Cum vedeti lumea 12 peste 4 luni ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

scuza-ma ca ma bag:) dar fara suparare, nu cu atacurile pe care le dai tu in combinatie cu lukit :)) as putea baga si un CAMION intre ele. desi tu le dai destul de bine, adica acolo unde trebuiau potrivite le-ai potrivit la secunda(tot degeaba)... dar te rog schimba-ti echipa de atac :))


e si imi place, fake curatare+ noble train cu topoare si fake mult sprijin. destul de original :D pacat de efort ca dadea bine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30065

Spre mirarea ta TFN nu va disparea:)) nici de pe harta nici din capul vostru??? cat timp voi fii eu pe harta:)

adica sod dispare si tfn nu ? te contrazici cu regulile logicii . nu stiu ce sa zic , poate tu cunosti mai bine situatia :) . oricum succes tututor si multe sate .
 

DeletedUser30065

scuza-ma ca ma bag:) dar fara suparare, nu cu atacurile pe care le dai tu in combinatie cu lukit :)) as putea baga si un CAMION intre ele. desi tu le dai destul de bine, adica acolo unde trebuiau potrivite le-ai potrivit la secunda(tot degeaba)... dar te rog schimba-ti echipa de atac :))


e si imi place, fake curatare+ noble train cu topoare si fake mult sprijin. destul de original :D pacat de efort ca dadea bine

ms Crazy ca ma critici si ma lauzi in aceiasi fraza :)) , dar eu sunt mandru ca la 3 dim rupt de somn , fara sa planific nimic am dat cat de cat binisor . mi-m ajutat colegul (lukit) pe fuga , ce era sa fac ?
nu incerca sa ma bagi si pe mine in jocul vostru dur de cuvinte ca nu sunt genul :D , as putea sa iti trimit niste rapoarte si niste mesaje de la un coleg de-al tau ( peste 1,5 mil d pcte ) de tot rasul :)) , dar prefer sa discut despre razboi in general si sa nu particularizez prea mult lucrurile .
 

DeletedUser17342

chiar te rog sa imi trimiti pe privat pe joc. si priveste criticile ca si constructive:) in nici un caz ca si pe niste jigniri. ca nu imi permit asa ceva nici cu oameni pe care ii cunosc.

ps: in 4 luni, asta inseamna martie, vom vedea multe alte fete noi in razboaie si pe forumuri si cateva dintre cele vechi vor disparea
 

DeletedUser

nu incerca sa ma bagi si pe mine in jocul vostru dur de cuvinte ca nu sunt genul :D , as putea sa iti trimit niste rapoarte si niste mesaje de la un coleg de-al tau ( peste 1,5 mil d pcte ) de tot rasul :)) , dar prefer sa discut despre razboi in general si sa nu particularizez prea mult lucrurile .

Nu e nevoie sa le trimiti pe privat, poti sa le pui si pe forum, doar ti-am scris la vremea respectiva ce s-a intimplat...Nu-mi este rusine de ce am facut si de felul cum am dat atacurile, doar este un joc si vreau sa ma amuz...:eek:
 

DeletedUser24788

lumea 12 peste 4 luni.... pai eu zic ca nu vor mai fi in top aceleasi triburi de acum..
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Eu nu stiu cum va arata lumea 12 peste 4 luni..........am o gramada de variante dar sunt doar supozitii.Stiu cu certitudine ca White Angels,va fi,asa cum a fost pina acum,un trib ce si-a pastrat identitatea de la inceputul acestei lumi si care va ramine pina la ultima lance un trib.Restul..........e can-can.



asa cum? cu 12 academii? le mai triati mai gasiti cateva triburi ceva?
esti amuzant rau:)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Catau, mai bine taceai. Ti-am spus, cand vorbesti de noi informeaza-te, cunostintele tale se vad : pe unde mergi impreuna cu regina ta se alege praful.

Cum spune Rubio : restul e can-can. Sarbatori fericite :)
 

DeletedUser

Catau stii de ce Lord Adex se scrie cu litera mare si lord catau nu?Pentru ca tu mai ai mult pina cresti mare,:).Zimbeste si ocupa-te de caratul mobilei ca de cind va mutati de la un trib la altul stati cu valizele nedesfacute.Fii si tu ca bradul nu ca salcia ce se apleaca dupa cum bate vintul,:D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
sa fiu dupa cum bate vantul? pai nu-mi sta in fire. caratul mobilei? de unde iti veni ideea asta? asta faci tu in viata reala? de ce scrie lord adex cu litere mari? ai auzit vreodata de dorinte refulate? daca nu cauta un dictionar psihologic si ai sa vezi de ce unii cauta sa fie mari acolo unde sunt invizibili
 

DeletedUser

Au trecut 4 luni de cind Crazyesco a deschis acest topic.Nu am fost un profet cind am afirmat ca WHITE ANGELS va ramane un trib.Am fost doar realist.Salciile au ramas salcii,indiferent daca sunt persane,empirene sau .......Sarbatori fericite celor mari dar in primul rind celor mici!:"
 

DeletedUser29448

Au trecut 4 luni de cind Crazyesco a deschis acest topic.Nu am fost un profet cind am afirmat ca WHITE ANGELS va ramane un trib.Am fost doar realist.Salciile au ramas salcii,indiferent daca sunt persane,empirene sau .......Sarbatori fericite celor mari dar in primul rind celor mici!:"

b]Side 1:[/b]
Tribes: T.B.S
Players:

Side 2:
Tribes: ~W.A~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 124
Tabăra 2: 11
Diferență: 113

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,266,898
Tabăra 2: 99,589
Diferență: 1,167,309

image.php



Daca pun la statistica o academie a lui TBS ...iese ...

Side 1:
Tribes: TBS-R
Players:

Side 2:
Tribes: ~W.A~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 3
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 220,337
Tabăra 2: 27,985
Diferență: 192,352

image.php

Ar fi ramas un trib puternic daca nu s-ar fi nascut TBS-ul !
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus