cum fura RAY si cativa din gasca lui ce fel de om este gasiti aici...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4049

In sfarsit unul care a inteles ce am vrut sa zic prin : Aceiasi telenovela romanesca!
 

DeletedUser3900

eu abia imi mai gasesc timp pt l2...ca sa mai incerc si pe acolo.
stiu ca lipsa de respect e tipica pt Romania, dar am mai gasit-o si prin alta parte.
si ceea ce multa lume uita aici e faptul ca in spatele unui nick se afla un om, chiar daca se poate ascunde in spatele anonimatului comod conferit de un nume fictiv.
oricum, acest topic mie mi-a produs deservicii si mi-a incalcat mai multe drepturi, indiferent care a fost scopul crearii lui.
dar in acest moment topicul nu isi mai are rostul, dupa cum spunea mai sus si Costin.
 

DeletedUser

nu am zis sa incepi sa joci si acolo...intra pe forumul lor cand ai timp...si trage o privire printre discutiile de acolo. sa vezi cum o conversatie se poate duce si civilizat :)
 

DeletedUser

Aceasi vesnica problema a romanului!Niciodata multumit de tara lui si de oameni de aici!

Acesta,tu cel care ai deschis topicul asta de 2 bani roaga admini sa il stearga frate:):mad:Gangster Ray mafiotul de pe Triburile,dupa cum spune si numele...:))=))
 

DeletedUser3900

poate ar fi indicat sa verifici cine a deschis topicul inainte de a vorbi
 

DeletedUser1647

Lasati ma topicul asa... Ce treaba aveti cu el? Lasati-l ca sa ne mai amintim si noi de dany666 care din pacate ne-a parasit de ceva timp. :D
 

DeletedUser

Voi credeti una sau alta..eu cred ca voi inchide topicul.
Ati deviat complet de la subiect, actual topic de spam.
Pentru redeschidere astept PM cu motive solide.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus