Cum se inchide o lume?

  • Autor subiect DeletedUser26795
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26795

cum se inchide o lume?
trebuie ca un trib sa cucereasca toate satele de pe lumea aia?
sau numai 50%?
sau cum?.....nu am gasit pe nicaieri un raspuns....
 

DeletedUser

faci un tiket, dar iti trimit eu pe privat raspunsul...nu o sa iti placa raspunsul celor de la tikete, crede-ma
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de fapt mie un admin mi-a zis ca atunci cand dau toti jucatorii delete de pe lumea respectiva
(nu am voie sa postez raspunsul, dar cam asta e pe scurt)
 

DeletedUser7708

Se termină lumea atunci când triburile rămase ajung la concluzia că nu se mai poate schimba nimic pe hartă :)
 

DeletedUser

DUPA cativa ani de zile;)

nu te gandi la un an,doi....7-8ani mai bine...depinde de jucatori:D
 

DeletedUser17342

din cate stiu pe dincolo lumile s-au inchis cand un trib domina 75% din HARTA nu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Poate din hartă :D

Şi chiar, s-a terminat până acum vre-o lume pe vre-un server de Triburile ? Nu să se închidă... să se termine.

Dacă da, care, unde şi ce s-a întâmplat după :confused: ?
 

DeletedUser

Acum am văzut, ms :D

Şi ce naiba se întâmplă când se termină... maniacii ăia care au stat atâta timp pe joc, primesc ceva :)) ?
 

DeletedUser15142

.de 1 2 3 si parca

Pai si eu ce am zis sunt tampit?

la germani .de lumilea asta sunt inchise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De terminat nu s-a terminat nici una ma :)) de inchis s-au inchis vreo 2 parca..1 si 3 ..n-am chef sa verific. ciao
 

DeletedUser

De terminat nu s-a terminat nici una ma :)) de inchis s-au inchis vreo 2 parca..1 si 3 ..n-am chef sa verific. ciao

Vorbeşti aşa, degeaba...
Pe .ro , lumile închise, mai sunt vizibile la "Statistici" şi poţi intra ca "vizitator". Te invit să faci acelaşi lucru şi pe .de şi apoi mai vedem dacă acolo sunt închise ori, s-au terminat :)
 

DeletedUser

Vorbeşti aşa, degeaba...
Pe .ro , lumile închise, mai sunt vizibile la "Statistici" şi poţi intra ca "vizitator". Te invit să faci acelaşi lucru şi pe .de şi apoi mai vedem dacă acolo sunt închise ori, s-au terminat :)

de fapt are dreptate alexia...nici o lume nu sa "terminat"....ci doar sau inchis...asta inseamna ca nu mai pot intra jucatori noi.......si dc ne-ar interesa ce se intampla pe .de...cand noi vorbim de ro:confused::confused:
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
cum se inchide o lume?
trebuie ca un trib sa cucereasca toate satele de pe lumea aia?
sau numai 50%?
sau cum?.....nu am gasit pe nicaieri un raspuns....

Mai exact, te referi la inscriere sau inchidere propriu zisa ? Din ce stiu tine de numarul de jucatori si de sate de pe lumea respectiva (raportul sate ocupate/sate barbari).

Deci, pe serverul romanesc sunt L1 si L3 care s-au oprit de la inscrieri pentru ca au depasit numarul de 300k de sate. In cazuri exceptionale, daca numarul acestora va scadea (se vor barbariza) se poate relua inscrierea.

Cat despre inchiderea definitiva, aceasta tine de numarul de jucatori activi (sub 1k parca).

LE : Ai dreptate, tine si de gradul de ocupare al hartii de catre acestia. Oricum, un raspuns avizat il primim numai de la un admin, eu spun doar din ce aud (adevarat, nu din orice surse).
 
Ultima editare:

DeletedUser

Mai exact, te referi la inscriere sau inchidere propriu zisa ? Din ce stiu tine de numarul de jucatori si de sate de pe lumea respectiva (raportul sate ocupate/sate barbari).

Deci, pe serverul romanesc sunt L1 si L3 care s-au oprit de la inscrieri pentru ca au depasit numarul de 300k de sate. In cazuri exceptionale, daca numarul acestora va scadea (se vor barbariza) se poate relua inscrierea.

Cat despre inchiderea definitiva, aceasta tine de numarul de jucatori activi (sub 1k parca).

Pe lumea 3 , de pe .de , sunt doar 210 jucatori:D si nu sa inchis , definititv:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus