cum credeti ca va evolua razboiul FAM DIABLO vs TNT si academia sa

  • Autor subiect DeletedUser31617
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Avem deja un topic in care se discuta de razboiul asta,la ce ai mai facut unu?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
vrea sa se dea si el important :) :rolleyes:
ce intrebare stupida... pai voi luati 100-150 de sate pe zi de la ei si mai pui intrebari d-astea idioate ma? :eek:
 

DeletedUser31617

am facut acest topic pt ca topicul lui arpaj unde era sefa ea si Gabytza sa inkissi am facut si eu unu pe care il dedic in special dusmanilor din TNT cu urarea tineti portile deskise la sate
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai ce ma aici esti la taraf tv sa dai dedicatii? du-te ma d-aici, fata de la miezul noptii ce esti, ca ne plictisesti groaznic, si te mai faci si de ras :)))
 

DeletedUser31617

ma faci sa rad dusman iesitdin activitate stai in tribune rontai seminte si macani la cei ce lupta
 

DeletedUser31617

daca ma cobor la intelectul tau inseamna ca sant ca si tine deci te las sa aberezi in continuare
 

DeletedUser

Mie mi se pare aceasta tema inutila si deschisa doar pentru a va aduce jigniri, rog inchiderea acestui topic.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
se vede ce punctaj ai :D sate luate moca...

cand o sa ajungi la inamicii mei invinsi, atunci sa mi te adresezi cu tupeul asta, pana atunci mars la cotet potaie ! :eek:
 

DeletedUser

Gabitza hai la off-topic pentru ca spamam aiurea pe aici...iti lipseste vacanta?
nu prea cred.

Rog inchiderea topicului
 

DeletedUser31617

se vede ce punctaj ai :D sate luate moca...

cand o sa ajungi la inamicii mei invinsi, atunci sa mi te adresezi cu tupeul asta, pana atunci mars la cotet potaie ! :eek:
dusmanii p mn nu mau atacat asa k teau atacat p mn sant jucatori care se lasa din TNT si imi cedeaza satele ca sau plictisit sa atace ma atacat a vazut k nare cemi face si a capitulat
 

DeletedUser

Inchideti prostia asta de topic,mai este unul si va luati masuri impotriva celor care mai deschid topicuri aiurea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus