Cumpararea nobililor

  • Autor subiect DeletedUser9542
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9542

Exista posibilitatea cumpararii nobililor cu puncte premium.Va rog sa va da-ti cu parerea daca e oportun sa se introduca aceasta pe L3.
 

DeletedUser

asta ar lipsi sa se introduca asta apoi sa se raspandeasca pe toate lumile si cine-si permite sa cumpere pp pe banda rulanta devine zeu

ca o paranteza pe mine pp-ul nu ma costa nimic ( nu iau ilegal ci pe telefonul de la job pe care am o anumita suma de bani inclusa ) dar nu as vrea sa vad asa ceva pe o lume pe care joc sau pe una viitoare

va bubuie mintea numai tampenii , daca vreti sa bagati bani la greu in joc jucati travian , doar acolo la 2 zile dupa ce mi-a facut contul trebuia sa cumpar nu stiu ce prostii . nu va ajunge aia cu injumatatirea ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

Exista posibilitatea cumpararii nobililor cu puncte premium.Va rog sa va da-ti cu parerea daca e oportun sa se introduca aceasta pe L3.

DA perfect de acord ,orice pentru lumea 3 nu? :D

eu as zice sa se dea tot pe 3 cate o lada de bere la fiecare 100 sate de barbari innobilate daca tot e asa

ps chevyx cine a zis ceva de celelalte lumi;)?
 

pirates406

member
Scor reacție
0
buna gluma asta : ) )
pacat ca e reala : ( (
numai inventii dinastea se pot scoate din mintile oamenilor : ) )
 

DeletedUser

DA perfect de acord ,orice pentru lumea 3 nu? :D

eu as zice sa se dea tot pe 3 cate o lada de bere la fiecare 100 sate de barbari innobilate daca tot e asa

ps chevyx cine a zis ceva de celelalte lumi;)?

n-a zis nimeni . inca . da' daca e real sau nu nu ma intereseaza dar daca e va aparea si efectul de turma si fie vor cere unii sa aiba si ei pe lumea lor chestia asta ca ei nu-s mai fraieri ca altii fie mai marii inno vor decide asta . si se duce la draq in praznic jocul , peste putin timp vom putea cumpara si soldati pe pp sau sate direct cum zice lethal .
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Niciodata nu se va oferi aceasta posibilitate, achizitia de trupe, oricare ar fi ele, contra PP.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus