Cum vedeti lumea 12 peste 4 luni ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29241

ei cred ca te grabesti putin..
Mai gandeste-te,nu am disparut,suntem prezenti numai ca intr-o alta formatie.
Si tribul Persia nu a disparut,ink este!
 

DeletedUser

crezi tu ? doar daca va fi L12 vs ~w.a~ :(
vad ca in 2 triburi a-ti reusit (rocks si persia), acum a-ti facut unul singur... oare va iasa de data asta ? vreo familie nu va intemeiati ?:D
nu va atacati, doar imi dau si eu cu parerea:p
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
omule cum i-amzis aseara si lui adex va fi imposibil sa fie scos un trib doar din atacuri... ne vimbate asa ani de zile:)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Cum vedeti lumea 12 peste 4 luni ?

Fara tribul Persia :) Ori ma las eu de joc.


55 Persia 3.778.004 3.778.004 20 188.900 467 8.090 ... se ocupa sacalii de restul.

Un trib slab, care nu a rezistat presiunilor. Se alatura Wrath (fostul), Zarg si Tampit, triburi care au disparut in urma conflictelor cu noi.
Ce-i drept, foarte rezistenti (datorita diplomatiei cu milogeala in a obtine aliante anti-WA) ... dar slab condus de persoane diferite care nu au stiut sa coordoneze cativa jucatori buni (ma refer in special la Nero XXI si Antonius Marcus, care au renuntat de altfel si la altii care au parasit tribul).

Persia a disparut, urmeaza bolovanii :)
 

DeletedUser26150

cum vedeti lumea 12 peste 4 luni?
sigur va fi altfel decat acum:) fuziuni,dizolvari,stergeri de cont si multe altele dar toate sunt imprevizibile asa ca cine va mai sta pe l12 va fi la curent de cum va arata lumea. probabil sunt cativa care stiu sau banuiesc de cum va arata dar majoritatea vor fi surprinsi:)


viata e scurta..incalca regulile,iarta repede,saruta incet,razi necontrolat si nu regreta nimic care te-a facut sa zambesti.
 

DeletedUser

exact, totul va depinde si de prioritatile din lumea reala, dar si de prieteniile ce s-au inchegat aici...deci vor fi destul de multe renuntari de conturi, dar si fuziuni ( unele chiar vor fi surprinzatoare daca ne raportam la momentul actual, nemaivorbind de inceputul acestei lumi) .... Un pronostic despre triburile prezente peste 4 luni: fuziunile la virf s-au consumat, va ramine sa se stabileasca diplomatia fiecaruia in functie de aspiratii prezente si viitoare, deci vor ramine triburile prezente, poate numai componenta membrilor se va schimba...
 

DeletedUser24374

In viziunea mea Lumea 12 va arata asa

UUUUUUUUUUUUUUU

OOOOAAAAAAUUUUU

OOOOOOOOOOOOOO

Urmat de un mare oleeeeeee

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu nu stiu cum va arata lumea 12 peste 4 luni..........am o gramada de variante dar sunt doar supozitii.Stiu cu certitudine ca White Angels,va fi,asa cum a fost pina acum,un trib ce si-a pastrat identitatea de la inceputul acestei lumi si care va ramine pina la ultima lance un trib.Restul..........e can-can.
 

DeletedUser

Cum va arata lumea 12?:)))..~W.A~..apropo adex stiti ca voi urmati nu??..nu mai aveti scapare pt ca sunteti cam inconjurati.13 negru va domina lumea 12 inca cel putin 2 luni..Dupaia numai dumnezeu stie.
 

DeletedUser

Cum va arata lumea 12?:)))..~W.A~..apropo adex stiti ca voi urmati nu??..nu mai aveti scapare pt ca sunteti cam inconjurati.13 negru va domina lumea 12 inca cel putin 2 luni..Dupaia numai dumnezeu stie.

Eu zic sa lasi amenintarile astea ieftine...pana una alta noi cei din SUD ne batem si ne-am batut de la inceputul lumii pana in ziua de azi cu alte triburi de la egal la egal. Nu ne-am aliat toti cei mai puternici ca sa luam sate de barbari sau triburi de nu stiu cate ori mai slabe.
Vdm noi ce va fi, cine si cum va domina lumea
 

DeletedUser

Crezi ca noi luam sate de barbari? Daca te uiti in centrul tribului T.B.S o sa vezi numai sate de barbari.Ma faci sa rad:cool:.
 

DeletedUser

daca asta ai inteles tu din postul meu, imi imaginez ce ai inteles tu din viata in general. Multa bafta cu acapararea lumii 12, peste 3 luni poate o sa fie numai 13 negru cine stie:D
 

DeletedUser

oricum noi cei din sud ne-am aliat toti pe ascuns defapt satele luate sunt cedate sa para totul real,dar sa nu spuneti nimanui,mai ales celor 13 negri :-S
 

DeletedUser30421

e o chestie interesanta la "familiile" astea de tirburi ... toate ajung sa dispara inainte sa isi atinga scopu sau visurile ;)
 

DeletedUser17342

da si eu am observat asta cam peste tot. eu le-am dat ceva sfaturi unora acum ceva timp. poate au uitat de ele, sau poate nu le-au luat in seama dar dupa cum spuneam mai demult fara sa fiu infatuat: foarte rar ma insel, iar pana acum pe joc nu m-am inselat niciodata decat atunci cand mi-a fost inselata increderea. dar aici tine caracterul altor oameni deja.

se stiu ei cei la care ma refer (completare: la sfaturi stiu ei cei la care ma refer. nu la increderea inselata ca de 6 luni nu am facut prostia sa las garda jos in fata nimanui pe lumea asta :) ) ;)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus