Cryder vs. SOD & ~W.A.~ - Razboi Top 6

  • Autor subiect DeletedUser17342
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca acum 5 zile situatia statea cam asa
SOD -> 38 membrii
SOD-1 -> 32 membrii

Acum se pare ca SOD-1 e out si el de pe L12 si a mai ramas doar
SOD-> 43 membrii

Ca sa evitam alte comentarii pline de pasiune din partea celor din SOD/US etc , zic eu ce ati avea voi de zis 'Binteles nu au disparut triburi, nu am dat afara oameni, nu s-au lasat oamenii de joc etc din cauza cryder-ului; pur si simplu am facut o curatenie de iarna, programata de mult timp, menita sa eficientizeze puterea nimicitoare a SOD-ului'.
Ma bucur pentru voi, spor in continuare la joc

Daca ai face un calcul simplu ai vedea ca SOD si SOD-1 aveau impreuna 70 de membrii...27 au disparut...poate cativa si din cauza cryder...dar multi au fost de pe k67 unde cryder nu are nicio treaba...din granita nu prea au zburat...am zburat si jucatori mari care nu au avut nici macar un atac de la voi...nu era o curatenie programata...a fost ceva facut instantaneu de catre mine si bog aplicand metoda clasica de verificare prin sitter,cine a corespuns cerintelor a ramas...cine nu a plecat....cum a spus bog...vor mai urma concedieri in perioada asta...:d
 

Deleted User - 556077

Iar depasiti masura,stiti foarte bine si voi ca pe k66 academiile nau miscat o trupa,practic au fost carne de tun pentru voi,asa ca macar recunoasteti ca luptaa fost dreapta si nati fost dezavantajati cu nimic.
LE: Mi-am adus aminte,Cryder era at rang 1 si noi rang 4.
Deci pot spune ca noi am plecat pe minus din start.
On:Nu

nu ma intelege gresit nu am zis ca am fost in dezavantaj....

si am zis SOD si academiile erau mai mari decat Cryder si Crydea la un loc.

nu'i problema noastra ca jucatori de pe k66 nu au facut fata....erau tot in SOD.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oricum cred ca acest razboi a fost cel mai echilibrat de pana acum...
Razboiaie frumoase au mai dus si cei din WA, pacat ca nordul a fost corupt , acum se pare ca si centrul....trist pentru cei care au acceptat situatia
Incet incet te intrebi daca mai are sens lumea asta care a fost transformata de catre mistera intr-una de academii si aliante infinite...ma intreb daca pe anumite conturi mai joaca jucatorii originali ca nu ar fi putut accepta ei asa ceva...ciudat:D
 

DeletedUser

Lasai pe ei in nordu lor acolo,noi sa fim sanatosi si sa ne distram cat putem de mult.;)

LE:
Baietii nimic aici ?
Unde e spamul de odinioara,unde sunt atatarile ? :(
Ati imbatranit toti :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SOD
Players:

Side 2:
Tribes: CRyder
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 227
Tabăra 2: 148
Diferență: 79

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 5
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,986,230
Tabăra 2: 1,387,892
Diferență: 598,338

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 217,924
Tabăra 2: 51,307
Diferență: 166,617

image.php




hopa hopa...credeati ca razboiul sa sfarsit ? ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus