Cupa mondiala la speed.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23101

eu 2 atunci app cred ca ar fi bine sa mai punem odata skypeurile sa nu ne incurcam :)

danny28095 skype
 

DeletedUser40605

Daca tot va inscrieti de ce nu vorbiti cu Rakanishu sa organizeze si el niste amicale? (nu cred ca se supara nimeni daca nu joaca cateva ore pe speed pe ro ca sa lase locul nationalei - eu unul as fi incantat sa vad nationala cum se descurca si sa invat cateva din strategiile adoptate)
 

DeletedUser38895

Invataturile raposatului Sun-Tzu sunt palavre in comparatie cu dezbaterile de pe topicul asta..

Apropo, a facut cineva armata? :)
 

DeletedUser

rakaaaaaaa!!!!!!vorbeste cu ungurii sa vina la amicale!!!!!!

le dam bani daca trebuie
 

DeletedUser23101

petrisor, te-ai tampit! Sa platesti lumea ca sa se joace cu noi? Eu zic sa venim la ei pe server si sa nu ii lasam sa castige vreo runda pana accepta amicalele :D
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Ce să îi plătim bre???
Ei nici nu ar ştii juca în echipă dacă nu i-ar conduce românul Regele Thomas, care ca fapt divers ar dori să joace pentru România...deci... :rolleyes:
 

DeletedUser

O intrebare... de pe o scara de la 1 la 10, cat de noob credeti ca sunt ? :))
 

DeletedUser25286

cu cat e nota mai mare , esti mai noob, sau cu cat e mai mica?
 

DeletedUser36071

Nota mea pentru icanseey0u este 5 ... adica la jumate , nici noob nici bun ...

Cat despre MAESTRUL VALJAN !!!!! nota mea pentru dvs. este 953902385092098492048490308409383920849892993,(6) + , pentru ca dvs. sunteti cel mai bun jucator de triburile ... sper ca intr-o zi sa imi permiteti sa va fac pantofii
 

DeletedUser

Nota mea pentru icanseey0u este 5 ... adica la jumate , nici noob nici bun ...

Cat despre MAESTRUL VALJAN !!!!! nota mea pentru dvs. este 953902385092098492048490308409383920849892993,(6) + , pentru ca dvs. sunteti cel mai bun jucator de triburile ... sper ca intr-o zi sa imi permiteti sa va fac pantofii

Pe speed ai facut faza de nesimtit... pana la urma tot cu gandul la backstab erai... Macar ce au facut o parte din prietenii tai in multe ore, eu am facut in 3-4. Si daca tot era vorba ca eu am jucat in rvansa(desi nu s-a intamplat, doar cu valjan), ai vazut vreun sat de atac la mine? Eu ti-am zis sa ma lasi sa ma pregatesc si ma bateam cu toti 3... :)) Oricum pierdeam, tot aia era! Credeam ca dai si tu un 4.85 sa nu fiu chiar asa de noob :)) 5? :(
 

DeletedUser36071

Pe speed ai facut faza de nesimtit... pana la urma tot cu gandul la backstab erai... Macar ce au facut o parte din prietenii tai in multe ore, eu am facut in 3-4. Si daca tot era vorba ca eu am jucat in rvansa(desi nu s-a intamplat, doar cu valjan), ai vazut vreun sat de atac la mine? Eu ti-am zis sa ma lasi sa ma pregatesc si ma bateam cu toti 3... :)) Oricum pierdeam, tot aia era! Credeam ca dai si tu un 4.85 sa nu fiu chiar asa de noob :)) 5? :(

sincer sa fiu , eu nu dau backstab ... serios vorbind acum , insa aialalti 2 tot ziceau , cine e mai rulz ala ... hai sa dam pe el , hai sa rezervam , eu doar rezervasem , credeam ca ai si deff , apoi ai iesit din trib :p
 

DeletedUser

Oricum m-ati fi atacat... si nu puteai ataca in trib, d;aia am iesit! Nu era vorba ca n-as fi luptat, dar erati 3 impotriva mea... Ce puteam sa fac cu toate satele mele de atac? Abia daca l-as fi luat pe ala, vladcs, care in mare parte abia s-a dezvoltat...
 

DeletedUser23101

pai ma dadeai split si dupa trimiteai trenuri de nebun si ii rezolvai :p
 

DeletedUser5168

Puteţi termina cu ironiile? Şi să ne concentrăm mai mult pe acest 'mondial'?
Chiar nu vreţi să facem o figură frumoasă acolo?
Înca editat TT voi, fara jignire, dar nu puteţi lăsa orgoliul si foamea după faimă de-o parte?
Ăia joacă, si pe .de sunt probleme de orgilii, dar ei le lasa de-o parte pentru "Ţară". . . Nu mai daţi dovadă de imaturitate, macar daca va respectaţi puţin, puteţi lăsa de la voi, macar pentru 2-3 saptamani..

Fara limbaj nepermis.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23101

Cred ca vroiai sa zici orgolii :p

Daca doar le mentionezi problema exact cum au facut altii in restu de 15 pagini nu o sa ajute cu nimic... Daca vrei sa ajuti zi solutii la nebunia asta.
 

DeletedUser36071

solutia ar fi sa se inchida topicul asta plin de posturi idioate , sa se deschida altul in care sa se scrie doar numele jucatoriilor inscrisi si completarea , nimic mai mult , cine scrie altceva , sa i se stearga postul , si sa se deschida unul nou pe la jumatea lui septembrie sau cand primeste rakanishu detalii noi ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus