Cum se gasesc/castiga obiectele din inventar?

DeletedUser

Nu am mai jucat de mult si nu stiu! Daca este vreo tema deschisa despre acest subiect as vrea sa imi fie prezentat!
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Momentan, la nivelul inventarului poti salva doar facilitatile premium pe care le achizitionezi si nu le activezi instant (in pagina Premium, in dreptul facilitatilor ai 2 optiuni - activeaza acum si pastreaza, cea din urma avand rolul de a salva obiectul respectiv in inventar pentru o utilizare viitoare sau o transmitere catre alti jucatori). De asemenea, tot aici, vei gasi si elementele (tot de tip facilitati premium) pe care le primesti de la alti jucatori.

Pe viitor, asa cum a fost anuntat in update-ul 8.19, se doreste migrarea armelor paladinului catre acest inventar, dar vom vedea atunci cand va fi cazul ce presupune efectiv acest lucru:


Inventar

Am adăugat o nouă facilitate, denumită Inventar, pentru a putea stoca diferite obiecte ingame. O veți putea găsi la nivelul opțiunii "Profil" din bara de meniu superioară. De asemenea, veți găsi și o mică supriză!

Inventarul poate să stocheze facilitățile premium ce pot fi dăruite dar va fi folosit și pentru stocarea diferitelor premii ce vor fi obținute în cadrul evenimentelor viitoare.

Mai mult decât atât, avem în plan pentru update-urile viitoare și migrarea armelor obținute pentru paladin către această pagină de inventar, ca parte a unui proiect mai amplu cu privire la paladin.
 
Ultima editare:
Sus