Cupa Mondiala - discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@JD: normal ca nu pe .ro, e mult mai slab decat cand jucam noi :)
@red hot: stai linistit ca am jucat impreuna pe mai multe servere, la fel de buni peste tot ;)
@Invalid name: cum sa nu stiu ma :)) jucam normal, refacem 24/24 la CM :) mai sti cand ai adormit la microfon? :)) si dupa spuneai ca n-ai adormit dar noi te-am auit cum sforaiai :))
 

DeletedUser

Observ ca chiar (da cacofonie, probleme?) daca speedul este undeva sub nivelul marii, tot apar guralivi care sa vorbeasca mult si degeaba.

b3st desi e el mai handicapat asa din fire :D joaca mai bine decat multi, foarte multi jucatori de speed.Este unul dintre primii romani de care am dat pe .net, eu fiind al doilea...stiu ca in prima runda pe care am jucat-o dupa ce m-a ajutat, m-a si atacat spunand: asa este jocul! :) si avea dreptate.Putin respect, in timp ce voi va bateti cu barbarele.
 

DeletedUser28514

Observ ca chiar (da cacofonie, probleme?) daca speedul este undeva sub nivelul marii, tot apar guralivi care sa vorbeasca mult si degeaba.

b3st desi e el mai handicapat asa din fire :D joaca mai bine decat multi, foarte multi jucatori de speed.Este unul dintre primii romani de care am dat pe .net, eu fiind al doilea...stiu ca in prima runda pe care am jucat-o dupa ce m-a ajutat, m-a si atacat spunand: asa este jocul! :) si avea dreptate.Putin respect, in timp ce voi va bateti cu barbarele.

La 8 dimineata dupa o noapte de speed cine se batea pe tw? miri si b3st:))
 

DeletedUser40830

Sper să scoateţi un rezultat bun :) Lumea chiar are aşteptări de la voi , acum să vedem ce aşteptări aveţi voi de la voi ;) .
 

DeletedUser

sincer nu prea va ce rezultate ar avea echipa romaniei daca ne pleca jucatorii pe alte servere
savana prietene,nu ti-ar placea sa jucam noi impotriva lor?
sau kala?
sa strige dupa aia ca ei sunt cei mai buni/?
e clar ca ar castiga daca ne pleaca crema pe alte servere
inclusiv kala
chiar daca ne mai certam si una alta de multe ori am facut team bun
astea deja sunt aere ca mergeti pe .net
daca va credeti buni jucati aici
sa le demonstram cine pe cine rupe


si btw raka...ai putea sa dai si niste puncte premium din partea TT pentru simplul fapt ca unii vor sa participe
asta dupa ce incepe campionatul ofc
 

DeletedUser

The list has been drawn for those definitely assigned to the .net speed team .
These players sent in applications and /or did satisfactorily in the Qualifier rounds .

The players selected are (in no particular order) :



Snollygoster
najiosmat
TER@STIOS
gutterhog
Skynub
Jobson1984
LouisVuitton
.kNo.
Underwater.
Laptop-Freak
dude look weed
kala rom.killer
Power28
freezing moon.
xXkingsamXx
Keith*
bulkster
jaults
Adrian D
Faurio Is KING
Katya911
Please?
controleng
Stachu Rockefeller
ibr77
SaEiD

good luck guys

oare joaca miggy pe bulkster?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Care-i faza cu pacpac că niciodată nu mă prind...))

PS:

b3stialu a spus:
Daca tu crezi ca ia bagat lui b3st deff in sat cat am jucat rundele astea te inseli rau de tot.

La faza respectivă îmi pun eu cuvântul şi onoarea la bătaie, zicând calm şi încet că da, lui b3st i se bagă deff în sat cât joacă rundele (nu că îl ajută cine ştie ce, oricum e trimis la margine dacă se pune cineva pe capul lui). Cred că pe mine nu o să mă contrazici :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36071

Text original b3stialu
Daca tu crezi ca ia bagat lui b3st deff in sat cat am jucat rundele astea te inseli rau de tot

nu are sens sa mai vorbesc cu vedetele , sorry ... mai conteaza daca i-a bagat sau nu? conteaza doar ca e un jucator slab cu un noroc extraordinar pentru ca s-au trezit 2-3 playeri sa-l pupe in *** ... wooow , asta e b3st de iesea numai pe 1 acum 2-3 ani , haha ... avea 2000 topoare cu cazarma 10 ( start de la 26 p )
 

DeletedUser

Bafta tuturor :) Si sa speram ca vom avea o echipa care o sa surprinda celelalte tari.
 

DeletedUser

Text original b3stialu
Daca tu crezi ca ia bagat lui b3st deff in sat cat am jucat rundele astea te inseli rau de tot

nu are sens sa mai vorbesc cu vedetele , sorry ... mai conteaza daca i-a bagat sau nu? conteaza doar ca e un jucator slab cu un noroc extraordinar pentru ca s-au trezit 2-3 playeri sa-l pupe in *** ... wooow , asta e b3st de iesea numai pe 1 acum 2-3 ani , haha ... avea 2000 topoare cu cazarma 10 ( start de la 26 p )

tinere, lasa speedul romanesc ca e egal cu 0 :) dar b3st cand juca speed, nu exista triburile.ro si jucam pe .net ;) si acolo eram recunoscuti pentru rundele speed.

Si vii tu acum sa denigrezi tot ce a facut b3st? esti copil.
E el mai handicapat in comportament dar c ajucator n-ai ce sa ii spui.
 

DeletedUser

tinere, lasa speedul romanesc ca e egal cu 0 :) dar b3st cand juca speed, nu exista triburile.ro si jucam pe .net ;) si acolo eram recunoscuti pentru rundele speed.

Si vii tu acum sa denigrezi tot ce a facut b3st? esti copil.
E el mai handicapat in comportament dar c ajucator n-ai ce sa ii spui.

Lasa-ma si cu .net ca e balegar mai mare ca pe .ro acolo.

Nu zice nimeni ca nu a fost jucator de speed b3st, dar de la runda 200 pana la runda ~1500 e ceva, sunt vreo 1300.. nu stiu ce a-ti jucat voi pe .net nici nu ma intereseaza, problema e una singura, sunt destui jucatori care va fac capu' mare, care nu-si bat gura zilnic pe aici, si iti mai spun, savana 1 vs 1, il face pe b3st la ora actuala.

Daca si pentru mizeria asta de cupa, se umbla cu rahaturi, e grav de noi :) In loc sa se adune cei mai buni 20 de jucatori aceia pe care toata lumea ii numeste fitosi, sau smecheri, sau aia ce nu-si incap in pepeni, cum li se mai spune, tin sa va anunt ca aia fac echipa, degeaba veniti si spune-ti ca nu e nevoie de ei, nu e nevoie de ei, daca nu vreti performanta, in afara podiumului orice inapti pot sa ajunga..

Oricum multa bafta.
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Dupa mine v-as trece pe toti pe lista de participare la selectii, dar nah, daca omul nu vrea nu pot sa il oblig.
 

DeletedUser28514

Si totusi savana eu nu prea inteleg de ce te afirmi tu aici. Atata timp cat nu joci cu noi impotriva altor tari si joci impotriva noastra parerea mea este ca tu esti cel mai slab, slab pentru ca nu ai avut curajul sa joci alaturi de ai tai si ai fugit pe .net.

Miri te saluta toxic-moon:D
 

DeletedUser33163

pana la urma,e treaba lor unde joaca. cei de pe .net au stiut sa se organizeze
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus