Cum vedeti lumea 12 peste 4 luni ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Darkfall,esti un baiat destept nu trebuia sa iti dai in petec cu asta..Noi suntem inca un trib,fara 200000 de recrutari ca voi.Sigur dpdv strategic, probabil recrutand la vecin si la dusman,a-ti reusit sa aveti un grup de playeri activi cu care sa va fuduliti pe forumuri cu inobilarile impotriva lui Lord Adex.Dar nu cred ca despre stategiile mai mult sau mai putin curajoase ale voastre se discuta pe forumul asta.Se discuta despre cum ve-ti vedea lumea 12 peste ceva timp.Daca ve-ti reusi sa-l inobilati pe Lord Adex prin media asta de 350 de atacuri pe zi eu va spun bravo voua.Dar sa stiti ca luati ca si single,niciunul din voi nu a demonstrat inca ca e mai bun ca el.Asa ca let's have fun,fara sa incercam sa ne tarfalim adversarul pe forumuri de aiurea(cum stii prea bine ai facut tu cu contul ala care l-ai obtinut sitter in wa)si daca voi castigati sa va bucurati de "victoria" voastra si daca noi pierdem sa fim mandri de modul in care o facem.NU?.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Bre TBS, ce sa zic ... esteti cei mai tari :) A sosit si vremea voastra, dupa ce aproape un an v-ati uitat la noi cam de jos de va durea gatul.
Bune fazele cu desfiintatul wa pentru evitarea de statistici negative (in fapt, s-au pierdut niste cifre importante atunci, in fine), bune si strategiile de "preluari de conturi" etc. Dar toate astea nu fac 2 bani, situatia este cea care este. Brava voua si succesuri in viata :)
 

DeletedUser

Multumim! estem, estem :D... pai ne uitam cam in jos aproape un an... chiar ne venea sangele-n cap de la atata uitat :))) bine acum ca folosim lupa ca sa va vedem.
Ce statistica negativa... nu fac doi bani pe ea de statistica. Totul se rezuma la invingator si invins, iar noi dupa cum vezi suntem prima varianta.
Ce preluari de conturi :))) nu le luam cu forta... conturile ne erau imanate ca premiu... sti cand joci un joc(indiferent care)
la un moment dat mai primesti si bonusuri... :D

Adex, multe succese si succesuri macsime.

Multa Bafta!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Da dom'le, nu pot decat sa salut schimbarea discursului vostru. Vad ca se poate si fara aberatii ... Daca acesta este efectul infruntarii cu noi atunci suntem multumiti, am contribuit si noi la ceva pe lumea asta :)

App, cum va fi lumea 12 peste 4 luni ? Mai bogata, mai saraca :p ?
 

DeletedUser29448

Bre TBS, ce sa zic ... esteti cei mai tari :) A sosit si vremea voastra, dupa ce aproape un an v-ati uitat la noi cam de jos de va durea gatul.
Bune fazele cu desfiintatul wa pentru evitarea de statistici negative (in fapt, s-au pierdut niste cifre importante atunci, in fine), bune si strategiile de "preluari de conturi" etc. Dar toate astea nu fac 2 bani, situatia este cea care este. Brava voua si succesuri in viata :)

Offtopic: Atata ironie nefondata nu am mai vazut pana acum , spune adevarul , ai esuat lamantabil in conducerea unui trib cu 5-6 academii cate avea WA-ul iar TBS , v-am desfiintat fiecare academie , una cate una , ier referitor de dimensiunile familiilor de triburi , TBS nu s-au uitat niciodata de jos in sus ......dinpotriva au privit de sus , din varful statisticii razboiului contra vostra , in jos

On topic : In 4 luni cred ca se va desprinde familia de triburi castigatoare ......
 

DeletedUser17342

ia'uzi : )) mama cati R.I.P.'s pe aici mai sus

sad009.gif
sad012.gif
 

DeletedUser25042

Momentan SCREAM si TBS rullz:))Acum ca am scapat aproape de Wanted si Lr urmeaza TMH:)Of Doamne ce ne-om mai distra nu CRAZY?

Cred ca confurntarea finala este evidenta insa este cam greu de spus dupa parerea mea care va fi familia invingatoare.

Din colaboarea noastra cu ei am observat ca sunt destul de uniti incat sa fie o familie foarte puternica!
 

DeletedUser17342

pitic, sa nu grabim lucrurile, toate la timpul lor. TMH ramane o familie mare, si mai sunt si jucatori pe acolo. chiar si daca toate continentele alea ar fi goale, de barbari, tot ar trece cateva luni buneeee pana sa fie cucerite toate satele, l12 mai are mult pana sa se ajunga la o confruntare finala. si se vor schimba foarte multe intre timp

in schimb fara distractie si respect ce ramane? nimic! hai pusi mai piticule :*
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16887

Desigur, pentru a face jocul mai interactiv cred ca ar fi cu urari intampinata o surpriza pe l12.
Promit solemn sa ma ocup de aspect :)

Revenind pe un ton mai serios , dupa cum arata harta ultimele grupuri vor fi :

TMH, TBS, SCREAM.

Ce se va intampla in urmatoarele luni e greu de spus. Personal nu mi se pare de durata alianta TBS-SCREAM dar bineinteles poate ma insel, nu e decat o opinie subiectiva.

Din cate am observat exista diverse factiuni in unele familii.Probabil surprizele vor veni din partea lor.
Nu ne ramane decat sa asteptam si sa jucam intre timp.
 

DeletedUser17342

Peste 4 luni , or sa fie multi jucatori in mod de vacanta!

jucatorii care au timp de l12 sunt deja in 'mod de vacanta', da in RL :))

misterA, mai lasati naibii "surprizele" si jucati jocu ca numa 'surprize, surprize' sunteti mai rau ca andreea marin:))

poate prima surpriza e ca mai un rand de jucatori din TMH vor da stergere cont
 

DeletedUser17342

bine prietene 'xpl0sion' te cred pe cuvant. oi fi preluat si tu vre-un cont in tmh si gata sunteti toti eroi :))
 

DeletedUser36122

nah...eu nu am preluat nici un cont...defapt...e cam logic pe ce cont joc eu nu?
 

DeletedUser17342

dumnezeu va mai stie cu imbarligaturile alea de la voi :)) cu zecile de conturi / cap de locuitor din N-E hartii. o sa mai ramaneti numa 1 care tine toate conturile:)) o sa dea cu banu pe care sa il apere
 

Deleted User - 556077

dumnezeu va mai stie cu imbarligaturile alea de la voi :)) cu zecile de conturi / cap de locuitor din N-E hartii. o sa mai ramaneti numa 1 care tine toate conturile:)) o sa dea cu banu pe care sa il apere

esco tata uitate la semnatura lui spune tot :))
 

DeletedUser25042

aaa xplosion...si tu joci pe contuletzul ala?7 in 1 ca cafeaua nu crazy?:))

Pana si fostul vaii facea mijto de tine...Sincer contul ala e bataia de joc a lumii 12 cad unul vine si isi cere scuze unuia din tbs,iar mai tarziu vine si il injura e clar ce intelegere e intre voi:)).

Si imi pare bine ca teai bagat in seama..In sfarsit iti pot spune si eu ceva:
[17:08:43] nicusim - Cosmy: vreau sa vad eu
[17:08:44] nicusim - Cosmy: tbs
[17:08:46] nicusim - Cosmy: ce poate
[17:08:48] nicusim - Cosmy: ca tot se lauda

Tu zici ca ne laudam dar:
1.traiesti din interne si barbari
2.nu ai granita directa cu noi
3.Intreabai pe oxalat si pe miku cum e sa ai razboi cu tbs!


Si dupa cum spunea stranutelu,multi vor fi in mod de vacanta...Pt ca asa se intampla de obicei...Il stiu de pe lumea 11 si conducea un trib impresionant care avea razboi cu WALL(tribul meu) cand sau lasat cativa jucatori de ambele parti ambele triburi au cedat...Mai mult WALL care sa imprastiat si cum lumea 11 era impartita clar in 3-4 parti sa destramat si au aparut mici tribulete care controlau mici zona ale hartii...Sper sa nu se intample si aici asa!!!

Si mister a probabil ca de aia sau lasat multi de la voi...Din cauza jocurilor voastre de culise insa se cam "strange sfoara in jurul gatului vostru" si deja am scapat de LR si WAnted si cam toata alianta TBS&SCREAM se va muta spre voi...Fie ca cei mai buni sa castige!!!

P.S.

TBS si SCREAM se inteleg foarte bine asa ca nu sperati la o destramare a aliantei ca nu aveti sanse:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus