Cupa mondiala la speed.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5168

uite ca a aparut unu' bun :D

daca joaca si michaelscofield ma bag si eu.

Scz pt dublu post, dar DA merita.
Pace :D





l-am corupt si pe el sa joace ... :D

[8/9/2011 11:56:33 PM] DarK AngeL !: aa, ok, dar pe la cupa mondiala, nu vrei sa joci ^^?
[8/9/2011 11:56:45 PM] MichaelScofield: acolo da :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Atunci ne bagam :) sa vedem daca vom fi alesi, tot nu vad cum se vor alege jucatorii.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Saptamana viitoare voi anunta ceva noutati, in mare, vor exista niste runde preliminarii in care se vor alege cei mai buni jucatori care vor reprezenta fiecare tara, din cei 20-25 cu cat se vor prezenta fiecare vor fi alesi doar 5, maxim 10 care sa participe efectiv la concurs, nu este inca stabilit concret dar va voi tine la curent.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Se pare ca rundele de calificare pentru noi vor fi in septembrie ( in a doua jumatate a lunii ) , cel mai probabil in data de 23.09, pentru ziua respectiva ( voi anunta exact ce si cum cand voi primi si eu versiunea finala ) o sa fie nevoie de aproximativ 50 de jucatori din care se vor alege in urma rundelor de selectie cei 20 care vor reprezenta efectiv tara la fazele finale.

In mare va fi asa :

Septembrie - selectia ( se vor juca rundele pe serverele externe - nu la noi )
Noiembrie - faza Europeana a campionatului. ( European Masters )
Decembrie - faza Finala a campionatului. ( World Masters ).

Ca sa ajungem la faza finala din Decembrie trebuie sa ne calificam la faza Europeana.

Sistemul initial anuntat nu s-a schimbat, la fazele Euro si World va fi tot sistemul pe grupe ( ca la fotbal ).


Voi inchide aceasta sectiune din motive lesne de inteles, va ramane deschisa doar pentru anunturile oficiale. Discutiile legate de campionat le vom purta aici.
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Inscrisi pentru rundele de selectie :

1. st3l1s7ul
2. Sisu.com?
3. b3sT
4. petrisorrr
5. g 3 c K O
6. Akirus
7. flrthebest
8. X Gamer
9. MirifiCu
10. lunyu
11. Takeshi Tikano
12. b3stialu
13. inger negru 00
14. Varufashion
15. MichaelScofield
16. Cică.ro
17. bolundica
18. Fro1D
19. Spasme?
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
PS, pentru cei care probabil nu au inteles.

Septembrie - selectia ( se vor juca rundele pe serverele externe - nu la noi ) - cu alte cuvinte nu fac eu selectia, ci organizatorii si se va face probabil in functie de performantele fiecaruia de pe rundele respective.

Cand voi avea detalii noi le postez aici imediat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus