Cryder vs. SOD & ~W.A.~ - Razboi Top 6

  • Autor subiect DeletedUser17342
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

CRyder
user_image.php
vs. SOD
user_image.php




De cateva zile a inceput spontan un razboi in Top 5 clasament. E vorba de CRyder - locul 1 si SOD - locul 4.

Razboiul a inceput deoarece noul format trib Cryder a inceput sa isi curete zonele de interes, fiecare jucator in parte rezolvand zona din jurul sau. O data cu aceste actiuni au inceput atacurile din partea SOD, care au dus la declansarea un razboi, care nu e inca in desfasurare maxima de forta deoarece fiecare dintre jucatorii Cryder au de rezolvat si problemele incepute in jurul lor cu jucatori din triburi diferite.


Harta triburilor:

map3.png



Statistica ultimei saptamani:

Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: SOD SOD-1 SOD-2 NUCLEO
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 8
Diferență: 43

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 471,030
Tabăra 2: 80,850
Diferență: 390,180

image.php


sau ultimele 24 de ore:

Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: SOD NUCLEO SOD-1 SOD-2
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 0
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 97,720
Tabăra 2: 0
Diferență: 97,720

image.php





Mult respect pentru intemeietorul SOD, Justmike, dar nu e valabil pentru toti membrii... se stiu ei cei 'slobozi' la gura.

Cei mai buni sa castige;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16895

...motivul razboiului stii bine ca nu e asta ;)
Dar ma rog, fiecare are dreptul la o varianta, corect!
 

DeletedUser17342

Care ar fi varianta ta? Ca tot esti sitter la Mike, citeste prin mesaje dinainte sa inceapa atacurile, imediat dupa ce am intemeiat noul trib. Suna cam asa: "Nu facem alianta, nu facem PNA cu nimeni, fiecare jucator isi va curata zonele din jurul lui, nu punem pe nimeni la razboi, dar in cazul in care un trib va riposta atacand organizat, ii vom trece la dusmani si vom ataca si noi organizat." Sunt sigur ca asa suna ca si pe intern a scris BadNewZ acelasi lucru.

Si nu e valabil doar pentru SOD, e valabil pentru orice trib din jurul nostru.

PS: Daca te uiti la mine, in ultimele zile am inobilat un jucator din ~V.N~ de pe locu 20(era), F@r@0nul, care a avut neobrazarea sa ne insulte. Eu aveam granita cu el in Nord. Daca te uiti la inobilari, fiecare isi inobileaza aria lui:)
 

DeletedUser16895

Da, exact! Voi i-ati scos pe toti de la dilpomatie si ati inceput sa atacati! (si nu cred ca i-ati anuntat pe toti...)
Vroiai sa nu ripostam? :)) De-asta a inceput razboiul? Sau ca ati atacat voi primii?
 

DeletedUser17342

Nu aveam cu nimeni diplomatie din zona noastra(aliati sau PNA) (Decat cateva sate intrepatrunse cu un singur trib, dar ei nu au fost atacati). Cu absolut nici un trib, decat PNA cu SOD, dar dupa ce am infiintat noul trib am vorbit cu Justmike si i-am zis ca nu mai facem nimic momentan. Oricum daca era sa acceptam toate cererile de alianta faceam absolut toata harta albastra ... oricum.. bafta:)
 

DeletedUser

"Mult respect pentru intemeietorul SOD, Justmike, dar nu e valabil pentru toti membrii... se stiu ei cei 'slobozi' la gura. "
Ciudat ..
 

DeletedUser

Mda a inceput un razboi... insa nu e tratat cu maxima interes inca de CRyder vom vedea desfasurarea ulterioara...
Oricum sunt multi "jucatori" care vor sa cucereasca doar sate goale... pacat ca uita de spiritul jocului si aici nu ma refer la jucatorii din CRyder
 

DeletedUser

razboiul asta oricum nu trebuia sa aiba loc !! dar asta e,frica poate fi uneori prea puternica.
 

DeletedUser17342

se pare ca cineva nu'si tine gura !! :)

Nu neaparat. Dar se poarta cu o mare lipsa de respect fata de un jucator care in 2 zile il rade de pe harta daca vrea. Si de fapt mi se pare ca a si inceput deja:) Asa e cand nu iti stii locu
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
~W.A.~ se alatura SOD impotriva CRyder. Aceleasi motive, in mare :)

Bafta tuturor. (Rog modificarea denumirii temei)
 

DeletedUser

Mancky se alatura Cryder impotriva SOD si ~W.A~.Aceleasi motive,in mare.
Rog modificarea temei =)))))
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
offf ma omorati cu statisticile..razboaiele nu se vor termina niciodata..degeaba stati voi ai bine nu veti reusi never sa cuceriti un trib mare..asta e jcul nu ai cum..doar sa fie aia prea individualisti
 

DeletedUser

razboiul asta oricum nu trebuia sa aiba loc !! dar asta e,frica poate fi uneori prea puternica.

De ce nu trebuia sa aiba loc acest razboi? cel putin SOD unde ar mai fi putut inainta? Ca nu va putea sa ia prea multe sate de la noi si vor fi scosi e partea a 2-a. Dar cel putin vor stii ca au luptat nu?:D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
eu nu zic sa nu fii asa optimist in razboi..mai stiu care a fost si a pierdut mult pe tema asta..daca nu se risca cu noi era locul 1 :)
 

DeletedUser

eu nu zic sa nu fii asa optimist in razboi..mai stiu care a fost si a pierdut mult pe tema asta..daca nu se risca cu noi era locul 1 :)

catau....ne confunzi cu WA poate...Uite-te bine, noi suntem altii:)). Am inceput razboiul asta de cat? 3 zile? nici nu stiu sincer ca a venit cam brusc, dar de cateva zile a venit, si am si luat 50 sate....te mai rog o data, nu ne confunda cu altii :p
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
eu raman la parerea mea :) a-ti luat 50 de sate poate i-ati prins pe nepregatite..poate chiar sunteti asa de buni..dar ia sfatul meu si nu subestima adversarul niciodata:)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
catau....ne confunzi cu WA poate...Uite-te bine, noi suntem altii:)). Am inceput razboiul asta de cat? 3 zile? nici nu stiu sincer ca a venit cam brusc, dar de cateva zile a venit, si am si luat 50 sate....te mai rog o data, nu ne confunda cu altii :p


Dragule, de zei ca voi e plina lista de abandonuri. Subit asa va apuca o treaba in viata reala si niste lucruri mai importante decat jocul de cum incep atacurile pe voi.
Voi sunteti unici, desigur. O fuziune doua, tot unici ramaneti :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus