:D V-am promis un raport! :P

  • Autor subiect DeletedUser1627
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1627

Mda... V-am promis un raport de sfârºit de Lumea 3... În care sã dovedesc ºi cã, dacã trimiteþi 4 nobili într-un atac nu luaþi satul :D

Agresorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 7.6%
Moral: 100%

Agresor: Eek!
Sat: Eek! (474|494) K44

Numãr: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 135
Pierderi: 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 12

Apãrãtor: HUN73R
Sat: --== 068 ==-- (474|495) K44

Numãr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Pradã: 113 113 114 340/340
Modificare de adeziune Aprobare scãzuta de la 100 la 75



Astã e print screen-ul :)

ªi da... Am un singur sat :(
 

DeletedUser

Oficial, ma bucur sa-ti spun ca la un examen rapid s-a constat clar...nu esti sanatos. Nu ca n-ai fi stiut deja asta... :D
 

DeletedUser

Don't judge him, you're not God:D
Mdeah...pliktiseala e o maladie grava uneori...
 

DeletedUser

Pacat ca n-ai trimis mai multi nobili, nu vezi ce haul jalnic ai avut? :D
 

DeletedUser1627

Aº fi trimis =)) Dar înseama sã mai bat taleri... ªi aºa am Total taleri: 9256 ºi un singur sat =)) :D
 

DeletedUser

:))

Ar fi interesant sa o iei de la capat...:D

L3 ar pierde un player bun, cine stie...asta daca nu ai alt user sa te afirmi din nou...dar sigla & nicknamne...nu va fi la fel...:confused:

Oricum tribul MoD, a fost una din cele mai bune realizari de pe L3 si "nobody is perfect" & nobody=Eek'...only if you want these

Sa auzim de bine..!!
 

DeletedUser1627

Ar fi interesant sa o iei de la capat...:D

L3 ar pierde un player bun, cine stie...asta daca nu ai alt user sa te afirmi din nou...dar sigla & nicknamne...nu va fi la fel...:confused:

Oricum tribul MoD, a fost una din cele mai bune realizari de pe L3 si "nobody is perfect" & nobody=Eek'...only if you want these

Sa auzim de bine..!!

Tre sã recunosc cã m-ai fãcut sã mã simt extrem de "important" ºi de bine :p :D Cine ºtie... Poate o sã continui pe Lumea 3 :p De aceea nu am dat ultimul sat nimãnui... ªi cu nobilii mei :) Cred cã dacã se lasã un amic mare pot sã-mi revine repede :D
 

DeletedUser

Tre sã recunosc cã m-ai fãcut sã mã simt extrem de "important" ºi de bine :p :D Cine ºtie... Poate o sã continui pe Lumea 3 :p De aceea nu am dat ultimul sat nimãnui... ªi cu nobilii mei :) Cred cã dacã se lasã un amic mare pot sã-mi revine repede :D

chiar asa rau esti incat vrei sa ii iei lui b3st onoarea de a fi pe primul loc numai din sate moka?
 

DeletedUser

un atac excelent;) si asa cum a zis si Vokiel:pacat ca n-ai trimis mai multi nobili, nu vezi ce haul jalnic ai avut? ;)

PS:pe donny nu-l ia nimeni la sate moka:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus