cum fura RAY si cativa din gasca lui ce fel de om este gasiti aici...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1647

Tot nu vrei sa spui de ce nu am onoare. :)

Reformulez: Tot nu zici de ce crezi tu ca nu am onoare.
 

DeletedUser

Inramplator sau nu in orice discutie in care vine vorba de onoare apare si numele lui Ray. Oameni invidiosi probabil sau cine stie un sambure de adevar poate exista caci fara foc nu iese fum.
 

DeletedUser3902

Inramplator sau nu in orice discutie in care vine vorba de onoare apare si numele lui Ray. Oameni invidiosi probabil sau cine stie un sambure de adevar poate exista caci fara foc nu iese fum.

Mah da dezvolta si u...va o compunere mai mare k nu prea am inteles fa'ma si pe mine sa inteleg...am mult alcool in sange si nu prea inteleg la ora asta...
 

DeletedUser

Nu va bagati.

dany666
victima2
mada21
maniacuzz
Anturaj
calaii
congoo
MaNiaKboY
liviu93
fonfonel
dncvea
egalwww
*bee*
communicator
go diamond
yVAT


astia o sa dispara!

Sunt tradatori [M~W]. Daca trimiteti sprijin o luati si voi pe cocoasa.
Astia de mai sus au fost prinsi complotand impotriva lui Gangster Ray.
spionvali11 în data de 29.04. la ora 16:45 Citat
intrebare:*bee* de ce nu este dat afara din tribul nostru?
spionvali11 în data de 29.04. la ora 17:11 Citat
si am vazaut ca mai multi din lista scrisa de am00nra sunt la noi in trib
am00nra în data de 29.04. la ora 17:33 Citat
pai i-am bagat aici sa i inobileze astia mai usor. ma rugat gangster... no offence baietii din lista :))
 

DeletedUser

ap maya nu uita un lucru ,,stimata doamna" nu am scris eu nimic care sa te incrimineze totu e spus de tine tu singura ai recunoscut pana la urma e doar un joc si daca nici aici nu avem cinste si onoare... daca ma insel si esti nevinovata vino cu dovezi te rog frumos am vb vu adevaratul genral si nici in ruptu capuli nu isi da seama cum de a ajuns mk bartai tribu sa plateasca tribut gandestete au fost satele lui mix si alint apoi ce va urma... cine care jucator crezi ca se va opri aici? pt numele lui Dumnezeu macar de paste nu mai pacatui si gandestete si tu putin merita mk sa agonizeze asa?? ce ati facut mk-uli??? care a fost pretul tau alea 5 sate?? daca da si esti vinovata RUSINE nimeni nu se astepta la asaceva din partea ta si daca nu esti vinovata ADU DOVEZI !!!!! spalati rusinea sa poti dormi noaptea!!!


imi permit si eu sa comentez asta.dany asta e un joc de strategie,practic un joc de supravietuire si cateodata trebuie facute anumite concesii pt a putea continua sau castiga.asa a facut si ray
 

DeletedUser3902

eu i-am spus baiatului sa o lase mai usor k triburile...auzi u ,,spalati rusinea sa poti dormi noaptea!!!''..lolololol doamne...c oameni...get a life!!!!
 

DeletedUser

Mai danny boy, jocul asta se castiga prin strategii si manarii, nu prin onoare. :)

Spune'mi tu un trib care a ajuns unde a ajuns prin onoare :rolleyes:
Poate nu m'am facut inteles, nici nu sunt in stare la ora asta sa ma fac inteles dupa ce'am citit balariile tale aici (Nici nu stiu de ce am pierdut 20 de minute din viata ca sa citesc porcaria aia de coneversatie) mi'am dat seama ca esti putin cam obsedat de jocu asta.

Stege'ti contu si fa'ti o prietena ca jocu nu o sa te ajute in viata. Si mai lasa dracu onoare lui Ray sau Maya ca toti suntem patati in jocu asta.
 

DeletedUser4901

aici iti dau dreptate...toti suntem patati in jocul asta...toti cei care suntem in fata cu multe puncte...
 

DeletedUser3902

Rusine sa va fie rusineeeeeeeee:D:D:D:D:D....Mai bine nu aflam de jocul asta...pffff...la c s-a ajuns...mafie...interesuri...si alte alea...Unii iau prea in serios jocul asta...Va dati seama dak se mai dadea si premiii in bani sau ceva de genul.:rolleyes::rolleyes:



Atentie lumeeeee creeaza dependentaaaaa...



PS:APP de admini se mai aude ceva...am impresia k nu ne mai baga in seama pe astia de pe l2...
PPS:parca vad k imi iau un ban k ps-ul ala:D
 

DeletedUser

sunt in acest joc de peste un an de zile. am jucat corect. si am privit acest joc ca pe unul de comunicare, nu ca pe unul de genul LOCAL COMBAT. imi pare rau sa observ un anumit lucru: marea majoritate a celor implicati in acest joc manifesta o foarte mare agresivitate. nu sunt aici sa castig. sunt aici sa observ anumite comportamente. si spre parerea mea de rau, agresivitatea tinerilor manifestata pe strada e amlificata aici de anonimatul oferit de internet... cred ca cei mai multi au uitat ce inseamna comunicarea. si acesti "uituci" se bazeaza pe agresivitate. aliantele ar trebui facute pe prietenii, pe afinitati date de modul de comunicare, nicidecum pe frica fata de jucatorii cu puncte multe sau de timorarea datorita unui limbaj trivial (folosit in modul cel mai frecvent)
 

DeletedUser

Rusine sa va fie rusineeeeeeeee:D:D:D:D:D....Mai bine nu aflam de jocul asta...pffff...la c s-a ajuns...mafie...interesuri...si alte alea...Unii iau prea in serios jocul asta...Va dati seama dak se mai dadea si premiii in bani sau ceva de genul.:rolleyes::rolleyes:



Atentie lumeeeee creeaza dependentaaaaa...



PS:APP de admini se mai aude ceva...am impresia k nu ne mai baga in seama pe astia de pe l2...
PPS:parca vad k imi iau un ban k ps-ul ala:D



daca se mai ofereau si bani, s-ar fi ajuns la acte de violenta extreme. multi au prieteni aici. prieteni pe care "i-au cucerit"...
 

DeletedUser3900

oare?
as zice ca e doar lipsa de respect fata de Celalalt, tipica pentru unii...mai deaprte nu comentez.
 

DeletedUser4049

Topicul asta numai este de actualitate si nu ii vad sensul si scopul.Ar trebui sa fie sters.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus