cum fura RAY si cativa din gasca lui ce fel de om este gasiti aici...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hai ca mi-a placut conversatia.A fost ceva cu adevarat palpitant, de Dan Diaconescu Direct.
Manarii se fac multe, nu e primul caz si nici ultimul.Nusj cat te ajuta treaba asta, dar mult succes;)
 

DeletedUser1959

For God sake is only a game!...
O intreaga telenovela ca sa ce?...sa arate aspiratiile fiecaruia?
Fara acordul lui Shine of Maya nici nu trebuia deschis threadul.Oricum ca lider,teddy,se asteapta la lovituri de astea...daca au sa vina candva
 

DeletedUser

maya spalatii rusinea si dezonoarea.!!!

ap maya nu uita un lucru ,,stimata doamna" nu am scris eu nimic care sa te incrimineze totu e spus de tine tu singura ai recunoscut pana la urma e doar un joc si daca nici aici nu avem cinste si onoare... daca ma insel si esti nevinovata vino cu dovezi te rog frumos am vb vu adevaratul genral si nici in ruptu capuli nu isi da seama cum de a ajuns mk bartai tribu sa plateasca tribut gandestete au fost satele lui mix si alint apoi ce va urma... cine care jucator crezi ca se va opri aici? pt numele lui Dumnezeu macar de paste nu mai pacatui si gandestete si tu putin merita mk sa agonizeze asa?? ce ati facut mk-uli??? care a fost pretul tau alea 5 sate?? daca da si esti vinovata RUSINE nimeni nu se astepta la asaceva din partea ta si daca nu esti vinovata ADU DOVEZI !!!!! spalati rusinea sa poti dormi noaptea!!!
 

DeletedUser1647

Omule, tu nu intelegi ce ti-a scris ea? Nu prea are legatura cu jocul....
 

DeletedUser

minciuni

nu e nimik adevarat vrea doar sa distruga acest trib ...stie ca va fi inobilat nu numai de catre noi ..si de celelalte triburi vrea doar sa atraga multi oameni cu el ....nu inteleg de ce face atata propaganda crek a uitat ca e doar un joc ... si ray este un adevarat leader a urcat acest trib in top 10 ..numai in razboaie ..si intr-un timp scurt... nu cred ca ar face asa ceva dupa ce s-a chinuit atatea luni cu acest trib ...:)
 

DeletedUser

oare?

da ray nu e adevarat spunemi tu adevarul atunci ea a recunoscut si era de acord sa te dea jos dor ca na... sa nu se publice aceste convorbiri.. spunemi adevarul tu
 

DeletedUser1647

da ray nu e adevarat spunemi tu adevarul atunci ea a recunoscut si era de acord sa te dea jos dor ca na... sa nu se publice aceste convorbiri.. spunemi adevarul tu

Eu nu fac circ pe forum si nu am zis ca ai sau nu dreptate.
Daca tu crezi ca ai, bv perfect, daca nu ai tot aia e.

Pana atunci mai trage un ochi si la viata reala... eu zic ca ar cam trebui.
 

DeletedUser

regret....

se pare ca dupa ce am vb cu ray si mia explicat cum sta situatia de fapt miam dat seama ca mam ambalat cam mult si ca unele lucruri leam inteles nu tocmai bn.. cu aceasta ocazie vreau sa imi cer scuze fata de cei care au fost inplicatii in aceata poveste singurul lucru care al stiu si va ramune la fel este ca prefer sa mor in dreptate sa traiesc in lasitate... se pare ca mam inselat... asta e deocamdata nu pot face alceva decat sa imi cer scuze...:( si sper ca cei impicati sa ia in considerare bunele mele intentii:(
 

DeletedUser

o nebunie completa.

de fapt nici nu aveam chef sa postez aici dar tocmai ce am descoperit linkul ala cu semnatura si vroiam sa vad cum arata =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

destul de lung ... dar cum nu aveam alt ceva de facut am citit ...

Cum ziceau si altii mai sus ... este interesant inafara de partea cu mancatu ...

Vad ca in jocu asta s-a ajuns sa se uite de onoare ... respect si chestii dastea si tot ce conteaza sunt punctele ...
 

DeletedUser3591

ap maya nu uita un lucru ,,stimata doamna" nu am scris eu nimic care sa te incrimineze totu e spus de tine tu singura ai recunoscut pana la urma e doar un joc si daca nici aici nu avem cinste si onoare... daca ma insel si esti nevinovata vino cu dovezi te rog frumos am vb vu adevaratul genral si nici in ruptu capuli nu isi da seama cum de a ajuns mk bartai tribu sa plateasca tribut gandestete au fost satele lui mix si alint apoi ce va urma... cine care jucator crezi ca se va opri aici? pt numele lui Dumnezeu macar de paste nu mai pacatui si gandestete si tu putin merita mk sa agonizeze asa?? ce ati facut mk-uli??? care a fost pretul tau alea 5 sate?? daca da si esti vinovata RUSINE nimeni nu se astepta la asaceva din partea ta si daca nu esti vinovata ADU DOVEZI !!!!! spalati rusinea sa poti dormi noaptea!!!

Prea mult ,,patos,, saraca cred ca nici nu a ,, putut vopsi ouale,,:)) Fratilor e un joc(hobby ptr mine) dar vad ca unii il transforma in ceva palpabil(rusine,spala,dormi,noaptea) ...))
 

DeletedUser

acuma daca e sa despicam firul in patru - cum la tine e hobby sa intri la ora 3:15 noaptea de paste - in joc --- asa e si la el/ea/ei/ele hobby acel patos care il pune ca sa joace.



nu consider a se incadra in normal pe nimeni care joaca mai mult de x=1-2 ore per zi acest joc. Si asta NU zilnic, zilnic, zilnic.

si majoritatea se stiu deja cat timpul pierd in/cu acest joc.

apropo - ce se intampla cand jocul ajunge sa fie jucat doar de circa 150-200 de oameni grupati in 3 triburi initial in aceeasi alianta ?

tocmai au papat ultimul sat de dusman - si - ......

aveti idee ? ce urmeaza ? se cunosc toti , ca rufele de pe aceeasi sfoara - au stat in bataia vantului - si ce vor face ? se vor ataca unii pe altii ?

in plus -care estimati ca va fi timpul alocat jocului in momentul ala ? presupunem ca fiecare are de gestionat un minim de 500 de sate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

se pare ca dupa ce am vb cu ray si mia explicat cum sta situatia de fapt miam dat seama ca mam ambalat cam mult si ca unele lucruri leam inteles nu tocmai bn.. cu aceasta ocazie vreau sa imi cer scuze fata de cei care au fost inplicatii in aceata poveste singurul lucru care al stiu si va ramune la fel este ca prefer sa mor in dreptate sa traiesc in lasitate... se pare ca mam inselat... asta e deocamdata nu pot face alceva decat sa imi cer scuze...:( si sper ca cei impicati sa ia in considerare bunele mele intentii:(

Ce ti-am explicat eu ma? Ai ajuns sa iti ceri scuze pe forumul extern... doamne...
 

DeletedUser4645

cam lunga si trista povestea - n-as vrea sa fiu in locul niciunuia dintre cei implicati. dar este inca o dovada ca jocul implica mai mult decat orase, trupe si triburi.

iar teddyboy a demonstrat din nou cu succes, ca nu este un jucator cu multe sate care in rest doarme pe el. si cel mai frumos lucru este ca el niciodata nu a facut tam-tam aici pe forumul mare.

oricum :) multa bafta [M~K] !

Ca nu are timp nici sa il citeasca :D

Hristo a Inviat. Si eu care credeam ca vor fi 3 ce vor prinde sfarsitul lumii alint, mixaj si ray :(
 

DeletedUser

ray... esti invins

tot nu ai inteles nimic imi ceream scuze pt maya ca ea nu are nici o vina (parerea mea )despre tine am aceiasi parere in continuare nu ai facut si nu faci alceva decat sa agonizezii ray indiferent de rezulttat esti invins sper sa te obisnuiesti cu ideea cel mai rau este ca maya nu mia zis tot de la inceput si ma lasat sa cred ca esti implicat de fapt nu a fost decat manipulata de tine nai pic de onoare ray....
danutz yo (26/04/2008 2:37:46 PM): ia zi daca dupa cum se pare ca vrand sa fac un bine am exagerat vro cale de reconciliere?
Gangster Ray (26/04/2008 2:38:27 PM): Nu ai facut totul foarte bine.
Gangster Ray (26/04/2008 2:38:35 PM): Si ti-a iesit, dar nu in totalitate.
danutz yo (26/04/2008 2:38:39 PM): adica?
Gangster Ray (26/04/2008 2:38:52 PM): Dar ai facut totul bine in interes propriu.
danutz yo (26/04/2008 2:39:06 PM): zimi la ce te referi vrei sa vb la mic?
Gangster Ray (26/04/2008 2:39:52 PM): nu vb la mic
team invins ray... ai recunoscut am avut dreptate asa este nu mam gandit la mn mam gandit la trib dar.. se pare ca multii inca au incredere in minciunile tale... asta e AM INVINS obisnuiestete cu ideea
PS:toate personajele din povestioarele de mai sus sunt imaginare iar daca ceva din ce am scris eu aici sa int undeva .. in realitate.. este doar pura intamplare...totul este un pamflet ;)
 

DeletedUser

dany nush dc am impresia ca in conversatia ta cu ray, ray te-a cam luat la misto...dar na :))
 

DeletedUser1647

Se pare ca tu nu ai invatat la scoala 'ironia'. Pune si restu conversatiei, pun chiar eu o parte:


Tradatores Dany666: bun atunci... imi cer eu scuze oficial.. si am inteles gresit..... ?
Tradatores Dany666: si maya... a zis...nus.. gasim si pt ea o versiune...
Gangster Ray: o versiune?
Gangster Ray: da eu nu gasesc versiuni, ce stie unu stiu toti si ce stiu toti e adevarul
Gangster Ray: maya e suparata rau si o sa ajunga departe


Tradatores Dany666: deci ce si cum facem?
Gangster Ray: Nu stiu frate, eu nu am facut nimic gresit, nu am cum sa iti propun eu ce sa facem. Vii cu propuneri, eu vorbesc cu tribul si daca e toata lumea de acord ok. Eu nu i-au singur decizii. Nu poate un singur om sa decida soarta unui trib. Scrie si la profilul [M~K].
Tradatores Dany666: katunci imi cer public scuze ca mam abalat degeaba se pare ca nu era nimic serios...si am dori ca lucrurile sa redevina la normal ..
Tradatores Dany666: k?
Gangster Ray: pai unde public?
Tradatores Dany666: pai... unde sa facut gesala... sau unde vrei..?
Gangster Ray: Pai unde crezi ca s-a facut greseala cea mai mare?
Tradatores Dany666: forumul...... nu?
Gangster Ray: exact



Tradatores Dany666: ray... e paste.... multii am gresit....
Tradatores Dany666: fa si u un efort...


Tradatores Dany666: frate ai 2 mil de pt.. eu vro 500 as fi avut vor sansa???
Gangster Ray: Pai atunci ziceai ca este sansa ca nu esti singur. Chiar ce te-a facut sa iti intorci parerile la 180 de grade acum deodata?



Tradatores Dany666: eu na tiam zis miam cerut scuze poate ca ai drepte pacat ca maya si mix au zis ce au zis si au facut sa pari alceva... erau oameni de baza si demni de crezare pacat ca nu ai zis u nimic de la inceput ...
Tradatores Dany666: eu sper ca o sa intelegi si ca lucrurile sa reintre pe fagasul normal
Tradatores Dany666: adica sa fie asa cum era ininte de povestea asa....




Acum spune-mi mie, cu ce mai invins tu pe mine? Te rog sa ma luminezi...
- Am pierdut ceva? sat?trib? oameni de incredere?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

totul

da ray ai pierdut totul ai in primul rand multii daca nu totii siau dat seama ca nu ai pic de onoare ce naiba e un joc.... macar sal jucam cu onoare si respect daca invingi pe cineva fao cinstit daca nu lasate macar intr-o lume virtuala sa domine onoarea si respectul macar aici.....
si ap te simti cu musca pe caciula cumva am zis ca totul este din imaginatia mea... daca sa int ceva in realitate... doar pura intamplare...nui asa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus