Curte Nobila

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început

DeletedUser32745

Nu stiu ce intereseaza pe unii ce sate se iau .....
Sunt o parte de jucatori care pot oricand confirma pe oricare lumi ....... si o parte ca fac doar spam ....
Munciti si voi fratilor cate 20 de ore pe zi si poate luati si voi primul sat.....:p

Cum zice si marele Guta ......"Ce mor dusmanii mei" ......:D

Ai dreptate... cand intri cu mai multe conturi, ai mai mult de "muncit"... n-o mai fa pe ala bunul, ca iar patesti ca pe 25 si te rogi de baieti sa te ierte si sa te ia la ei in trib.:eek:
 

DeletedUser26528

Totuşi prea vă grăbiţi cu nobilii . . . sate mici , aiurea !
 

DeletedUser

Si inca de la cine...de la un un trib ce are in conducere un jucator maxim mediocru ca mine :D
aici nu te pot contrazice, esti mediocru intr-adevar;)
referitor la curtea nobila, probabil este putin prea devreme, dar depinde cum joaca fiecare, nu aveti de unde sa stiti ca acei jucatori nu au "nici macar 14k ferma ocupta" ;)
 

DeletedUser5168

Felicitari doe pentru al 2-lea sat innobilat ^^ (să fie cu folos).
 

DeletedUser

Ai dreptate... cand intri cu mai multe conturi, ai mai mult de "muncit"... n-o mai fa pe ala bunul, ca iar patesti ca pe 25 si te rogi de baieti sa te ierte si sa te ia la ei in trib.:eek:

bai baiatule , nu cred ca sa rugat guta sa il lu-am in HFG , eu l-am chemat in trib ,asa ca taci daca nu stii..si oricum iti da clasa la triburile asa ca taci in *** de noob..
 

DeletedUser

bai baiatule , nu cred ca sa rugat guta sa il lu-am in HFG , eu l-am chemat in trib ,asa ca taci daca nu stii..si oricum iti da clasa la triburile asa ca taci in *** de noob..
nu stiu de ce trebuie sa dati socoteala oricui ;)
nu stiu ce se intampla, dar de la un timp pe forumul extern gasim doar "lume buna"... vedete alea alea:rolleyes:....... mi-e dor de vremurile de altadata:D
 

DeletedUser32745

bai baiatule , nu cred ca sa rugat guta sa il lu-am in HFG , eu l-am chemat in trib ,asa ca taci daca nu stii..si oricum iti da clasa la triburile asa ca taci in *** de noob..

Domnule inaripat, eu NU MA REFERAM la HFG... daca nu li se facea mila unora din TOM, trebuia sa-i faci invitatia pe celelalte conturi.:D
Cat despre clasa; ce clasa sa-mi dea, cand o singura data am picat langa el si doar eu am ramas cu satul pe loc?:eek: Ce sa-i faci, nu poti avea avelasi bulan pe toate lumile:rolleyes:
N-am nimic cu tine, cu el sau cu oricare altul, dar nu va mai uitati ca unul are cateva milioane pe o lume si apoi sa-i ridicati statuie;)
Spor la joaca si nu te mai ambala fara motiv.
 

DeletedUser

pe lumea asta sa zis cu barbarele :D

o sa inobileze baietii barbare de 36p :))))

o sa fie chiar amuzant :D


Cat despre guta..e alegerea lui. mie unul mi se pare o prostie sa te duci spre curtea nobila cand nu ai nici macar 14k ferma ocupta

;)) ai sa vezi ca satele bonus de 36p o sa fie innobilate :D:D:
 

DeletedUser

O sa ajunga toti sa ia barbare de 100 de pct :) Eu sincer vreau sa ocup in ferma peste 12k si atunci o sa iau un sat frumos de 3-4k :) Asta este cel mai bine ,parerea mea.
 

DeletedUser40739

Fro1D ce ferma frumoasa ai langa tine ( 2.615 pct ) :X .. imediat cresti sa mai ai inca 2-3 asa ! :)
 
Sus