Cum vedeti lumea 12 peste 4 luni ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

maaaama ce harta haotica a tras smoke : )) catau cred ca nu l-ai platit bine.


cum mai sta l12? :D
 

DeletedUser17342

din barbari si interne nu stiu cum vei reusi tu asta:) vor veni si luptele incet incet
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
in rest ne vom bate ca niste chori..capai de sa gandit alex sa animeze si zopna mea si sa fuzioneze cu edenul..sau ma rog sa-si bata jjoc de ei. aprpo felicitari adex..nu ma gandeam ca ai sa ii pacalesti chiar asa pe toti:)) da macar asa iau sate de la dusmani nu ma mai acuza lumea ca, cresc doar din innobilari interne:D
 

DeletedUser

Pai tribul poate exista si cu un jucator cu un singur sat.
NU?
Sau te referi aici, fara majoritatea jucatorilor dintr-un anumit trib, sau fara majoritatea satelor lor.

on Topic :
Eu o vad cu cateva eliminari de jucatori + multi altii care se vor lasa.
E logic: prin trecerea timpului vor ramane tot mai putini jucatori :)) Fie acestia eliminati , fie alte cauze :)
Daca vom mai fi pe harta vom vedea.
Bafta.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ma refer la cei care abereaza, mint, inventeaza lucruri. Pentru ca sunt multi acolo care fac asta. Deci Persia nu va mai exista in conditiile actuale. Poate cum spui tu un trib de 2-3 jucatori valorosi pe la marginea hartii.
 

DeletedUser29241

Eu vad L 12 peste 4 luni cu Persia un trib modest care duce razboaie cu 3-4 triburi mari.

apropo adex,de ce crezi u ca Persia nu va mai exista?

Pe viitor foloseste optiunea edit!


Ok ok..voi folosi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29241

Mda,informatiile din interior ajuta destul de putin.
Nu se vorbeste pe forum despre eventualele atacuri pe care le vom da.
Dar ma rog,eu sper sa iasa bine aprop am vazut ca mi-ai mai facut rost de un vecin.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
pai cu cine vrei tu sa cuceresti persia? ca in afara de anubis ai o echipa de cacao nu stiu cum sa iti zic..cu breinco?care nu stie cum e configuratia unui sat de atac desi are 1.5 mil de puncte? cu symygeo care pierde sate in fata unui ucator de 50k care este in ijlocul vostru? cu cei veniti din eden care nu stiu unde sa fuga si ei sa se fereasca de razboi? singura ta sansa este sa intorci toata harta impotriva persiei si chiar si asa persia va rezistaa si in urmatoarele 4 luni. :) nu te imbata cu apa rece
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Catau, vei stii membrii WA mai ceva ca pe echipa nationalei de fotbal. Eu nu spun ca suntem de cacao sau de vanilie, cert este ca analizele tale sunt profesioniste si ma scutesc de orice comentarii. Cand ai pierdut sate la morticia spuneai ca ai vrut sa vezi cat suntem de rapizi si altele, nu ziceai ca punctajul ei era de zece ori mai mic. Ce este asa greu sa iei un sat doua, important este sa le pastrezi :)
Cei din Eden au venit de bunavoie, nu i-am fortat in nici un fel. Dupa cum stii, ei au ales democratic sa vina la noi desi nu aveam relatii cu ei, cu voi insa erau aliati. Dupa cum mi-au spus multi, in fapt au fugit de voi, nu neaparat au dorit la noi. Eu le-am oferit un acoperis ca bun roman ce sunt, nu neaparat in spiritul jocului cat al omeniei. Stiam ca veti face presiuni josnice asupra lor, ceea ce s-a si dovedit. In fine, imi pare rau pentru ei, se pare ca nu ati apreciat in nici un fel ajutorul pe care vi l-au dat. Sper sa va descurcati si fara el (ajutor) acum.
Va pleaca membrii (nu doar la xena ma refer, vor mai urma) ? Oare de ce ? Prea multa organizare ? Sau conducatori multi si buni in gura ? :) Intrebari retorice, nu trebuie un raspuns.

Metodele evocate de tine (a intoarce harta impotriva cuiva) au fost folosite de draga voastra regina, care umbla aplecata prin vecini pentru a smulge o alianta si o coalitie anti-WA. Asa s-au nascut multe dintre relatiile voastre diplomatice, stiut fiind faptul ca acesta este singurul vostru razboi. Nici nu putem face asta noi, din moment ce nu reprezentati nici un pericol real, sunteti buni doar pentru a ne scapa de inactivi. Razboiul cu voi pentru asta l-am mentinut (v-am si spus-o de fapt), pentru a selecta pe cei ce merita sa ramana, stiu si vor sa joace. Eventualele atacuri asupra voastra nu eu legatura cu noi, probabil si-or fi dat seama vecinii ca sunteti doar niste ferme :)

Inca o data, inceputul anului 2010 va gasi membrii persia in alte triburi :) Predictia mea.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
ei nu zau..pai sa vedem...W~A anubis are armata din eden pe sate costea e blindat de fostul wrath dar asta are legatura mai putine..gingirel era plin pana la refuz din armata lui daff. sa vedem cum i-ai autat tu pe cei din fostul eden..am intrat in ei ca in unt..ce a facut W~A? nu a dat spriin o lancie..de fapt ei sunt prea incepatori sa vada tactica care ai facuto tu. apropo de presiuni.nu ma du cu vorba ca stiu prea bine cat ai presat tu pe edenn mai tii minte o circulara care suna ceva de genu... citez " vreau sa stiu daca eden spriina si persia" iti era ciuda ca numai pe W~a sprijinea? din pacate au fost jucatori fara caracter care au incercat sa evite un razboi cat sa putut fiindule frica sa joace..si pana la urma au ales tabara in sanul careia avea mai multe sate:) cam asta este idoria eden..nu trebuie sa fii tu taticul lor protector.ca stii prea bine ca nu esti te folosesti de cine ai nevoie si gata:D iar cu mortitia laso moarta ca ea sa lasat de joc si tto atacul pe satul ala a meu a fost.. nu are rost sa crezi ca a fost slab de l-am cedat:D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Sper sa nu ramana Catau pe din-afara :) Nu de alta dar nu are cine sa mai concedieze pe cei ce pierd sate acum (auzi, il concediaza pe Daff desi avea sitter la el sa nu apara in statistici ... pfff)

Deci, predictia mea s-a indeplinit. Nu a durat nici 40 de ore si Persia a disparut. Intre bolovani :)

Acum spun asa : Peste 4 luni lumea 12 va scapa si de bolovani si de persieni.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus