Curte Nobila

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început

DeletedUser6681

Sa vedem cine are si primul :)))

PS: nu este a mea .. daca va asteptati sa ma laud

Btw, felicitari posesorului
 

DeletedUser

corect.. felicitari doeion:p (daca sta atat de bine cu resursele si trupele inseamna ca a facut o alegere buna)
 

DeletedUser

da abia cu curte cu tot are 3k puncte
da si pariez ca trupe are mai deloc si va lua un barbar sau un sat de maxim 1k
 

DeletedUser

@poda comentariul tau a fost pur "romanesc" :)

@john din pacate trebuie sa astept inca doua saptamani pentru 5k la cum merge harta. dar farmez suficient sa-mi permit sa "irosesc" talerul pe un sat cu minele comparabile cu ale mele
 

DeletedUser5168

E o 'aberatie' sa iti faci curtea de acum, adica mai ales daca ai de gand sa iei jucator de 1k-1.5k , care d-abia a invatat sa joace si are atelieru`n 8 (am spionat eu un 'vecin' si il; are:)
Doar cand or mai creste satele, 10 zile, atunci vor incepe innobilarile "serios"...
 

DeletedUser

bai , si cat va mai ofticati ca nu aveti si voi curtea , simt asta :D
 

DeletedUser

Felicitari celor cu curte nobila , este meritul lor timpul depinde de tot :D
Ai timp si esti activ ai de toate :rolleyes:
 

DeletedUser38023

E o 'aberatie' sa iti faci curtea de acum, adica mai ales daca ai de gand sa iei jucator de 1k-1.5k , care d-abia a invatat sa joace si are atelieru`n 8 (am spionat eu un 'vecin' si il; are:)
Doar cand or mai creste satele, 10 zile, atunci vor incepe innobilarile "serios"...

Asa este, dar uratii astia nu l-ar crede nici pe Illidan daca le-ar spune-o .. :eek::D

si asta ar trebui sa ma impresioneze ?

Sa nu cumva! Cred ca intr-un an inchidem lumea si noi cu noobs .. ne facem si noi smecheri .. :D
 

DeletedUser

Nu stiu ce intereseaza pe unii ce sate se iau .....
Sunt o parte de jucatori care pot oricand confirma pe oricare lumi ....... si o parte ca fac doar spam ....
Munciti si voi fratilor cate 20 de ore pe zi si poate luati si voi primul sat.....:p

Cum zice si marele Guta ......"Ce mor dusmanii mei" ......:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu stiu ce intereseaza pe unii ce sate se iau .....
Sunt o parte de jucatori care pot oricand confirma pe oricare lumi ....... si o parte ca fac doar spam ....
Munciti si voi fratilor cate 20 de ore pe zi si poate luati si voi primul sat.....:p

Cum zice si marele Guta ......"Ce mor dusmanii mei" ......:D

Clar...felicitari si spor la barbare. Daca nu sunt baieti la fel de draguti ca tine, cand vreodata sa castigam lupta impotriva barbarelor ?
 

DeletedUser

pe lumea asta sa zis cu barbarele :D

o sa inobileze baietii barbare de 36p :))))

o sa fie chiar amuzant :D


Cat despre guta..e alegerea lui. mie unul mi se pare o prostie sa te duci spre curtea nobila cand nu ai nici macar 14k ferma ocupta
 

DeletedUser

zise ciura, care a luat-o în bot pe 24 : )))

nu ştiu după ce mai postezi filozofule :))
 

DeletedUser20252

Si inca de la cine...de la un un trib ce are in conducere un jucator maxim mediocru ca mine :D

Fiecare isi face curtea cand vrea el,daca a facut bine sau nu,o sa afle el singur destul de curand.
 
Sus