cum e cu numele indecent

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am mai gasit unul

mai e unul la 480/385..vulp***ul...nici asta nu e tocmai decent
 

DeletedUser429

fan acdc cred...***
asta ar trebui banat chiar si numa pt. profanarea numelui formatiei ***
vanatorul de ban :D ***
asta ***
si asta ***
adminii ar putea verifica alianta achile (formata din hades si hades2) si alianta M-Keys(Monkeys) in cadrul careia si se par cel putin suspecti membrii cu numele The5thMonkey, The4thMonkey, maimutaru, babuin, Mycksy Military, Mycksy, babuin cu nume ...predestinate.
imi cer scuze in cazul in care m-am inselat in cazul unora dintre ei
reclamatii-i si voi, eu inca nu am aflat unde :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

verificarea si eventual banarea unui jucator se poate face in 3 situatii:
1. tickets. adica reclamarea in game de catre oricine de la ajustari -> intrebare suport. este cea mai ineficienta metoda deoarece pentru fiecare jucator suspectat se creeaza 1 ticket de la reclamant, alte ticketuri de la suport catre jucatorul vizat, contestatii ale jucatorului iar conform regulamentului intern toate aceste ticketuri trebuiesc rezolvate. ganditi-va cat dureaza sa raspunzi la fiecare in parte ca jucatorul a fost banat sau nu...
2. pe forum. in cazul in care aveti incredere in moderatori si admini(si ar trebui sa aveti) puteti sa postati ca si pana acum aici. toti useriii suspecti sunt colectati si pusi intr-un topic separat la care nu au acces decat moderatorii si adminii si de acolo sunt verificati. varianta mai eficienta pentru ca se elimina ticketurile dintre reclamant si staff
3 random. atunci cand admnii raman fara ticketuri si fara userii de pe forum verifica eventuali useri care sunt suspecti fara a fi nevoie de ticket sau fara a fi reclamati de cineva pe forum
 

DeletedUser429

:eek: that was fast...thx.sorry pt. lipsa de informare da pana acum am jucat travian unde trebuia sa trimiti mesaj multihunterilor (care aici nu exista) si nu aveai voie sa postezi pe forum :)
 

DeletedUser

aici se numesc admini
si pentru a nu exista discutii .. toti cei care sunt postati pe forum sunt considerati SUSPECTI si nu CHEATERI pentru a nu fi acuzati de jigniri.. CHEATERI sunt doar suspectii dovediti ;)
 

DeletedUser429

simonica in alianta TL 536|508
simonica1 in alianta nemo 589|591
simonica2 in alianta nemo 552|385
simonica3 in alianta nemo 621|552
simonica4 in alianta nemo 628|474
simona5 in alianta nemo 616|559
desi, ca sa fiu sincera as verifica pe toate tipele cu numele simona/simonika/simonica.probabil sunt putin cam paranoica :D

l.e ati putea verifica si membrii aliantei pepedava
another l.e dati un search cu cuvantul "justme" :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

fan acdc cred...430|625
asta ar trebui banat chiar si numa pt. profanarea numelui formatiei 598|412
vanatorul de ban :D 361|495
asta 636|473
si asta 596|398
adminii ar putea verifica alianta achile (formata din hades si hades2) si alianta M-Keys(Monkeys) in cadrul careia si se par cel putin suspecti membrii cu numele The5thMonkey, The4thMonkey, maimutaru, babuin, Mycksy Military, Mycksy, babuin cu nume ...predestinate.
imi cer scuze in cazul in care m-am inselat in cazul unora dintre ei
reclamatii-i si voi, eu inca nu am aflat unde :eek:

hahaha .. uite la ei cum incearca sa faca rau la cei din TLD ... hahahaha
 

DeletedUser429

:eek: si credeam ca eu sunt paranoica...
nu am nimic cu alianta tld, de fapt nu am nimic cu nimeni pt ca nici macar nu stiu cu ce se mananca jocul (am cont de 5 zile pt ca ma plictisisem de anumite magarii de pe alte meleaguri)
singura legatura intre alianta tld si ceea ce am postat eu ar putea fii legata de hades1234, si alianta achile, formata din doi membrii :hades si hades2. eu nu am sustinut nici o secunda ca exista o legatura intre ei, ba chiar din ceea ce am citit pe forum hades1234 este primul impotriva multiaccountului. ca i-am descoperit in timp ce incercam sa-l gasesc pe el (incercam sa vad daca ma pot lua dupa ce a scris el pe forum in privinta apararii in functie de modul in care o duce cu punctele aici si pe .net) ii cu totul alta poveste, pe care, tu ai adus-o in vorba, deci iti faci "rau" singur :D .
in cazul in care oboseala isi spune cuvantul si am inteles gresit ceea ce ai incercat tu sa spui, te rog sa detaliezi afirmatia ta.
 

DeletedUser

nu ziceam de tine .. ma gandeam la altii care incearca sa faca asa ceva
 

DeletedUser429

si totusi ai dat quote ceea ce am scris eu...:rolleyes:.in fine, mai mult succes data viitoare

on:***
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

*Şi totuşi amandoi faceţi off topic, deci aceste discuţii le puteţi purta si prin intermediu mesageriei.

Vă mulţumesc.
 

DeletedUser

inca un suspect

un nume suspicios pe k34 la coordonatele 482/354...numele spune totul, eu nu scriu asa ceva pe forum
 

DeletedUser

Altul

Ce penibili pot fi unii. :(

S-a rezolvat, acum se cheama "Roma"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Jucãtor FUCKU : 632|407
vanatoru de *****: 361|495
futulici: 505|653
futangiu: 403|376
irefutabil: Trib: **** 607|399
tonyfutaciosul : 449|630
FutaiuLuBimbo: 539|659
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am si eu o intrebare. Cum pot schimba numele satului. Stiu ca exista cand intri in cladirea principala in stanga jos insa de fiecare data cand vreau sa-l schimb, imi zice "Numele conţine caractere nevalabile".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus