curiozitate

  • Autor subiect DeletedUser23172
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23172

as fi curios de ce e interzis sa faci o reclamatie pe forum?asa trebuie sa fie justitia,oarba?cine supravegheaza activitatea adminilor?
 

DeletedUser1630

reclamatiile se fac doar prin sistemul suport
daca se fac acuzatii grave nefondate adminilor,aici pe extern, se poate ajunge sa iti baneze contul in joc
 

DeletedUser6558

Probabil că dacă toată lumea ar începe să reclame aici tot felul de lucruri s-ar transforma în bâlci.
 

DeletedUser23172

v-au spalat astia creierele de nu aveti curaj nici sa deschideti gura?
 

DeletedUser23172

asa ne educa in spiritul de turma si in cel potrivit caruia capul plecat sabia nu-l taie.Va e frica lasilor?Nu e printre voi nici un barbat adevarat care sa ia atitudine?Stiu ca sunteti multi carora adminii le-au facut magarii dar ati inghitit si ati tacut.pentru ce?pentru un joc amarat?lasati-i sa joace ei cu regulile lor murdare
 

DeletedUser431

Au fost destule cazuri in care reclamatiile au fost facute publice si nu s-a ajuns la nici un rezultat, ba mai mult, jucatorul care a facut acea reclamatie a fost pedepsit. Atata timp cat exista un regulament care interzice aceste reclamatii publice, atunci acest regulament va fi respectat.

Oricum, ce rost ar avea daca reclamatiile tale ar fi publice, ar face mare valva, mult scandal si dupa o saptamana apele s-ar linisti pentru ca moderatorii acorda cateva "vacante" si avertismente. Si o luam de la capat cu viata noastra linistita de forumisti :)
 

DeletedUser23172

regulamentele sunt facute de ei ca sa le fie lor cald si bine,iar daca reclamatiile ar fi publice ar demonstra ca nu sunt partinitori si n-au nimic de ascuns ceea ce nu e cazul-am facut contestatie si nu mi s-a raspuns asa ca e bine sa stie toata lumea ca atat timp cat vom accepta sistemul asta represiv ne putem astepta la orice abuz
 

DeletedUser431

este un joc online pentru care nu platesti (decat optional), daca ceva nu-ti convine poti renunta oricand...la tickete se raspunde mai greu deoarece sunt foarte putini admini care le prelucreaza si sunt foarte multi jucatori care le trimit....
 

DeletedUser6558

v-au spalat astia creierele de nu aveti curaj nici sa deschideti gura?

Nu. De fapt, am unele inclinatii anarhiste. Sa iti demonstrez ca pot deschide gura...? o sa zic ca nu-s de acord cu regula care interzice transferul satelor de pe sitter, pe care o consider excesiv de drastica. Dar daca toti ar face reclamatii aici, s-ar transforma in bilci. Asta am zis eu, si nimic mai mult.
 

DeletedUser

riciulica daca ai ceva impotriva adminilor iti recomand sa faci un tiket cu titlul pentru carmi.
este interzis sa faci asa ceva pe forum :)
o zi buna
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus