Cum stim?

  • Autor subiect DeletedUser16390
  • Data de început

DeletedUser9568

Hai mai ma termina.
Ce ma dispera cel mai mult sunt 5x posturile !!!

Si eu am primit ban de cateva ori.
La inceput cand nu le prea ai cu jocul iei ban relativ usor.
Apoi, din motive obiective, greseli etc, am mai luat.
Oricum ceea ce vreau sa subliniez este ca pepsele sunt proportionale cu numarul de puncte si gravitatea greselii.
Pentru o injuratura poti sa iei ban 24 de ore, iar pentru alta poti lua ban permanent.
Daca vei considera ca judecata adminului nu a fost corecta poti cere redirectionarea cazului.
 

DeletedUser13498

Daca am un cont de sitter si intre timp apare proprietaru dupa 12 ore se cere sprijin pe granita e atacat un membru al tribului si e normal ca trimit eu si acel cont care am fost eu sitter asta ce inseamna ca eu si contul pe care am fost eu sitter o sa fim blocati ca nu au trecut 24 de ore ???
 

DeletedUser

Depinde ...

EX.:

Este permis să atacaţi jucători ai aceluiaşi trib de pe contul dvs şi de pe contul administrat ca sitter (atacuri pe jucatori diferiti).

Am vazut cazut cazuri cand pentru incalcarea acestei reguli s-au aplicat diferite pedepse.
De la 1 sat pentru unii si pana la 30 de sate pentru altii.
Exemple sint destule.

Depinde de punctajul pe care al ai ... e una sa ai un singur sat [ati ia din cladiri]
Si e una sa ai 100 de sate ... [ati ia cateva ...] :p
 

DeletedUser

aici e vorba de sute de sate nu de 1-2...sa fiu si ontopic...moryoka asta depinde de fiecare admin ,de cum interpreteaza fiecare
 
Sus