cum e cu numele indecent

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sunt permise nume indecente in joc ? daca nu luati masuri cu satul aflat la coord (393|555)
 

DeletedUser

deci .. daca postai si tu numele era mai usor de gasit ... noroc cu BB codes asta ca am reusit sa gasesc
 

DeletedUser

dificil

Pai cred ca or sa fie anuntati administratorii sa ia o masura desi daca cineva l+ar anunta sa schimbe numele la sat nu ar fi nici o problema nu
 

DeletedUser

cred k ar fi o problema deorece chiar numele jucatorului este ...
 

DeletedUser

da daca te uiti la cei din tribul acela cam toti au niste nume cam ciudate, iar 2 dintre ei au niste nick-uri ofensatoare
 

DeletedUser

daca nu se ofera nimeni sa trimita tichet ma sacrific eu din nou...
:D
 

DeletedUser

daca nu se ofera nimeni sa trimita tichet ma sacrific eu din nou...
:D

Daca esti amabil, si oferta ramane in picioare, poate vrei sa spui ceva si de jucatorul "P***" din tribul "TLA" care apropo, are numele la sat "Distribuitor materii prime!"
ms
 

DeletedUser

astazi la pranz au fost incuiate aroximativ 20 de usere indecente. o sa dureze ceva timp pana se rezolva eventualele contestatii si pana ce satele vor deveni abandonate. Nu avem ce sa facem dar regulamentul intern prevede dreptul jucatorului de a face contestatie si stafful il respecta. Daca mai gasiti asemenea "specimene" va rog sa ii raportati fara ezitare. De asemenea puteti posta aici si jucatorii care au nume indecente la sat sau trib. Intotdeauna 4 ochi sunt mai buni decat 2 ;)
 

DeletedUser

1) esti off topic
2) 2 ai mei +2 ai tai = 4 (daca nu porti tu ochelari)
3) data viitoare abtine-te
 

DeletedUser

acesti jucatori inca pot fi atacati, deci nu sunt banati/incuiati/etc

bagpulaintoti
Sugaciu


iar urmatorii probabil sunt conturi multiple

58 Puternicu NWO 2.752 1 2752
6115 Puternicu 2 NWO 436 1 436



si urmatorii... nickuri diferite dar denumirile la sate identice


Jucãtor vetrisoaia
vetrisoaia
Puncte: 2.358
Rang: 153
Trib: REGII
» Scrie un mesaj

Sate Coordinate Puncte
Vetrisoaia 556|549 2.358


Jucãtor vetrisanu
vetrisanu
Puncte: 961
Rang: 2858
Trib: Scitii
» Scrie un mesaj

Sate Coordinate Puncte
vetrisoaia 437|465 961
 

DeletedUser

Ce se-ntampla daca dati cautare dupa cuvandul englezesc de 4 litere care incepe cu "f" in lista de pozitionare? Vreo 8 rezultate.
 

DeletedUser

satul lui bag******* 500|609
de asta ce ziceti?:D :D :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Gulos.. am ratat vreo 2 sdin lista ta.. dar se rezolva...
lulu.. ia exemplu de la sir Gulos ;)
 

DeletedUser377

nu cumva ati re-denumit respectivele sate "sat de barbari" si-ati lasat si niste "surprize" prin ele domnilor admini??
(cu alte cuvinte ati interferat...)
 

DeletedUser

satele au fost redenumite pentru buna functionare a jocului. ce rost avea sa fie inchis un cont dar porcaria de la numele satului sa ramana? In ceea ce priveste trupele te asigur ca nu s-a umblat la ele. daca aeti vre-o surpriza mai mult ca sigur cineva din vecinatate care citeste aceste topicuri trimite suport in ele.
Singurele "intereferente" pe care le pot face adminii sunt acordarea de pedepse, in nici un caz dublarea armatei sau acordarea de upgrade-uri grautite sau orice altceva pentru "buna purtare", "numar mare de posturi pe forum", "raportarea de trisori" sau orice alt motiv de genul acesta.
(hades nu m-am referit la tine cu nr mare de posturi dar tebuia sa dau cateva exemple.daca ai ceva de spus care este on topic si relevant te rog sa postezi )
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus