Cum va fi cucerita L3

DeletedUser

cine a avut dreptate?

Foarte tare, ma uit dupa 1-2 luni si ce vad?
Am avut dreptate dragilor: toate acele triburi de "profesionisti" au disparut!

Ma bucura ca ii vad inca in top pe M.T. si ma surprinde placut ca GoW (ex CIRC) nu a disparut, din contra.

Oricum cred ca este cea mai tare lume RO.

Ne vedem pe L4 daca o sa imi placa setarile.

Succes.
 

DeletedUser1627

ceeee????
=))
De uned ai scos ca GoW e ex. CIRC...
CiRC-ul a fuzionat cu n00b care acum e war?
 

DeletedUser

Dap..ce mai ramasese din CIRC de fapt a fuzionat cu noob..

Initial grupul lui Darth Raven parca in Gow a fost..
 

DeletedUser523

triburile de pe primele locuri sunt formate in majoritate din jucatori buni...
 

DeletedUser

What a load of crap.

:eek: Moare L3.. suntem pierduti .. dusmanii sunt la porti!!

Sau nu .. sunt curios cat o sa dureze pana isi dau seama astia ca nu au pic de unitate in trib..

Sunteti voi buni ,dar daca sunteti adunati claie peste gramada ramane de vazut cine se va organiza in vreun fel sau altul .. pana akum toate triburile top 10 care le stiu au fost facute la plesneala in afara de vreo 2 sau 3 (dar nu le zic ca sa nu ziceti ca tin partea cuiva)..si deci la fel de la plesneala se vor destrama in juma de saptamana ca sa faca alt trib care e si mai puternic si care se va dezvolta si mai mult si care se va destrama inca odata peste juma de zi si va face un trib care va fi de 3 ori mai mare si se va destrama de 3 ori mai repede si care se vor Bate Toti cu pumnii in Piept ca vor cuceri L3... ma mai urmariti ? Iar eu voi fi tot la fel de fericit in zona mea si voi cuceri tot la fel de multe sate pentru ca stiu in sufletelul meu meschin ca pana reusesc aceste mari triburi sa ajunga in cartierul meu eu voi la fel de mare cat oricare dintre ele .. deci .. spor la treaba baieti.
 

DeletedUser

nu e chiar aºa. anumite triburi au la bazã un nucleu de jucãtori ce lucreazã împreunã încã de pe alte lumi ºi acum sunt sudaþi. ºi poate da un trib mare e vulnerabil dar atât timp cât vor exista nuclee de jucãtori, aceia vor fi o forþã.
 

DeletedUser

parerea mea...acum nu sunt sigur...e o parere personala, e ca lumea 3 va fi cucerita greu:D
 

DeletedUser523

:eek: Moare L3.. suntem pierduti .. dusmanii sunt la porti!!

Sau nu .. sunt curios cat o sa dureze pana isi dau seama astia ca nu au pic de unitate in trib..

Sunteti voi buni ,dar daca sunteti adunati claie peste gramada ramane de vazut cine se va organiza in vreun fel sau altul .. pana akum toate triburile top 10 care le stiu au fost facute la plesneala in afara de vreo 2 sau 3 (dar nu le zic ca sa nu ziceti ca tin partea cuiva)..si deci la fel de la plesneala se vor destrama in juma de saptamana ca sa faca alt trib care e si mai puternic si care se va dezvolta si mai mult si care se va destrama inca odata peste juma de zi si va face un trib care va fi de 3 ori mai mare si se va destrama de 3 ori mai repede si care se vor Bate Toti cu pumnii in Piept ca vor cuceri L3... ma mai urmariti ? Iar eu voi fi tot la fel de fericit in zona mea si voi cuceri tot la fel de multe sate pentru ca stiu in sufletelul meu meschin ca pana reusesc aceste mari triburi sa ajunga in cartierul meu eu voi la fel de mare cat oricare dintre ele .. deci .. spor la treaba baieti.

na k ai vb si tu k sa te afli in treaba.....
 

DeletedUser3369

acum sa vedem cum arata lumea fara priory, mare parte urmand sa plece la sciti
 

DeletedUser3369

nici mie nu imi place..dar..politica e politica...niciodata nu mi-am batut capul sa o inteleg....mai tzaran barbar de felul meu...
 

DeletedUser1627

Acum sa ma bag si eu in seama... Sa va spun eu cum va fi cucerita Lumea 3... K44 de Eek!, K55 de xx--pyca--xx, K43 de gabipana, K45 de DarK* sau schija si... cam atat :)

Bine ca or sa mai fie si aliatii pe continentele astea (vorbesc de aia personali si de aia din trib) :D
 

DeletedUser

Acum sa ma bag si eu in seama... Sa va spun eu cum va fi cucerita Lumea 3... K44 de Eek!, K55 de xx--pyca--xx, K43 de gabipana, K45 de DarK* sau schija si... cam atat :)

Bine ca or sa mai fie si aliatii pe continentele astea (vorbesc de aia personali si de aia din trib) :D

si cand te ai trezit din vis era dimineata si trebuia sa mergi la scoala...:(
 

DeletedUser1924

Acum sa ma bag si eu in seama... Sa va spun eu cum va fi cucerita Lumea 3... K44 de Eek!, K55 de xx--pyca--xx, K43 de gabipana, K45 de DarK* sau schija si... cam atat :)

Bine ca or sa mai fie si aliatii pe continentele astea (vorbesc de aia personali si de aia din trib) :D

44 nu stiu dar pe 55 daca mai ia multe pomana pyca sigur o sa il stapaneasca :))
 
Sus