Cryder vs. SOD & ~W.A.~ - Razboi Top 6

  • Autor subiect DeletedUser17342
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu tiam adus niciun fel de jignire tie,asa ca te rog sa te controlezi,in primul rand,nu vma criticat niciodata pe voi,ba din contra am recunoscut si recunosc la orice ora ca sunteti cel mai bun TRIB de pe L12,astea au fost cuvintele mele,in schimb am spus ca neati prins nepregatiti de aceea si atatea sate luate,ati avut timp sa va blindati granitele si sa va pregatiti in caz ca ripostam(ceea ce am si facut),in al doilea rand,daca iti mai ziceam de 2 ori ma si abgai in trib si imi dadeai si drepturi :))),asa ca toate cele bune,si nu mai fiti asa frustati :(,beti ceva, linistitva ,nu o sa exite o coalitie CONTRA CRyder cum va imaginati voi,sunteti cel mai bun trib si atat.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Adex, esti penibil. Si pusca ciuda in tine. Incep sa iti vad adevarata fata... care nu e deloc aia pe care o afisezi pe forum.
...

Penibil ? Asta este argumentul tau ? Eu am ciuda ? Pe ce ???

Mai baieti, recunosc ca ma mai aprind si eu dar voi ... luati foc ce mai. Nu poate omu' sa vorbeasca ceva ca sariti in sus. Maturizati-va copii, nu v'a luat foc casa.

Ah, copilasii aia care fugeau in casa si chemau moderatorul sa inchida usa ? =)) Fiti barbati, aveti tupeu si dezbateti cu argumente, nu cu epitete gratuite.
 
Ultima editare:

DeletedUser

"nu o sa exite o coalitie CONTRA CRyder cum va imaginati voi,sunteti cel mai bun trib si atat"

:)) acuma incerci sa ne vinzi "gogosi"? :))) spui ca suntem cei mai buni ca nu va exista niciodata o coalitie etc si tu planuiesti tot pe ascuns :)) off off
 

DeletedUser

Deci deja esti penibil,esti complexat :|,crezi ca are cineva ceva cu voi !?,va credeti prea importanti nu vand gogosi pentru ca nam de ce mai ales tie,cuvintele astea leam spus si inainte,sau nu->
Da planuiesc tot eu sunt capi de tuti capi a lumii 12,am vorbit cu toti sa va scoaem de pe harta,o sami dedic viata voua,zeilor 8->,chiar acum discut cu toti liderii lumi 12,despre voi,ce sa va facem !
 

DeletedUser

=)) da-mi si mie invite in conferinta, da vorbiti si cu liderii din academii :D poate mai au si ei ceva aparare pt 2-3 atacuri :D :-j
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Va reamintesc tuturor ca:
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser

Nu pot,o sa afli de planurile noastre :|
Propun infiintarea unui nou topic!!!

Of topic->se face prea mult in alte topicuri,asa ca meritam si noi unul separat:)
 

DeletedUser17342

Dupa cum ai observat bine Adex, majoritatea au caractere colerice si orgoliu mai mare decat VOI(restul jucatorilor de pe 12). Va asigur eu ca pentru un sat luat, toti vor face orice e uman sau inuman sa il ia inapoi, impreuna cu restul satelor voastre si cu VECINII vostrii .

Deci, daca stiti pe cineva caruia ii trece prin cap proasta idee sa ne atace sa il sfatuiti contrariul, iar daca e si VECINUL VOSTRU, faceti orice posibil sa nu dea drumu la atacuri ca intr-o saptamana s-a dus si el si voi. :(

Lista cu satele pe care vreti sa ni le cedati se face la BadNewZ. El face lista din triburile SOD si ~W.A~. Va rog sa va grabiti cei care vreti sa cedati satele ca lista e aproape plina (mai mult din ~W.A~ am avut clienti). Asta nu inseamna ca scapati de atacuri ci doar lasam satele alea la urma.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Asa mai merge Crazy, ti-ai revenit (te rog sa nu mai cedezi nervilor). Despre lista cu sate, e simplu, toate cele 114k de sate vor fi ale voastre, ne spuneti unde trimitem resurse sa faceti nobili doar.

Succes sa aveti baieti, sa fim sanatosi de sate si sa avem pentru fiecare cate 1k de euro in viata reala. Macar asa as justifica patima unora. Altfel, va invit sa ne calmam.
 

DeletedUser

putem purta o discutie civilizata ? virtual ca in real daca ma gasiti imi dati in cap :))
 

DeletedUser17342

stai linistit ca nu iti da nimeni in cap : )) MAI ales in RL. acolo stam la o bere daca vrei.. (sau suc) ca dupa felu cum vorbesti si gandesti mai mult cred ca s-ar potrivi sucu (nu am zis-o ironic). stai linistit ca pana acuma nici nu intrii in ecuatii oricum:p avem noi alte planuri pe care trebuie sa le indeplinim, daca ne abatem de la planuri pentru fiecare jucator care sufera de logoree nu mai facem nimic ;)
 

DeletedUser

of of aproape ca mia cazut o lacrima :(,sti nu e bine sa vorbesti daca nu cunosti si eu dupa cum vorbiti voi as zice ca var trebui niste stupefiante pana nu deveniti de necontrolat.asa bine ca miai zis sa trimit toate trupele sprijin 8->
 

DeletedUser17342

scuza-ma... da iti zic pe privat cum esti. esti pro, generatia pro...ilor probabil. si noi suntem 'contra'

si apropo nu mai fa ce fac maimutele:

Profilu tribului -RR- l-ai copiat, Profilul meu personal l-ai copiat, acuma copiezi si semnatura mea. pe cine crezi ca intereseaza ca esti in SOD pe l12? : ))


ti-am zis si pe joc, la momentu ala


fara suparare iti zic, incearca sa nu mai scrii aberatii si nu se mai ia nimeni de tine...
 

DeletedUser

cu ce team copiat eu pe tine ma =))))
deja iti arati adevarata fata,hai ca poti mai mult 8->
 

DeletedUser

ai ratat vreun cuvant din ce am scris ? :| la tot mai multe,apropo esti un idol pentru mine.
 

DeletedUser17342

apropo esti un idol pentru mine.
Stiu ! :D

apropo, te invat si cum sa ataci oricand am timp, asta asa ca sunt baiat bun.

e1b04568e9.png


Ai dat o serie de din astea pana acuma. Primu lucru important, cand ataci bagi un full intreg, mai ales intr-un razboi, in al doilea rand bagi berbecii. Si in al treilea rand, nu ne ataci pe NOI daca vrei sa mai ai zile pe harta.
 

DeletedUser

gata gata ca mai un pic si numai beti nici macar sucu' ala.
mancky mai goleste niste sate de atac pe dodo =D da trimite si tu sate full nu cu 2500 topoare si 1000 cavaleri... baga si ceva nobili sa fie mai palpitant, sau macar fake'uri cu berbeci
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Incorect ce spuneti. Alea sunt atacuri la recuperare, daca omul stie ca la pierdere avea zidul jos nu inteleg de ce sa mai dea cu berbecii. Daca sunteti profesori invatati cum trebuie macar.
 

DeletedUser

=)) or fi la recuperare... da TOATE? toate au fost asa asta ii partea nasoala
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus