Daca afirmati ceva ,verificati intai !!!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

stou

member
Scor reacție
0
Inainte de a incepe relatarea tin sa mentionez ca nu am nimic cu tribul ~EC~ sunt suficienti jucatori valorosi acolo cat sa ne scoata peri albi pe o foarte lunga perioada de timp si pentru asta ii respectam pe unii dintre ei cu toate ca suntem in razboi cu ~EC~ de cand tribul Just a luat fiinta!!!Insa unii ar trebui sa isi vada de jocul lor si sa lase amenintarile !!!
Voi prezenta 2 discutii mai jos intre un mebru Just si un membru~EC~ (din cate stiam eu conducator ~EC~ poate ma insel ):


1:

Masters în data de 10.06. la ora 22:03

tribul tau vroia cel putin un PNA cu noi cuma facut cu tua!!! se pare ca tu i-ai luat un sat lui navarro ceea ce o sa stie sefii tai si priobabil cade tot din cauza ta! asa ca ai grija man!!!

Masters în data de 10.06. la ora 21:59

vezi cum faci cu navarro acolo ca sa nu vin io peste tine!

ManDeeA în data de 10.06. la ora 21:58

iti multumesc pt ca mi-ai spus

Masters în data de 10.06. la ora 20:23

s-a dat circulara in 4 triburi! esti prioritatea nr1 pt noi!!! poti sa iti iei gandul de la acest joc pt ca o sa iti luam satele:)) ce zici?! marfa sau misto? =)))

Masters în data de 10.06. la ora 20:01

te-ai saturat de joaka asta?!

(cititi de jos in sus convorbirea !!!)


2:


NAVARRO în data de 11.06. la ora 12:54

sunt ..masters .... o satzi arat ca nu ii vei mai lua nici un sat ... am sa am eu grija de tine . bafta

ManDeeA în data de 11.06. la ora 11:06

pai voi ati ales sa nu fim aliati.
acum te oftici ca ti-am luat un sat?
nu este problema vei mai pierde cate 2 pentru fiecare pe care il ataci - nu cucereresti ATENTIE!!!

NAVARRO în data de 11.06. la ora 09:10

esti sigur ca vrei razboi man?!

ManDeeA în data de 11.06. la ora 09:08

fara probleme. doar nu credeai ca incep ceva fara sa termin. mergem numai inainte, macar atat sa ne ramana de la rusi. nu ma deranjeaza nici daca am in cap pe toti jucatorii din clasic.
spor la treaba

NAVARRO în data de 11.06. la ora 07:23

man! dak vrei sa continuam sa ma anunti! okas?! da ai mare grija....!!!

NAVARRO în data de 10.06. la ora 22:18

???

NAVARRO în data de 10.06. la ora 22:04

elibereaza acel sat sau ai probleme cu tribul tau si EC!!

(cititi de jos in sus convorbirea !!!)



Sa clarificam aceste probleme pentru ca se pare , umbla zvonuri fara nici un temei :

1 In privinta T-U-A nu s-a incheiat nici un PNA ,am fost contactati in repetate randuri de membri T-U-A pentru incheierea unui pact diplomatic insa acesta nu s-a finalizat niciodata si din ce am inteles astazi datorita unei convorbiri in care un membru T-U-A a jignit foarte grav un membru al consiliului Just acesta
nici nu se va incheia vreodata(Respectati daca vreti sa fiti respectati!!!)
2 In privinta ~EC~ intradevar Just a cerut incheierea unui pact diplomatic in momentul dezmembrarii Burn de fapt cu 2-3 zile inainte de plecarea Dream Tem-ului din Burn ,discutii ce au continuat si aproximativ 1 saptamana dupa acest eveniment pe diferite canale fiind refuzati categoric.Am tacut si am mers mai departe !!!!
Cu 24H inainte de a incepe conflictul dintre ~EC~ si ~PHX~ am fost contactati de catre ~EC~ pentru a incheia o alianta.Datorita conditiilor am refuzat !!!(sau am preferat sa nu raspundem)
Din acel moment am fost alepati in repetate randuri pentru a incheia un pact diplomatic cu ~EC~ refuzand (sau pur si simplu preferand sa nu raspundem )Motivul ramane intre diplomatii JUST si cei ~EC~ astfel de convorbiri raman sub semnul discretiei
3 In momentul de fata ~EC~ este in razboi cu Just iar acesta stare de beligeranta tine din momentul in care Just a fost infiintat

Asa ca domnule Master nu stiu de unde si pana unde ideea asta ca daca un membru Just ataca un mebru ~EC~ vor fi repercursiuni de ordin intern,intai uitate in ograda proprie si pe urma fa acuzatii de genul ca exista discutii diplomatice si au fost incalcate de noi !!!!

Titlu alex4rapid atacă 31.
Expediat 06.06.08 11:52
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-22.2% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: alex4rapid
Sat: Sat de Barbari (386|630) K63

Număr: 0 0 0 838 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0



El probabil nu era atent cand tu ai decretat in tribul tau incetarea oricaror atacuri pe timpul negocierilor !!!!Sau era plecat la chioscul din colt sa cumpere brichete !!!!
Mebrii Just nu actioneaza de capul lor Toate actiunile au acceptul conducerii pentru ca altfel isi iau valijoara si ne saluta de la marginea hartii!!!
Nu inteleg de cand este moda asta sa ceri dusmanului satul inapoi ,sau astea sunt noile reguli ale unui razboi ,am si eu vreo doua sate de recuperat de la voi mi le cedati de bunavoie ????



P.S. Nu mai amenintati membrii Just indiferent de tribul din care proveniti !!!Trimitetii la margine daca sunteti capabili insa astfel de amenintari nu isi ating scopul in Just indiferent de numele pe care il porti sau de numarul de puncte !!!!!:rolleyes:
 

DeletedUser

Este o vorba in popor care zice asa:"Taranul cand se ajunge uita de unde a plecat"
Parerea mea este ca acest masters se crede Dumnezeu lumii clasice desi inca nu prea stie sa atace (parerea mea)
Nu stiu ce ii cu amenintarile astea din partea lui "vin peste tine"
E aici politia in actiune 112 si nu stiu eu?


Inca ceva:Ai ceva cu rapidistii stou?Ma refer la faza cu bricheta
 

DeletedUser8950

Este o vorba in popor care zice asa:"Taranul cand se ajunge uita de unde a plecat"
Parerea mea este ca acest masters se crede Dumnezeu lumii clasice desi inca nu prea stie sa atace (parerea mea)
Nu stiu ce ii cu amenintarile astea din partea lui "vin peste tine"
E aici politia in actiune 112 si nu stiu eu?


Inca ceva:Ai ceva cu rapidistii stou?Ma refer la faza cu bricheta

de data asta la o afirmatie ai dreptate,mai departe nu comentez ca nu vreau sa deranjez cu comentariile mele.Multumesc
 

DeletedUser

ce complicat mai e si jocul asta
si eu care credeam ca suntm aici doar sa ne dam in cap cu topoarele
nu inteleg, cu ce a gresit? a incercat si omul sa recupereze satul
face si el ce e obisnuit sa faca, incearca sa ia satul fara fara sa dea curatari, doar 4 nobili, ca de obicei
nu e vina lui, e vina celor care l-au invatat prost :eek:
oricum, mie mi s-au parut geniale alte faze, gen:
=R.I.P= ~PHX~ 010 (479|567) K54 9,931 caine turbat [~EC~] Masters [~EC~] 05th June 2008 - 08:45:59
=R.I.P= ~PHX~ 008 (490|575) K54 7,850 Abandonat Masters [~EC~] 07th June 2008 - 04:09:05
=R.I.P= ~PHX~ 013 (500|564) K55 3,870 ANDREYYY-01 [~EC~] Masters [~EC~] 08th June 2008 - 20:05:27
=R.I.P= ~PHX~ 016 (496|561) K54 4,647 ANDREYYY-01 [~EC~] Masters [~EC~] 08th June 2008 - 18:45:23
=R.I.P= ~PHX~ 014 (504|565) K55 4,061 ANDREYYY-01 [~EC~] Masters [~EC~] 08th June 2008 - 18:01:57
=R.I.P= ~PHX~ 015 (500|573) K55 7,763 Masters [~EC~] Masters [~EC~] 08th June 2008 - 13:42:58
=R.I.P= ~PHX~ 015 (500|573) K55 7,763 Masters [~EC~] Masters [~EC~] 08th June 2008 - 13:15:46
=R.I.P= ~PHX~ 015 (500|573) K55 7,763 caine turbat [~EC~] Masters [~EC~] 08th June 2008 - 13:09:58
=R.I.P= ~PHX~ 017 (500|563) K55 5,260 ANDREYYY-01 [~EC~] Masters [~EC~] 08th June 2008 - 21:36:14
=R.I.P= ~PHX~ 021 (500|559) K55 7,159 ANDREYYY-01 [~EC~] Masters [~EC~] 09th June 2008 - 09:20:37
=R.I.P= ~PHX~ 020 (501|560) K55 5,757 ANDREYYY-01 [~EC~] Masters [~EC~] 09th June 2008 - 03:03:51
=R.I.P= ~PHX~ 019 (504|561) K55 10,837 ANDREYYY-01 [~EC~] Masters [~EC~] 09th June 2008 - 00:13:07
=R.I.P= ~PHX~ 018 (501|561) K55 3,989 ANDREYYY-01 [~EC~] Masters [~EC~] 08th June 2008 - 23:12:31

omul ia sate parasite si sate de la colegi care se lasa si le pune numele la intimidare rip phx
mie chiar mi-ar fi rusine sa fac asta
daca tot vreau sa ma dau mare macar sa o fac cu sate pe care le iau de la dusmani
asta ca sa iti dai seama cu cine ai de-a face

giulestene, lasa brichetele sa zboare in voie, mai e pana incepe turul

p.s.: in spiritul titlului, da, am verificat mai intai :p
 

stou

member
Scor reacție
0
Giulesteanule nu am nimic cu rapidistii adevarti chiar ii respect (cu toate ca sunt dinamovist) insa am ceva cu toti cei care sunt suporteri de ocazie si cauzeaza probleme echipelor pe care cica le-ar iubi (cazul bricheta, incedierea peluzei pe Ghencea de catre anumiti dinamovisti , etc)
In rest bafta la toti la locul 2 (unu e rezervat :))) )

Revenind On-topic nu m-a deranjat afirmatiile de genul ca vine peste jucatorul nostru sau alte laude de genul E plina LC de ele M-a derenjat afiramtiile cu referire la incalcarea unor reguli(de diplomatie) de catre jucatorii Just
Nu suntem noi buricul pamantului suntem un trib care abia prinde locul 7 in top 20 si nu facem altceva decat sa incercam sa supravietuim si sa mergem mai departe insa anumite afirmatii trebuie sa aiba un temei !!!
 

DeletedUser8950

Fiecare trib[MARE]are jucatori de toate felurile... Acum nu ar trebui sa caracterizam ~EC~ dupa un anumit jucator... In ~EC~,precum si in ~PHX~ si JUST is si jucatori buni si jucatori prosti...:)
 

stou

member
Scor reacție
0
Nimeni nu a contestat valoarea jucatorilor din ~EC~ sau din oricare alt trib daca citeai primul post sorin vedeai ca exact cu acesta afirmatie am inceput relatarea !!!!
 

DeletedUser8950

nu mai inteles in totalite...si eu am spus ca is destui jucatorii acolo,dar ca in orice trib is si jucatori slabi!
 

algernon

member
Scor reacție
0
:)
si eu am fost amenintat ca voi fi trimis in margine candva.de un conducator al unui alt trib.ma rog,atunci marginea era la cca doua patratele de harta de mine,nu era deranjul prea mare cu mutatul...numai ca nu stiu de ce nu s-a si finalizat povestea.cred ca au obosit.
:)
 

DeletedUser

un jucator care se numeste si lider ~EC~ se face de rusine

foarte urit vocabularul lui crioli din ~EC~....cred ca a terminat facultatea cu femeia de serviciu...cel putin pretinde a fi terminat o facultate cica...ceva cu profil psihologic....dar cu psihicul sta destul de rau...adica este la pamint din moment ce reactioneaza ca ultimii mardeiasi de FERENTARI


buna a spus:
aniya în data de 23.08. la ora 09:48
te rog sa imi spui la ce au facut conducatorii tribului meu P.N.A cu voi din moment ce nu este respectat?
uite ce vine :


Atac asupra michi
Poruncă
Origine Jucător: [player]mircea1234[/player]
Sat: (*_*) [village](645|633) K66[/village]
Ţel(direcţie) Jucător: aniya
Sat: michi (398|338) K33
Sosire: 24.08.08 03:33:26:675
Sosire în: 17:46:46
» Piaţa centrală


ma voi adresa conducatorilor tribului meu!
o zi buna!

crioli în data de 23.08. la ora 12:22
asha iti trebui daca schimbi triburile ca pe ciorapi.
zi mersi ca nu te dau refugiata si tine-ti gura!

aniya astăzi la ora 11:53
eu sint in 300 de la inceput...cum adica schimb triburile?
cum poti afirma asta??????????

aniya astăzi la ora 12:42
te rog ajuta-ma...ma ataca ec si avem pna cu ei!


Mesajele acestea au fost trimise de către aniya mai departe.

vio1973 astăzi la ora 13:13
MAI ESTE VALABIL PNA CU TRIBUL TAU???
AM DEJA 2 JUCATORI DE LA TINE CARE IMI ATACA COLEGII!!

Mesajele acestea au fost trimise de către vio1973 mai departe.

crioli astăzi la ora 13:47
nu ataca nimeni pe nimeni.pnaul este perfect valabil daca sunteti in stare sa fiti corecti

nu ma mai plictisi, te rog

aaaaa...si daca mai iti permitzi chiar si o singura data sa imi amenintzi playerii...nu te vad bine. ai grija.

vio1973 astăzi la ora 13:48
ADICA?
DEOCAMDATA VOI NE ATACATI ...DACA CONSIDERI CA DOAR VOI AVETI INTIETATE,...TE INSELI!!!
INCEPIND DIN ACEST MOMENT CONSIDERA CA DESFACUT PNA CU VOI!
TIMP DE 24 ORE NU VETI FI ATACATI!
CU STIMA!
DUPA 24 ORE DEVENITI NEUTRI PENTRU NOI!

crioli astăzi la ora 13:51
am facut acest pna cu duralex
nu am ce sa discut cu tine
din cate am auzit eu tu esti un mare incompetent.
daca are ceva sa imi comunice tribul vostru......sa o faca duralex.
cu tine nu am ce sa discut

vio1973 astăzi la ora 13:52
CIT DESPRE AMENINTARE...JUCATORUL TAU A AMENINTAT CA IMI VA ATACA COLEGUL...ASADAR..I-AM SPUS DOAR CA IN MOMENTUL IN CARE VA ATACA...VA FI ATACAT SI EL...DECI UNDE VEZI AMENINTARE?>
LA MINE SAU LA COLEGUL TAU???

vio1973 astăzi la ora 13:54
TE INSELI AMARNIC...DEOCAMDATA EU RASPUND DE CE SE INTIMPLA IN TRIB...NU AI DECIT SA TE PLINGI CUI VREI...DIPLOMATIA FATA DE VOI ...ADICA DEVENITI NEUTRI PENTRU NOI...VA FI MODIFICATA IN 24 ORE..INDIFERENT DE CEEA CE SPUI TU!
VA FI MODIFICATA DE CATRE MINE!
ASADAR..SCRIE CUI VREI...ACEST MESAJ VA FI DAT IN CIRCULARA IN URMATORUL INTERVAL DE TIMP...AM AJUNS LA O CONCLUZIE..SI VOI UZA DE DREPTURILE MELE IN ACEST TRIB PENTRU CA TRIBUL SA EVOLUEZE...CU STIMA!

crioli astăzi la ora 13:55
inceteaza draq sa scrii cu caps. este o chestie simpla si elementara de bun simt. nici macar atata lucru nu stii??

te-am rugat sa nu mai imi scrii. faci contul ala si numele ala de rusine. mai bine renunta la jocul asta ca te depaseste.
si stii ceva? doar ca sa te scot pe tine de pe harta tot merita sa renunt la pnaul asta.
cred ca am sa conditionez acest pna de prezenta ta in tribul ala.
esti prea varza sa faci parte dintr-un trib!

vio1973 astăzi la ora 13:56
INCA CEVA...
crioli astăzi la ora 13:51
am facut acest pna cu duralex
nu am ce sa discut cu tine
din cate am auzit eu tu esti un mare incompetent.
daca are ceva sa imi comunice tribul vostru......sa o faca duralex.
cu tine nu am ce sa discut


ati facut PNA cu [ally]300[/ally]....nu ai facut tu cu [player]Duralex[/player]

PNA-urile personale nu ma intereseaza!

vio1973 astăzi la ora 13:57
treaba ta ce consideri...chiar nu ma intereseaza ce spui...astept atacurile voastre...

crioli astăzi la ora 13:58
ca drept dovada. esti atat de ...... ca nici macar nu esti capabil sa intelegi ce scriu. limba romana iti este cam straina la fel si intelesurile cuvintelor.



buna a spus:
aniya în data de 23.08. la ora 09:48
te rog sa imi spui la ce au facut conducatorii tribului meu P.N.A cu voi din moment ce nu este respectat?
uite ce vine :


Atac asupra michi
Poruncă
Origine Jucător: [player]mircea1234[/player]
Sat: (*_*) [village](645|633) K66[/village]
Ţel(direcţie) Jucător: aniya
Sat: michi (398|338) K33
Sosire: 24.08.08 03:33:26:675
Sosire în: 17:46:46
» Piaţa centrală


ma voi adresa conducatorilor tribului meu!
o zi buna!

crioli în data de 23.08. la ora 12:22
asha iti trebui daca schimbi triburile ca pe ciorapi.
zi mersi ca nu te dau refugiata si tine-ti gura!

aniya astăzi la ora 11:53
eu sint in 300 de la inceput...cum adica schimb triburile?
cum poti afirma asta??????????

aniya astăzi la ora 12:43
de ce avem pna cu ec?
astia ma ataca?
pna este valabil doar pentru noi?

Mesajele acestea au fost trimise de către aniya mai departe.

DURALEX astăzi la ora 13:10
http://roc1.twplus.org/file/player/192348/changes/
ai aici dovada ca acest jucator de la noi nu a schimbat nici un trib...este de la inceput in tribul nostru....atunci, ma intreb care este treaba cu atacul asupra lui, motivat de ceva inexistent....???

Mesajele acestea au fost trimise de către DURALEX mai departe.

DURALEX astăzi la ora 14:21
eu vad ca nu vrei sa imi raspunzi la acest mesaj?!!??
de ce oare?
esti suparata pe mine?
te-am intrebat ceva ce tine de treburile tribului ...eu trebuie sa dau raspuns..ce raspuns sa dau?
ca nu vrei sa raspunzi?

crioli astăzi la ora 14:30
nu am ce sa raspund.
i-am scris tembelului asta si astept sa imi raspunda
cand o va face am sa vad care a fost situatia exact.
eu cred ca s-au poticnit amandoi pe un sat parasit.

dar pe idiotul ala imputit eu nu am sa-l accept NICIODATA. cum isi permite el sa-mi ameninte mie jucatorii, sa imi vorbeasca mie pe tonul ala si sa ma ameninte ca rupe pnaul?
stii foarte bine care au fost discutiile si in ce conditii. si vine rahatu asta cu ochii ca sa ce?

deja sunt plina de spume si daca nu rezolvi situatia imediat nu vad iesire din asta

despre mine este vorba cind vorbeste de rahatul cu ochi..:))
DURALEX astăzi la ora 14:32
deocamdata vad ca folosesti un vocabular indecent care nu sta bine unei fiinte de sex feminin!

deci referitor la conditiile pna...nu cred ca am gresit cu ceva...

crioli astăzi la ora 14:36
cand a intervenit vio ati gresit capital. repet. mi-a amenintat un player si NIMENI nu imi amenintza mie playerii. eu rezolv problemele nu face el ordine in tribul meu.
si modul cum a vorbit cu mine....era normal sa se ajunga aici.

asta nu are habar de notiunile cele mai elementare de diplomatie. cand exista o problema se rezolva, nu ameninti si nu ameninti cu ruperea pna

o lungim aiurea.....rup pna sau nu?

DURALEX astăzi la ora 14:36
inca ceva..este si el cu drept de intemeietor...deci din moment ce nu are actiuni de natura sa dauneze tribului..nu am ce sa fac...are dreptate...2 jucatori de la tine mi-au atacat colegii...cum vrei sa il opresc din moment ce ai nostri nu v-au atacat...ci doar de la tine au venit atacuri.???da-mi un motiv sa opresc pe vio sa nu faca asta!
ce naiba sa ii spun?
ca nu am fost atacati?
nu pot atsa deoarece exista rapoartele...si dupa cum ti-am aratat...chiar tu ai mintit putintel referitor la motivul atacurilor...acea colega este de la inceput in trib...deci n aveai de ce sa o dai ca refugiatsa...si nici nu si-a schimbat tribul de cind este in acest joc...de ce ai mintit?

DURALEX astăzi la ora 14:37
ori sintem corecti pina la capat..ori...avem de gindit putintel...dar in acest caz, m-ai bagat in ceata..

crioli astăzi la ora 14:39
nu am mintit
nu am controlat
si am mers pe ce mi-a zis ala
eu NU iti dau tie nici un motiv sa tii pna. eu te intreb DACA il mai tin eu

DURALEX astăzi la ora 14:39
crioli în data de 23.08. la ora 12:22
asha iti trebui daca schimbi triburile ca pe ciorapi.
zi mersi ca nu te dau refugiata si tine-ti gura!

nu iti inteleg deloc atitudinea...stii bine ca nu a fost in alte triburi pina acum...si acuzi gratuit...chiar ai si jignit...de ce?

DURALEX astăzi la ora 14:41
cum adica nu imi dai motiv???
credeam ca esti sincera,...dar daca asa merge..tu ai luat aceasta hotarire...eu nu ma pun in genunchi..daca aici ai vrut sa ajungi..oki...
voi lua legatura cu vio si iti va transmite decizia conducerii..acum se voteaza acest lucru!
asta deoarece el a deschis topicul pe forum!

DURALEX astăzi la ora 14:43
vad ca esti condusa de orgolii personale...tu jignesti...dar nu vrei sa fii jignita...tu decizi...dar sa nu fii contrazisa....asa ceva nu prea merge...nu vei avea de partea ta prea multi

DURALEX astăzi la ora 14:49
ce este de facut?


Mesajele acestea au fost trimise de către DURALEX mai departe.




rupere pna a spus:
crioli astăzi la ora 15:12
din pacate se pare ca tribul [ally]300[/ally] este si va ramane mereu la conditia mediocra. din acest motiv sunt akolo si vor ramane pana vor disparea de tot.

din aceasta clipa rupem orice diplomatie cu ei, nu au ajuns la un nivel competitiv sa faca parte dintr-o dilomatie la nivel inalt. mai au de selectat playeri si mai au multe de invatat de cum se joaca jocul asta. nimeni nu are voie sa imi ameninte mie playerii.

personal....sper ca nu vor mai apuca sa mai invete jocul asta!!!!


bafta la innobilat ~EC~


circulara

DURALEX astăzi la ora 15:14
circulara ec

Mesajele acestea au fost trimise de către DURALEX mai departe.

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in acest

tocmai s-a intimplat ceea ce era de prevazut dupa modul cum s-a adresat ...o fi ea ce naiba o fi dar ca om...este un zero barat...
in final a disparut pna cu ~EC~..:)):):p
 

DeletedUser

Este o fiinta atat de marunta, incat nici macar nu merita sa se enerveze cineva cu ea. Am interactionat cu ea in joc, este o nulitate absoluta, atat ca om, ca jucator, ca vorbitor de limba romana si ca ce mai doriti voi.
"Dialogul" purtat de mine cu ea, a fost penibil, mi-a facut sila faptul numai ca m-am stiut cu ea in acelasi joc...jalnica fiinta, aproape demna de mila.
 

DeletedUser7039

Tipatul disperarii!

Cand sunteti pusi in imposibilitate in game, atacati cu spam! Incercati un razboi de propaganda despre care habar nu aveti cu ce se mananca.

@vio1973:

Sa comentez putin la tine, cu toate ca esti o cantitate neglijabila? Tu chiar nu realizezi cat esti de penibil?
Hombre... Tu inca mai scrii "intimplat"=)) Te-ai gasit sa te legi de altii...

In plus, in orizontul tau de cunoastere, nu exista conceptele de majuscula si virgula. Nu imi dau seama... Tu chiar nu te vezi? Sau poate ca ti-e rusine sa o faci...


@Noisette:

Ce te face atat de special(a) incat sa ai dreptul la o opinie?
Improsti cu noroi... Aiurea!
Toti pe care ii cunosc si o cunosc la randul lor pe Crioli mi-au spus exact contrarul despre ea. Afirfmi nefondat! Ataci fara cap!

Ultima arma, spam-ul! :cool:
Roade invidia...:rolleyes:

Daca sunteti tari, se va vedea in joc. Pana atunci, ciocul mic si joc de glezne!
Eventual, 2000 de matanii pentru Crioli si o rugaciune!

V-am pupat, newbies:*
 

DeletedUser7072

Hombre... Tu inca mai scrii "intimplat"=)) Te-ai gasit sa te legi de altii...

in noul doom sunt acceptate ca fiind corecte amandoua variante. deci se mai intampla sa te ia si pe tine gura pe dinainte. plus ca nu vad cum ai fost tu ontopic acum. nu combati spamul prin spam
 

DeletedUser10256

Appp. Vio doream sa te anunt cand va avea loc schimbarea diplomatiei tribului 300?(ma refer la mesajele trimise celor din K.L., Nobil, M.T., L G):confused:
 

DeletedUser

Tipatul disperarii!

Cand sunteti pusi in imposibilitate in game, atacati cu spam! Incercati un razboi de propaganda despre care habar nu aveti cu ce se mananca.

@vio1973:

Sa comentez putin la tine, cu toate ca esti o cantitate neglijabila? Tu chiar nu realizezi cat esti de penibil?
Hombre... Tu inca mai scrii "intimplat"=)) Te-ai gasit sa te legi de altii...

In plus, in orizontul tau de cunoastere, nu exista conceptele de majuscula si virgula. Nu imi dau seama... Tu chiar nu te vezi? Sau poate ca ti-e rusine sa o faci...


@Noisette:

Ce te face atat de special(a) incat sa ai dreptul la o opinie?
Improsti cu noroi... Aiurea!
Toti pe care ii cunosc si o cunosc la randul lor pe Crioli mi-au spus exact contrarul despre ea. Afirfmi nefondat! Ataci fara cap!

Ultima arma, spam-ul! :cool:
Roade invidia...:rolleyes:

Daca sunteti tari, se va vedea in joc. Pana atunci, ciocul mic si joc de glezne!
Eventual, 2000 de matanii pentru Crioli si o rugaciune!

V-am pupat, newbies:*



amice...sau poate chiar crioli se ascunde aici in spatele acestui ID.....daca citesti cu atentie mesajele...vei vedea de ce nu merita nici macar sa fie in atentia noastra.....ca sa nu vb de matanii sau altele...
deci...din cite stiu eu..ea mare psihanalista cum se tine pe triburile..este chiar jalnica fiinta...daca asta stie ea sa faca...si sa discute...ma faci sa rid...:)

referitor la "itimplat"--afla ca eu asa am invatat la scoala...deci nu este o mare chestie...tu oi fi te pomenesti din astia cu democratia la cap....
 

DeletedUser7039

blestemat a spus:
in noul doom sunt acceptate ca fiind corecte amandoua variante. deci se mai intampla sa te ia si pe tine gura pe dinainte. plus ca nu vad cum ai fost tu ontopic acum. nu combati spamul prin spam

Arata-mi paragraful si o sa ma inchin tie:X:X:X

Cum am fost on-topic??? Dar nu am fost on-topic... Am raspuns unei provocari care la randul ei ea off-topic, deci analog, orice as fi zis, era tot off-topic...

Ce... Si tu faci parte din clica? Hehe... Discernamantul asta...
 

DeletedUser7072

Arata-mi paragraful si o sa ma inchin tie:X:X:X

Cum am fost on-topic??? Dar nu am fost on-topic... Am raspuns unei provocari care la randul ei ea off-topic, deci analog, orice as fi zis, era tot off-topic...

Ce... Si tu faci parte din clica? Hehe... Discernamantul asta...

nu cunosc pe crioli. nu am avut onoare sau neplacerea(din moment ce nu am vb niciodata nu ma pot pronunta) de a comunica cu ea. ziceam numai ca ce faci tu e interzis in regulament. orice raspuns la offtopic cu offtopic se pedepseste cu warn parca:confused:

dar deja ma incadrez si eu aici. nu stiu daca simtul diplomatic a noului vio e tocmai el mai bun din lume, nu ma pronunt. dar din ce scrie mai sus rezulta ca amandoi au gresit. nu are rost sa ridicam statuie nimanui. si nici sa ponegrim pe nimeni.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus