cu astfel de chestii.CK este un trib? care incearca "schema2-3-4-5-6-7-".Eu nu cred ca au auzit de multe chestii din acest joc,barim sa le si practice.A fost un trib reformat aiurea,un trib doar cu o gura mare,un trib mandru ca este innobilat de membri ca tine sau de alti membrii NOI.
 

DeletedUser12312

C sa zic...In numele tribului NOI va multumim ca ati crescut satele pentru noi si ca ni le dati inapoi.Sunteti niste simpatici toti si va iubim sincer.
 

DeletedUser16501

inca nu s-a terminat,nu s-a terminat pana mor strig NOI sunt de ca.at
 

DeletedUser4920

reinfintarea C.K a facut doar un lucru s-a mai ** despre karma cu ce pret...niste jucatori eliminati...ce inseamna faima asta...grandomania:rolleyes:
 

DeletedUser6843

reinfintarea C.K a facut doar un lucru s-a mai ** despre karma cu ce pret...niste jucatori eliminati...ce inseamna faima asta...grandomania:rolleyes:


Nu este vina noastra ca s`a deschis topic,am vazut si NOI un topic si am postat,mi se pare destul de normal,asa ai facut si tu si asa probabil o sa se mai faca :):eek:


asta e o replica inteligenta sau ironica?


Am postat mai sus,ca nu cunoasteti jocul!
Sincer!
Foarte sincer!
Nu iti pot da explicatii,daca tu nu intelegi ceva.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus