Cupa Mondiala - discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Stiti procedura.... fara jigniri, etc.

Pentru inceput... gasim 50 de jucatori care ar putea fi prezenti in septembrie ( probabil in 23 ) pentru rundele de selectie ?
 
Ultima editare:

DeletedUser

este o mica problema...daca e sa trecem de fazele europene iseamna ca tre sa trecem de germania...
deci tre echipa buna
 

DeletedUser40517

50 de jucatori? ha? pentru ce? erau de ajuns 20 , ma rog .. am si eu 2 intrebari :

1. cum vei alege acesti jucatori?
2. unde se vor tine " meciurile" , pe ce server?
 

DeletedUser

poi in ghencea sunt doar baalarii acum
pe national arena
ca putem avea multi suporteri acolo
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
50 de jucatori? ha? pentru ce? erau de ajuns 20 , ma rog .. am si eu 2 intrebari :

1. cum vei alege acesti jucatori?
2. unde se vor tine " meciurile" , pe ce server?

De ce 50 jucatori?
de asta :
Se pare ca rundele de calificare pentru noi vor fi in septembrie ( in a doua jumatate a lunii ) , cel mai probabil in data de 23.09, pentru ziua respectiva ( voi anunta exact ce si cum cand voi primi si eu versiunea finala ) o sa fie nevoie de aproximativ 50 de jucatori din care se vor alege in urma rundelor de selectie cei 20 care vor reprezenta efectiv tara la fazele finale.
 

DeletedUser40517

Aha , scuze ... nu am citit tot , mereu fac asa :)

Oricum , intre timp , m-am inscris si eu pentru echipa de pe.net :) ei par mult mai sociabili si mai uniti decat multi dintre voi care doar va dusmaniti si faceti glume proaste :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda daca joaca nemti ce ma noi suntem romani...daca lucram in echipa nu ne scote nimeni....
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Daca ma uit pe threadul initial cred ca gasim 50 de jucatori... La campionatul propriu-zis vor participa numai 20 alesi dupa rundele de selectie din septembrie, inca nu stiu si cum se va face selectia, dar probabil in functie de performantele fiecaruia de pe rundele de selectie, o sa revin cu detalii cand le voi avea. Dar pana atunci cred ca s-ar putea aduna cat mai multi jucatori.
Hai sa facem altfel, imi dati PM pe forum cei care doriti sa participati la rundele de selectie si va trec eu pe o lista aici!, dupa ce se face selectia este destul timp si pentru echipa de 20 se se sudeze. De acord ?

Sau poate Radu are deja o lista facuta....
 
Ultima editare:

DeletedUser

deci eu sincer sa fiu nu imi dau seama cum o sa se faca speeduri ca sa se aleaga echipa....nu suntem destui ca sa putem spune ca am avea pentru ce sa ne batem....fiindca daca e sa o luam asa...daca luam 10 jucatori buni contra toata harta ghici cine castiga....puteti spune ce vreti dar unii au in sange treaba asta
nu stiu sa piarda
si nicidecum nu ma refer la mine
sunt chiar din echipele de pierzatori daca e sa o luam asa
toata lumea stie ca imi place sa joc la un sat....
in fine
chiar as vrea sa vad cum se va alege echipa
 

DeletedUser40605

toata lumea stie ca imi place sa joc cu mai multe sate si sa nu fiu pe 1 la agresori. pacat ca joc in echipa de pe .net
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus