Cum s-a castigat cel mai rapid o lume !!!

DeletedUser

:))))

viteazu a fost tare numai cand a avut sprijin din trib.
La sfarsit, cand era la MARGINE(nu uita ca a a fost trimis la margine!) nu a mai fost asa "interesant" ca sa dispara.
Oricum a fost foarte activ, recunosc asta, si stie sa joace, asta e clar. Ceea ce ii "strica" profilul este aroganta de care a dat dovada; daca era si modest era mult mai apreciat.

cand am fost trimis la margine nu am mai avut sprijin, am jucat doar de pe forte proprii, ca si pana cand s a dat stergere in norok
ca am fost trimis la margine ..., si asta stiam ca o sa se intample, dar am ales asa...
cred am fost foarte ''interesant'' sa dispar pt ca luam pp pt inamici invinsi (in doar o zi am avut aproape 6 mil, altii nu au facut atat in toata activitatea lor pe lumea asta)
poate am fost arogant sau mai degraba orgolios, zic eu!
dar chiar asa, tu fiind cine?
de ce ii judeci pe toti ca fiind aroganti si nici macar nu te prezinti (cine naiba i varu')
 

DeletedUser

@savtieg gang
Nu te supara ca iti spun,dar cu 120k l/s/a + 50k cav grea per sat + moral,oricine stie juca :)

cand ai atacat si tu la urta doar ca erai in ''tribul mare'' ma aparam cu satele mele, cand aveam 120k l\s\a +50k cav grea per sat sau chiar mai mult imi facea placere sa ti i au sate si sa ma joc cu tine ca erai slab!
esti doar bun scriitor...
 

DeletedUser

vai cat de greu a fost sa-l trimitem la margine pe gabi viteazul....pfff

altul...
cu tine nu am jucat unu la unu, tot la un organizat ai trimis peste 60 de atacuri la 8 fix si asta am apreciat, cam atat, apoi te am atacat de pe contul insomnium si dupa ce ti am daramat o gramada de sate mi am indreptat atentia spre zanky si kultrax ca acolo am avut cu cine sa joc

dar ** ta: mda....dupa razboi multi viteji se arata, si-si spun parerile...
 

DeletedUser

imi cer scuze ca am intrat cu picioarele in aceasta discutie dar chiar trebuia sa dau niste replici!
si eu vreu sa felicit castigatorii acestei lumi: melbel, max, motescu, deltavis..., adica tribul nirvana(asa cum am vazut eu lumea asta din coltul de harta unde am jucat)
nu sunt un jucator expimentat, adica cu alte lumi in spate
ma bucur ca mi am facut prieteni in realitate de pe lumea asta si le multumesc ca am putut forma o echipa buna care sa creem probleme unor jucatori experimentati...
felicitari invingatorilor!!!
 

DeletedUser41742

cand ai atacat si tu la urta doar ca erai in ''tribul mare'' ma aparam cu satele mele, cand aveam 120k l\s\a +50k cav grea per sat sau chiar mai mult imi facea placere sa ti i au sate si sa ma joc cu tine ca erai slab!
esti doar bun scriitor...

Uite cine s-a trezit,buna dimineata!
In primul rand nu am zis ca sunt "bun jucator" sau cum insinuiai tu ...in al doilea rand,tu om fara viata reala,stateai zi si noapte pe joc,jucator de moral intre noi si totusi nici nu ma oboseam sa bag def in sate,chiar daca imi era usor sa bag 5-10 sate cu def din spate in satele de pe langa tine si nu aveai nici macar o sansa sa iei vre-un sat,dar cum ziceai tu,imi placea si mie sa ma "joci" pentru ca era distractiv si pentru mine,oricum la cum avansa granita trebuia sa sparg si eu in cineva trupele alea care ramaneau in spate.
Tu nu ai jucat cu mine 1v1 niciodata (asa ca nu esti in masura sa ma judeci),tu luai un sat noaptea pe la 3-4 cand omul normal dormea,il blindai si cu tot cu moral tot il pierdeai...totusi eu sunt ala slab :)

Toate cele bune in viata reala si multa sanatate !!
 

DeletedUser

buna dimineata si tie! mi se pare mie sau tocmai ai facut o postare la o ora cand oamenii normali dorm?!
in primul rand:nici eu nu am zis ca esti un jucator bun
in al doilea rand: eu sunt ''arogant'' si ripostez, deci nici tu nu ai cum sa ma judeci pe mine pt ca nu ai fost in echipa cu mine sa ma cunosti
sa inteleg ca iti placea sa pierzi sate ca sa le recuperezi pe urma, tu sau colegii tai...
eu mi am vazut de jocul meu si nu am scris nimanui mesaje de niciun fel decat cand am fost provocat
vad ca pe cei care au renuntat sa joace cu voi ii cataloghezi ca fiind slabi, prosti...
pe cei care au jucat pana la sfarsit ca fiind aroganti, unul imi spunea ca imi flutur nasul pe sus prin k74
in al treilea rand: am jucat cu tine 1 la 1 (de mai multe ori)
ca pierdeam sate era si normal si stiam asta ca doar eram inconjurat de o mare rosie, important era sa reusesc sa fur sate si de asta eram apreciat de tribul meu si ma sustineau
eu am inceput pe l25 si imediat s a deschis si l 26
savtieg gang m a sprijinit pana la sfarsit. era pt el prima lume si juca de pe telefon...
inucorina, prima lume, la m a sprijinit si mi a acordat incredere...
kuby, a inceput sa joace doar pt ca mergeam ziua pe la el pe la firma cand aveam atacuri ca sa fac rost de un calculator
apoi, cand nu mai puteam sta ii aratam cum sa trimita atacuri sau sa bage def sau ii spuneam la tel ce sa faca pana sa ajung acasa...
la inceput ma ajutat pe mine dar pe urma l a prins si pe el microbu' si de asta era contul mereu mereu on
ei si altii au fost cei cu care impreuna am reusit sa pastrez sate in mijlocul hartii atata timp, dar ca toti cei care au creeat probleme mari am sfarsit prin banare
sper sa nu trebuiasca sa mai fac alt post ca nu vreau sa ma cert cu nimeni si sper ca nu am plictisit pe nimeni
asta a fost si acum nu mai joc...
multumesc celor cu care am jucat si ii felicit pe invingatori din nou

si eu iti doresc tie succes in viata reala!
 

DeletedUser41742

Una zic si alta intelegi,infine,e mort de ceva vreme topic-ul,nu are rost sa mai rascolim trecutul pentru ca pana la urma se ajung tot la aceleasi povesti nemuritoare :)

Sanatate multa si sper sa ne mai intalnim si pe alte lumi !
 
Sus