Cum joaca romanii pe servere straine...

  • Autor subiect DeletedUser45255
  • Data de început

DeletedUser45255

Nu mai am legaturi cu ro-ul de mult timp dar dau de romani pe alte servere mereu.Recent am dat de niste baieti,foarte tari.jason mercier,blazer,baietii din echipa de speed.ro76 e tribu.Mama,ce buni sunt ei.

Cu un cont la margine de 10k puncte se tot chinuie saracu blazker sa ma ia.
Trecem peste.Un romanas mi-a dat mesaj pe cont si intreba de coplayeru meu,pam.
Toate bune.I-am raspuns in romana,Pam nu e momentan pe cont,te pot ajuta cu ceva?
Danny79 e pustiu.

Ce crezi,baiatu s-a gandit sa imi dea report pentru ca am vorbit in romana.

Felicitari baieti,nu sunteti in stare fara dastea...Sa dai report unui roman ca ti-a vorbit in romana...Macar de injuram,dar am fost politicos.Am parasit serveru asta cu un motiv bun.Sa vad acum cum baietii din echipa de speed chiar,adica cica jucatori pro fac dastea...Nasol.Sa nu mai vorbesc de faptul ca oricum toata lumea ii suspecteaza ca au boti.

Avem renume prost pe triburi de mult timp,dar sincer,sa faci faze dastea unui alt roman...

Fair play cum inveti sa joci pe .ro nu mai inveti niciunde.

am zis sa-mi spun si eu oful aici in legatura cu baietii astia,sa vada serveru nostru cine ne reprezinta tara la campionatele de speed.

Si sa nu uit,forza TeamUS,bafta la interservere,sper sa vada mesaju asta si baietii de care am vorbit.

Ceau.
 

DeletedUser45255

Pe masters frate.
E prima oara cand primesc report ca vorbesc in romana pe alt server.Bine,oricum folosesc engleza da na,era roman am zis sa ii raspund frumos,politicos,in romana.

Si tocmai un roman sa imi dea report...Culmea in echipa cu astia de reprezinta romania pe speed...
Recent m-am apucat de speed,am intrat in echipa serverului american.Acolo am vorbit cu astia din echipa si m-am simtit ca dracu cand imi povesteau de romanasii nostrii de pe .uk.Mai rau,am ajuns eu sa ii critic si sa le zic tuturor,desi sunt roman,ca daca dau de romani sa nu aibe incredere in ei nici cand dau buna ziua..


Nici nu ma oftic pentru banu de 24 de ore,e vorba de caracter aici.Ne-au facut renume prost unii,culmea tocmai vedetele serverului.Care intai sa invete sa joace fara boti si scripturi ilegale,ca blazker nu e in stare sa dea un snipe pe lume normala de pe masters daramite pe speed unde are timp un minut.Avem arfe de vedete da sa jucam frumos nu stim...


Nu neg valoarea lor ca jucatori,hai poate doar a lu blazker ca are 5 playeri pe cont si niciunu nu a fost in stare sa dea snipe la un tren.Da asa,ca idee,cum naiba ca roman sa dai report altui roman ca vorbeste in romana in conditiile in care a vorbit politicos romanu ala.
 

DeletedUser47375

Lipsiti de caracter prietene.RO-ul e plin si o stii bine.
 

DeletedUser42095

ce tot vorbesti acolo?
io nici nu te cunosc am luat toti jucatori de linga mine .. asa ca numai tot inventa acolo
 

DeletedUser45255

Blazker,au facut toti contestatii pe forum din cauza banului da tu nu stii nimic,nu?Doamne...Jucatori de mana a doua,nu sunteti in stare de nimic fara boti/10 playeri pe cont si fara sa jucati murdar.Si culmea,tot o sa v-o luati si pe ts1 si pe ts5 daca intrati...
 

DeletedUser

Blazker pe ro esti tot noob...te rogi de mulți sa te lase se joci...nici split nu știi sa faci de pe alte sate Apei dodge la tren
 

DeletedUser45255

Pai n-a fost in stare sa faca splitu cand i-am dat tren.Eu gen aveam contu de 10k puncte cu 3 sate el avea deja 8 sate,eram la margine eu si a zis sa dea in mine.Si n-a fost in stare sa dea snipe.Sarmanu are boti si deaia se mai descurca si el cat de cat,ca e 0 ca player.Eu unu din cauza celor ca el m-am lasat de ro,nu se merita.Va astept pe us,e mai mic serverul dar comunitatea mai ok :)
 

DeletedUser40036

diferenta dintre us si ro e ca de la cer la pamant.au si americanii uscaturile lor,dar per total sunt oameni de caracter.pacat ca nu sunt foarte multi jucatori.daca ar fi mai populat us-ul ar fi fost mai frumos.dar asa,in 3 luni ajung sa ramana doar 2-3 triburi pe harta.nu prea e concurenta acolo:))
on topic...nu cunosc pe nimeni implicat.si sper sa nu ii cunosc pe cei blamati:)))
 

DeletedUser47140

Bai baieti.Voi dati aici din gura si altii le dau in cap la englezi.Toti strainii zic ca avem bot-uri si scripturi ilegal si conturi de push.Sa intre altii sa realizeze ce realizam noi si mai discutam...

https://ts1.tribalwarsmasters.net/guest.php

o sa inchidem si ts1.Va place voua sa dati din gura dar pe joc nu faceti nimic.Hai sa vedem ce puteti.Ar trebui sa va para bine ca niste romani sunt asa departe si totodata si apreciati de mare parte din jucatorii straini apreciati(excludem hate-ri).Deci...cine e bun,sa isi faca echipa si sa vina sa ne scoata.

Numa gura e de voi...
 

DeletedUser45250

Nu mai am legaturi cu ro-ul de mult timp dar dau de romani pe alte servere mereu.Recent am dat de niste baieti,foarte tari.jason mercier,blazer,baietii din echipa de speed.ro76 e tribu.Mama,ce buni sunt ei.

Cu un cont la margine de 10k puncte se tot chinuie saracu blazker sa ma ia.
Trecem peste.Un romanas mi-a dat mesaj pe cont si intreba de coplayeru meu,pam.
Toate bune.I-am raspuns in romana,Pam nu e momentan pe cont,te pot ajuta cu ceva?
Danny79 e pustiu.

Ce crezi,baiatu s-a gandit sa imi dea report pentru ca am vorbit in romana.

Felicitari baieti,nu sunteti in stare fara dastea...Sa dai report unui roman ca ti-a vorbit in romana...Macar de injuram,dar am fost politicos.Am parasit serveru asta cu un motiv bun.Sa vad acum cum baietii din echipa de speed chiar,adica cica jucatori pro fac dastea...Nasol.Sa nu mai vorbesc de faptul ca oricum toata lumea ii suspecteaza ca au boti.

Avem renume prost pe triburi de mult timp,dar sincer,sa faci faze dastea unui alt roman...

Fair play cum inveti sa joci pe .ro nu mai inveti niciunde.

am zis sa-mi spun si eu oful aici in legatura cu baietii astia,sa vada serveru nostru cine ne reprezinta tara la campionatele de speed.

Si sa nu uit,forza TeamUS,bafta la interservere,sper sa vada mesaju asta si baietii de care am vorbit.

Ceau.

Draga backtime. !

Inainte sa dai din gura , mai bine te uiti pe unde dai cu maturica....
clasicul roman care pleaaca din tara la munca , se supune unei domnite batrane pentru cateva pp-uri , daca nu sti intoria unui razboi nu vi si comentezi o singura repriza !

pe langa faptul ca tu esti doar cu farmul si atat .... tu daca ne contactai de pe un cont de al tau si vorbeai in romana te primeam in echipa noastra sa simti si tu bucuria jocului in echipa !

Pustiul Danny79 a luat ban atacabil pe alt server fix ca a vorbit cu aceasi domnita , Pam !

Dar pentru cultura ta generala , o sa te anunt ca aceasi echipa unde esti stai paznic pe cont , ne-a spart conturi la semeni de'ai tai pe acelasi server , lucru confirmat pe forumul extern al serverului respectiv !

Pana atunci iti multumim ca ne duci grija , te rog sa studiezi istoria si sa verifici cate lumi a casitgat RO76,si cum vorbesc altii despre echipa asta ... ca titlul l-ai nimeri ...

Da romanii joaca bine pe serverele straine , adversarii frustrati in loc sa se ocupe de joc...se ocupa de scris pe forumul extern sa isi arate neputinta...

Cu putin respect pentru tine,
Cu mult respect pentru colegii mei ,
Marius ,
RO76!
 

DeletedUser47449

Romani si as putea sa pun romani in ghilimele care isi fac loc intre straini inseland alti romani....poti sa vi aici sa ii numesti buni jucatori , experti si alte alea ( o sa fie doar parerea ta) ...dar nu ii numi romani ca nu au nici o treaba.....blazCACAer ...cine il cunoaste sau a jucat cat de putin cu el stie foarte bine ca isi face loc pe joc cu smecherii si inselaciuni....si mie mi-a trimis mesaj sa jucam impreuna , m-a intrebat pe cine atacam si cate trupe am si cand am lansat atacul el m-a atacat pe mine :) evident juca cu alt nick ...dar cand a facut marea realizare s-a gandit sa imi scrie ca este el.

E un jucator patetic oricum l-ai vedea
 

DeletedUser42095

im place sa vorbiti de mine inseamna ca ** fac bine :p
haidati mai usor cu scrisu si mai tare cu jocu :p
 

DeletedUser45255

Soptarene...

1 la mana,nu sunt doar cu farmu si mai stiu eu ce spui tu pe acolo.Joc de mult timp jocul asta si crede-ma ca dau clasa multora,nu ma dau mare ca as fii cel mai bun,nimeni nu e de fapt cel mai bun,de la un anumit nivel toti sunt egali,conteaza doar echipa si activitatea.

2.Ce ban a luat dani nu e problema mea.Eu am luat ban pentru ca am vorbit in romana cu un roman.Ceea ce mi se pare anormal.In primu rand,regulile spun ca daca celalalt stie romana,nu e impotriva regulamentului,lucru constatat de cretinii de admini de pe masters mult prea tarziu.Ati fost jegosi si punct.dani o fii luat ban ca a vorbit in romana cu cineva care nu stia romana.Ceea ce e cu totu alta treaba.

3.Baietii importanti de pe masters,net si uk ma intreaba pe mine daca pe ro aveti ban.Pentru ca toti va stiu ca aveti boti si scripturi ilegale.N-o da la intors,jucatorii pro ca voi de pe ro au ajuns sa triseze in ultimu hal.Asa va mentineti in top,si chiar si asa pierdeti.


4.Daca iti dadeam mesaj ma primeai in echipa...Hmm.Nu vreau in primu rand in echipa ta.Si daca iti dadeam mesaj in romana dadeai oricum report,ceea ce ati facut la un mesaj normal,fara sa cer in echipa.

5.V-au spart,v-au facut,ce au facut nu e treaba mea.Eu aici am vorbit despre situatia mea.
Imi tot bagi pe gat ca ala a facut asa,ala a facut altfel.Ce treaba am eu cu restu ?Eu daca nu eram pe harta langa aia nici nu intram cu ei in trib.Ma doare fix undeva de ce fac ei.


6.Pe Pam o cunosc de ani buni.Am jucat atat cu ea pe cont,cat si pe alte conturi dar in acelasi trib.Cred ca va cam da clasa la jumatate de echipa sincer sa fiu,atat in viata reala cat si in joc.Cat de mari va dati voi,profesionisti si etc,frate,jucati fara boti si mai vedem dupa ce puteti.Oricum,cu urmatoarea ocazie o sa jucam ca inamici.Vreau si eu sa vad cat de buni sunteti 1v1,va laudati ca ati castigat pe ro.Eu nu am treaba cu ro-ul,joc pe afara,net,uk,us si masters mai nou.Daca ati fi intrat pe high performance,puteam sa jucam,chiar va astept cu prima ocazie,nu din ura fata de voi,doar asa,de fun.


7.Un baiat de la voi vindea boti.Si a luat ban.Aiurea frate...Degeaba nu lua,nu nega chestia asta.Deci,invatati baieti sa jucati fara boti si dupa deja vorbim ca de la jucator la jucator.Momentan tu nici nu stii ce trupe ai la farm,ti le-a trimis botu pentru tine probabil :)).



8.Stiu ca voi jucati si speed.Nu prea imi plac rundele de pe .ro,imi place startu la 26 de puncte,daca ai chef de un speed pe uk da-mi mesaj.
 

DeletedUser45255

Jason..
Auzi frate.Cine va apreciaza ?Sunt si eu curios.Astia stiu si de mine ca sunt roman si ma intreaba despre voi desi nu am treaba cu ro-ul.
Nu e unu care sa aiba vorbe bune despre voi.
Nici in topicu asta inafara de tine si soptareanu care sunteti implicati,nu zice nimeni nimic de bine.


Sa imi arati si mie jucatori de top care va apreciaza pentru ce faceti.Nu va mai mintiti singuri,nu va suporta nimeni.
 

DeletedUser

Nu numai romani...am jucat pe runda actuala de la rusi cu nick-ul y see you
Si mi-au facut back-step, toti fac asa cand se simt amenintati...
 
Sus